POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [11.03.2019, 18:04:50] • Świnoujście

Dzień Spa na Dzień Kobiet

Dzień Spa na Dzień Kobiet

fot. iswinoujscie.pl

Święto Kobiet, które w tym roku wypadło w powszedni piątek to nie był najlepszy czas dla świętowania dla naszych zapracowanych Pań. Dlatego też organizatorzy części imprez zdecydowali się zaproponować termin sobotni. Tak też stało się w hotelu Trzy Wyspy gdzie impreza odbywała się specjalna edycja imprezy pod nazwą Day Spa. Dlaczego ta sobota w spa była szczególna? Ano dlatego, że dla pań przygotowano szereg atrakcji zdrowotnych i kulinarnych, a dochód z całego dnia przeznaczony dla Stowarzyszenia Kobiet po Chorobie Raka Piersi „Anna". Z samych tylko biletów dla Stowarzyszenia organizatorzy zebrali dla świnoujskich Amazonek kwotę6478 złotych!

Przybywające panie witała ( także-w zdecydowanej większości) żeńska załoga ośrodka. Drinki,pyszne przekąski, słodkie desery... Taka oprawa spotkania służyła integracji, wzajemnemu poznaniu, rozmowom, nie tylko o tzw „babskich sprawach". Rozkosze podniebienia były tu jednak tylko dodatkiem do zasadniczego dania. A tym najważniejszym-otwarte szeroko gabinety strefy spa.

Dzień Spa na Dzień Kobiet

fot. iswinoujscie.pl

Panie mogły skorzystać ze zdrowotnych kąpieli. Kto nie chciał zanurzyć się w całości miał okazję ulżyć zmęczonym stopom w wodnych wirówkach.

Dzień Spa na Dzień Kobiet

fot. iswinoujscie.pl

Dzień Spa okazji Dnia Kobiet utrzymał w pełnej gotowości fachowców masażu, fizykoterapeutów.

Dzień Spa na Dzień Kobiet

fot. iswinoujscie.pl

Goście docenili zbawienny wpływ inhalacji. Do stanowisk z inhalatorami, przez cały wieczór ustawiały się kolejki.

Dzień Spa na Dzień Kobiet

fot. iswinoujscie.pl

Dziesiątki pań zaznało chwil odprężenia połączonych z głęboką inhalacją w grocie solnej.

Dzień Spa na Dzień Kobiet

fot. iswinoujscie.pl

Po sobotnim Dniu Spa, jego uczestniczki powracały przekonane, że forma integracji jaką zaproponowali organizatorzy warta jest kontynuacji w przyszłości. Chyba nie było także takich, które nie miałyby pewności jak bardzo ważne dla zdrowia i psychiki są odprężające zabiegi. Dla nich najważniejszymi informacjami jakie uzyskały na pożegnanie są te, że z centrum spa przy ulicy Cieszkowskiego można korzystać nie tylko od święta. Mało tego-mieszkańcy Świnoujścia korzystają tu ze specjalnej oferty.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Wtorek [12.03.2019, 21:07:48] • [IP: 83.8.168.**]

Piękna impreza.Dziękujemy!

Gość • Wtorek [12.03.2019, 12:43:53] • [IP: 31.11.129.***]

fajnie tylko kto o tym wiedział !

Gość • Poniedziałek [11.03.2019, 18:45:46] • [IP: 31.11.130.***]

DZIĘKUJEMY

Oglądasz 1-3 z 3
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić dzieci młodsze (z klas 0 – 3) na teatralny spektakl edukacyjny, przygotowany przez aktorów scen szczecińskich, pt.: „Jesienne spotkanie z Rumcajsem”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej (ul Piłsudskiego 15) w poniedziałek, 23 września b.r. o godz. 11:00. Wstęp wolny! ■
■ We wtorek w pierwszj części dnia na północy kraju, następnie również na zachodzie oraz w centrum spodziewane są silne porywy wiatru wiejącego z północnego-zachodu i zachodu o prędkości maksymalnej do 70-80 km/h. ■ Prognozuje się wystąpienie na wybrzeżu silnego, północno-zachodniego wiatru osiągającego w porywach 70-75 km/h. ■ Postępowanie prokuratury będzie tu miało kilka płaszczyzn. Bezpośrednią przyczynę śmierci dwójki nastolatków będą badać biegli sądowi. Poza tym prokuratura wszczęła postępowanie w kierunku przyczyn wypadku drogowego w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Prowadzone są również czynności związane z przesłuchaniem w charakterze świadków osób, które mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności tego zdarzenia ■ Trwające prace poszukiwawcze nie przynosiły efektu. Dopiero zaangażowanie się prywatnej firmy zajmującej się pracami nurkowymi pozwoliło odnaleźć w Kanale Piastowskim ciała nastolatków. Na pomoc było jednak za późno. Oboje byli pod wodą około 2 godzin. Dwie godziny później, w akcję poszukiwawczą zaangażowała się prywatna firma pracepodwodne.com, która sprawdza grunt pogłębianego przez Urząd Morski w Szczecinie toru wodnego. Na Kanale pojawił się ich statek do badania dna. O godz. 20.08 pod wodę zszedł jej płetwonurek. Około pół godziny później w wodzie znaleziono dwa ciała ■ Mieszkanka przestrzega: Ktoś znęca się nad kotami! Do redakcji zwróciła się Mieszkanka Świnoujścia, która przestrzega właścicieli, bądź osoby dokarmiające koty działkowe. W liście możemy przeczytać jakich okrucieństw się ktoś dopuścił wobec tych niewinnych zwierząt ■ Radni podzieleni w sprawie sytuacji w PEC-u. Opozycja domaga się szczegółowych wyjaśnień, stronnicy prezydenta popierają jego stanowisko o koniecznym postępowaniu sądowym. W obronie zwalnianego z pracy związkowca NSZZ "Solidarność" będzie dziś demonstrować przed zakładem, na ulicach i przed Urzędem Miasta ■ Kontrowersje wokół dopuszczenia do głosu przedstawiciela "Solidarności" na sesji Rady Miasta.Po jego wystąpieniu obrady przerwano w celu spotkania przewodniczących klubów radnych z prezydium rady ■ Przewodniczący NSZZ "Solidarność" Pomorza Zachodniego do radnych Świnoujścia: "Prezes PEC-u w Świnoujściu, zwalniając przewodniczącego zakładowej "Solidarnosci" złamała kodeks pracy oraz ustawę o związkach zawodowych ■