POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [18.03.2019, 18:13:15] • Świnoujście

Silny wiatr uszkodził drzewo. Trzeba było wezwać strażaków

Silny wiatr uszkodził drzewo. Trzeba było wezwać strażaków

fot. Sławomir Ryfczyński

Wichury, przetaczające się nad naszym regionem, spowodowały liczne straty i uszkodzenia. Ucierpiało wiele drzew, niektóre wymagały usunięcie. Jedno z drzew wycięto przy ulicy Legionów.

Niedzielne porywy wiatru sprawiły, że pochyliło się drzewo rosnące przy ulicy Legionów. Oparło się o pień sąsiedniego drzewa stwarzając zagrożenie dla pobliskiego ogrodzenia. Wezwano strażaków, którzy stopniowo usuwali gałęzie.

Silny wiatr uszkodził drzewo. Trzeba było wezwać strażaków

fot. Sławomir Ryfczyński

- W niedzielę 17 marca 2019 r. na skutek porywów silnego wiatru przy ulicy Legionów doszło do pochylenia się drzewa które oparło się o drugie drzewo. W okolicy tych drzew znajdowało się ogrodzenie i tory kolejowe. Działania JOP polegały na usunięciu pojedynczych gałęzi przy użyciu drabiny mechanicznej i pilarki spalinowej. Drzewo ścinano stopniowo tak aby się nie osunęło na znajdujące pod nim ogrodzenie. Po zlikwidowaniu zagrożenia działania zakończono.- informuje kpt. Kubas Marcin oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej W Świnoujściu.

Silny wiatr uszkodził drzewo. Trzeba było wezwać strażaków

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Wtorek [19.03.2019, 04:29:35] • [IP: 77.252.46.**]

Oddajcie oczka wodne i traszki złodzieje!!

Gość • Poniedziałek [18.03.2019, 22:43:56] • [IP: 178.238.253.***]

Wytnijcie też przy Moniszki!!

Gość • Poniedziałek [18.03.2019, 20:46:03] • [IP: 80.245.189.***]

A ten kawalek niby lasku miedzy Markiewicza a Grunwaldzka czyje to jest??Latami leza polamane drzewa i wysypisko smieci, rozkopane przez kundle walesajace sie tam.

Gość • Poniedziałek [18.03.2019, 18:34:59] • [IP: 176.221.123.***]

GOŁYM OKIEM WIDAĆ KTÓRE DRZEWA NALEŻY USUNĄĆ, DOPIERO WIATRY ODWALAJA ROBOTĘ ZA SŁUŻBY KTÓRE NIE WIDZĄ DRZEW KTÓRE NADAJĄ SIĘ DO SCIECIA!!

Oglądasz 1-4 z 4
■ Fundacja Logos wynajmie od 01.09.2019r. lokal użytkowy (dawna Karpatka) z przeznaczeniem na bufet szkolny – sklepik. Informacje w sprawie wynajmu – tel. 91 – 321 23 66 – dyrektor Małgorzata Gołębiowska ■
■ 90-latek wypadł z balkonu. Sąsiedzi podczas snu usłyszeli wołanie o pomoc dochodzące od strony podwórka przy ulicy Marynarzy 7. Jak się okazuje, starszy mężczyzna wypadł z balkonu. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni i policjanci ■ Niedawno pisaliśmy, że lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tym których zwolnił z podatków. Dziś głos w sprawie zabrał sam Janusz Żmurkiewicz ■ Lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tą o firmach, które prezydent Świnoujścia zwolnił z podatku od nieruchomości i nie tylko – zauważa jeden z naszych Czytelników. Inni mieszkańcy zwracają uwagę na relacje prezydenta z właścicielami firm zwolnionych z podatku ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■