POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [18.03.2019, 18:13:15] • Świnoujście

Silny wiatr uszkodził drzewo. Trzeba było wezwać strażaków

Silny wiatr uszkodził drzewo. Trzeba było wezwać strażaków

fot. Sławomir Ryfczyński

Wichury, przetaczające się nad naszym regionem, spowodowały liczne straty i uszkodzenia. Ucierpiało wiele drzew, niektóre wymagały usunięcie. Jedno z drzew wycięto przy ulicy Legionów.

Niedzielne porywy wiatru sprawiły, że pochyliło się drzewo rosnące przy ulicy Legionów. Oparło się o pień sąsiedniego drzewa stwarzając zagrożenie dla pobliskiego ogrodzenia. Wezwano strażaków, którzy stopniowo usuwali gałęzie.

Silny wiatr uszkodził drzewo. Trzeba było wezwać strażaków

fot. Sławomir Ryfczyński

- W niedzielę 17 marca 2019 r. na skutek porywów silnego wiatru przy ulicy Legionów doszło do pochylenia się drzewa które oparło się o drugie drzewo. W okolicy tych drzew znajdowało się ogrodzenie i tory kolejowe. Działania JOP polegały na usunięciu pojedynczych gałęzi przy użyciu drabiny mechanicznej i pilarki spalinowej. Drzewo ścinano stopniowo tak aby się nie osunęło na znajdujące pod nim ogrodzenie. Po zlikwidowaniu zagrożenia działania zakończono.- informuje kpt. Kubas Marcin oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej W Świnoujściu.

Silny wiatr uszkodził drzewo. Trzeba było wezwać strażaków

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Wtorek [19.03.2019, 04:29:35] • [IP: 77.252.46.**]

Oddajcie oczka wodne i traszki złodzieje!!

Gość • Poniedziałek [18.03.2019, 22:43:56] • [IP: 178.238.253.***]

Wytnijcie też przy Moniszki!!

Gość • Poniedziałek [18.03.2019, 20:46:03] • [IP: 80.245.189.***]

A ten kawalek niby lasku miedzy Markiewicza a Grunwaldzka czyje to jest??Latami leza polamane drzewa i wysypisko smieci, rozkopane przez kundle walesajace sie tam.

Gość • Poniedziałek [18.03.2019, 18:34:59] • [IP: 176.221.123.***]

GOŁYM OKIEM WIDAĆ KTÓRE DRZEWA NALEŻY USUNĄĆ, DOPIERO WIATRY ODWALAJA ROBOTĘ ZA SŁUŻBY KTÓRE NIE WIDZĄ DRZEW KTÓRE NADAJĄ SIĘ DO SCIECIA!!

Oglądasz 1-4 z 4
■ Tir jechał prosto na Mercedesa Vana. W niedzielę 31 maja kwadrans przed godziną dziewiątą w miejscowości Rzeczyn koło Wolina na DK 3 tir ze Słowacji nagle zjechał na czołówkę na mercedesa ze Świnoujścia. W ułamkach sekundy kierowca mercedesa z żoną przeżył horror ■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■