POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [20.03.2019, 08:22:22] • Świnoujście

Mateusz Niżejewski obronił tytuł Mistrza Polski!

  Mateusz Niżejewski obronił tytuł Mistrza Polski!

fot. ULKSW Pomorze

W Kartuzach 15-17 marca odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu Kick Light. Udział w tych zawodach wzięło ponad 250 zawodników z całej Polski. Wśród nich wystartowała ekipa ULKSW Pomorze Świnoujście w siedmioosobowym składzie.

Najlepiej wypadł Mateusz Niżejewski, który bronił tytułu z ubiegłego roku. Mateusz stoczył w sumie 4 pojedynki , każdy oczywiście wygrany, choć nie wszystko przyszło łatwo. Spośród pozostałych naszych zawodników tylko Cecylii Somskiej udało się wywalczyć brązowy medal.

  Mateusz Niżejewski obronił tytuł Mistrza Polski!

fot. ULKSW Pomorze

Na miejscach 5-8 uplasowały się juniorki : Gabriela Zienko, Roksana Staniszewska i Victoria Trzybińska, która nie ukończyła walki z powodu odnowionej kontuzji. Wojciech Zalewski przegrał pierwszą walką, a Dominik Ciach, który zadebiutował w seniorach, pierwszą walkę wygrał, a później uległ doświadczonemu zawodnikowi ze Starachowic.

  Mateusz Niżejewski obronił tytuł Mistrza Polski!

fot. ULKSW Pomorze

W najbliższy weekend w Węgrowie Mistrzostwa Polski Kadetów Starszych, do których przygotowuje się trójka naszych zawodników. Trzymajcie kciuki !!!

S.B.


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Czwartek [21.03.2019, 21:59:45] • [IP: 37.30.26.***]

Z opinią jest trochę jak z dupą- każdy ma swoją.. Kick Light jest chyba po to (nie jestem w tej dziedzinie specjalistą) żeby zaprezentować i porównać technikę. A przy okazji nie pozabijać się nawzajem.Myślę że pan Mateusz mógłby -gdyby tylko zechciał większość tu obecnych Wojowników Klawiatury kopnąć w dupę nie odrywając stóp od ziemi. I to siedząc gołą dupą na galopującym jeżu.A przy okazji Serdecznie Gratuluję kolejnego zwycięstwa.

Gość • Czwartek [21.03.2019, 20:57:41] • [IP: 37.47.181.***]

188.146.160. Po tatusiu

Gość • Czwartek [21.03.2019, 20:08:04] • [IP: 37.8.230.***]

Gratulacje:)

Gość • Czwartek [21.03.2019, 13:04:17] • [IP: 188.146.160.***]

Czekamy na wielkiego oskarka b hahaha napinacz bajkopisarz do tego beztalencie. W grupie mocny a tak to wzrok na buciki.

Gość • Czwartek [21.03.2019, 10:05:23] • [IP: 176.221.122.**]

Złośliwość niektórych współmieszkańców sięga zenitu. A myślałam że oni łączą się tylko w nienawiści do sąsiadów. Brawo Mateusz !! Zazdroszczą.

Gość • Czwartek [21.03.2019, 07:29:50] • [IP: 37.47.181.***]

Gratulacje !! Niech wszyscy świnoujscy pseudo bokserzy którym nie wychodzi biorą przykład.

Gość • Środa [20.03.2019, 23:27:35] • [IP: 89.64.20.***]

Wielkie GRATULACJE, ale kick LIGHT - cos chyba za ze malo twarda ta formula. Jeszcze ochraniacze na tors powinni dac zeby nie bolalo :) Zapraszam niedowiarkow na otwarty trening AIKIDO zobaczycie co to prawdziwa sztuka walki bo te wasze przytulasy parterowe czy takie formuly z lekkim kopnieciem to jakas nowomoda jak lgbtq+

Gość • Środa [20.03.2019, 21:37:14] • [IP: 176.221.122.**]

Boże jakie to prymitywne wszystko. Jakby w epoce kamienia łupanego.

Gość • Środa [20.03.2019, 14:12:16] • [IP: 178.238.253.***]

Graty, jutro już wiosna

AressWCTS • Środa [20.03.2019, 13:41:03] • [IP: 92.42.117.***]

brawo Mateusz!! powodzenia i kolejnych sukcesów!!

Gość • Środa [20.03.2019, 13:39:45] • [IP: 92.42.119.***]

polecam obłożyć nogi poduszkami z puchu-oni to kickboxing ??ochraniacze?? masakra

Gość • Środa [20.03.2019, 12:38:07] • [IP: 80.245.188.**]

To, że mamy takich dobrych kickbokserów w Świnoujściu, to należy się z tego cieszyć. Jest to sport twardy i męski i dobrze, że są takie kluby, bo wielu facetów po prostu lubi sporty walki. I lepiej żeby robili to na ringach niż na ulicach. I jakby nie patrzeć też promują nasze miasto, że i w sportach walki też się liczymy. Gratulacje dla p. Mateusza za obronienie tytułu Mistrza Polski i dla jego drużyny za waleczność i promowanie naszego miasta.

Gość • Środa [20.03.2019, 12:08:14] • [IP: 95.129.224.**]

Prawo

Gość • Środa [20.03.2019, 11:09:41] • [IP: 77.115.4.***]

Gratulacje

Gość • Środa [20.03.2019, 10:44:17] • [IP: 109.243.230.**]

09:50:39] • [IP: 5.173.144.***] 1)Trudno zrozumieć twój wpis, bo nie umiesz pisać po polsku, nie stosujesz znaków interpunkcyjnych, piszesz chaotycznie, 2)Ja nie jestem wyznawcą tego sportu, a nawet można powiedzieć, że nigdy tego nie obejrzę nawet w transmisji TV, ale bezczelnośc takiego frustrata zza ekranu z g.8:43, który usiłuje pomniejszyc czyjś wysiłek, wkurzyła mnie, więc mu odpisałem ironicznie. Co do kwestii umiejętności - ten sport moim zdaniem przekłada sie na umiejętność obrony, obrony np.swojej kobiety, w gruncie rzeczy każdy chłopak powinien to umieć, ale od dawna mamy wychowanie zniewieściałe, zmiękczające. Niestety na ogół najlepiej umieja się bic najpodlejsi ludzie, ci sportowcy oczywiście wg mnie nie należą do tej kategorii, uprawiają sport, choc kontrowersyjny (czytałem analizy etyków, że jednak szkodliwy, przecież najlepszym celem ataku jest głowa przeciwnika, są tego skutki).

Gość • Środa [20.03.2019, 10:36:48] • [IP: 5.173.152.***]

Ta trzymać 👍👍👍 W Świnoujściu sportowe sztuki walki są na wysokim poziomie. Jeszcze raz brawo...

Gość • Środa [20.03.2019, 09:50:39] • [IP: 5.173.144.***]

Właśnie po wpisie widać co to za sport i jego wyznawcy wstyd mi za tych co agresja to ich 2 imię takie teksty to świadczą że niektórzy sięgnęli dna ogarnijcie się faceci męskość to nie ilość obitych twarzy rywali życzę Wam Prawdziwi Mężczyźni odnajdżcie sens w życiupóki jeszcze mózgi nie do końca obite

Adam • Środa [20.03.2019, 09:41:28] • [IP: 80.245.178.**]

Gratulacje Mateusz, świetna robota, mega graty !! :)

Gość • Środa [20.03.2019, 09:38:22] • [IP: 80.245.188.**]

elegancko mati !!

do "fachowca" • Środa [20.03.2019, 09:05:01] • [IP: 109.243.230.**]

Czasem trzeba jechać do Kartuz, by nie obili papy w centrum Świnoujścia. Ciebie w centrum Świnoujścia może ktoś wrzucic na dach wiaty przystankowej i przybić jako papę. Nawet jeśli czyściłes wychodki w Las Vegas, możesz pozostać na daszku niezauważony, z przybitą papą.

Gość • Środa [20.03.2019, 08:43:27] • [IP: 89.21.204.**]

Myślałem że w Las Vegas ale jechać do Kartuz żeby papę sobie obić, he he

Oglądasz 1-21 z 21
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić dzieci młodsze (z klas 0 – 3) na teatralny spektakl edukacyjny, przygotowany przez aktorów scen szczecińskich, pt.: „Jesienne spotkanie z Rumcajsem”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej (ul Piłsudskiego 15) w poniedziałek, 23 września b.r. o godz. 11:00. Wstęp wolny! ■
■ We wtorek w pierwszj części dnia na północy kraju, następnie również na zachodzie oraz w centrum spodziewane są silne porywy wiatru wiejącego z północnego-zachodu i zachodu o prędkości maksymalnej do 70-80 km/h. ■ Prognozuje się wystąpienie na wybrzeżu silnego, północno-zachodniego wiatru osiągającego w porywach 70-75 km/h. ■ Postępowanie prokuratury będzie tu miało kilka płaszczyzn. Bezpośrednią przyczynę śmierci dwójki nastolatków będą badać biegli sądowi. Poza tym prokuratura wszczęła postępowanie w kierunku przyczyn wypadku drogowego w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Prowadzone są również czynności związane z przesłuchaniem w charakterze świadków osób, które mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności tego zdarzenia ■ Trwające prace poszukiwawcze nie przynosiły efektu. Dopiero zaangażowanie się prywatnej firmy zajmującej się pracami nurkowymi pozwoliło odnaleźć w Kanale Piastowskim ciała nastolatków. Na pomoc było jednak za późno. Oboje byli pod wodą około 2 godzin. Dwie godziny później, w akcję poszukiwawczą zaangażowała się prywatna firma pracepodwodne.com, która sprawdza grunt pogłębianego przez Urząd Morski w Szczecinie toru wodnego. Na Kanale pojawił się ich statek do badania dna. O godz. 20.08 pod wodę zszedł jej płetwonurek. Około pół godziny później w wodzie znaleziono dwa ciała ■ Mieszkanka przestrzega: Ktoś znęca się nad kotami! Do redakcji zwróciła się Mieszkanka Świnoujścia, która przestrzega właścicieli, bądź osoby dokarmiające koty działkowe. W liście możemy przeczytać jakich okrucieństw się ktoś dopuścił wobec tych niewinnych zwierząt ■ Radni podzieleni w sprawie sytuacji w PEC-u. Opozycja domaga się szczegółowych wyjaśnień, stronnicy prezydenta popierają jego stanowisko o koniecznym postępowaniu sądowym. W obronie zwalnianego z pracy związkowca NSZZ "Solidarność" będzie dziś demonstrować przed zakładem, na ulicach i przed Urzędem Miasta ■ Kontrowersje wokół dopuszczenia do głosu przedstawiciela "Solidarności" na sesji Rady Miasta.Po jego wystąpieniu obrady przerwano w celu spotkania przewodniczących klubów radnych z prezydium rady ■ Przewodniczący NSZZ "Solidarność" Pomorza Zachodniego do radnych Świnoujścia: "Prezes PEC-u w Świnoujściu, zwalniając przewodniczącego zakładowej "Solidarnosci" złamała kodeks pracy oraz ustawę o związkach zawodowych ■