POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [20.03.2019, 08:22:22] • Świnoujście

Mateusz Niżejewski obronił tytuł Mistrza Polski!

  Mateusz Niżejewski obronił tytuł Mistrza Polski!

fot. ULKSW Pomorze

W Kartuzach 15-17 marca odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu Kick Light. Udział w tych zawodach wzięło ponad 250 zawodników z całej Polski. Wśród nich wystartowała ekipa ULKSW Pomorze Świnoujście w siedmioosobowym składzie.

Najlepiej wypadł Mateusz Niżejewski, który bronił tytułu z ubiegłego roku. Mateusz stoczył w sumie 4 pojedynki , każdy oczywiście wygrany, choć nie wszystko przyszło łatwo. Spośród pozostałych naszych zawodników tylko Cecylii Somskiej udało się wywalczyć brązowy medal.

  Mateusz Niżejewski obronił tytuł Mistrza Polski!

fot. ULKSW Pomorze

Na miejscach 5-8 uplasowały się juniorki : Gabriela Zienko, Roksana Staniszewska i Victoria Trzybińska, która nie ukończyła walki z powodu odnowionej kontuzji. Wojciech Zalewski przegrał pierwszą walką, a Dominik Ciach, który zadebiutował w seniorach, pierwszą walkę wygrał, a później uległ doświadczonemu zawodnikowi ze Starachowic.

  Mateusz Niżejewski obronił tytuł Mistrza Polski!

fot. ULKSW Pomorze

W najbliższy weekend w Węgrowie Mistrzostwa Polski Kadetów Starszych, do których przygotowuje się trójka naszych zawodników. Trzymajcie kciuki !!!

S.B.


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Czwartek [21.03.2019, 21:59:45] • [IP: 37.30.26.***]

Z opinią jest trochę jak z dupą- każdy ma swoją.. Kick Light jest chyba po to (nie jestem w tej dziedzinie specjalistą) żeby zaprezentować i porównać technikę. A przy okazji nie pozabijać się nawzajem.Myślę że pan Mateusz mógłby -gdyby tylko zechciał większość tu obecnych Wojowników Klawiatury kopnąć w dupę nie odrywając stóp od ziemi. I to siedząc gołą dupą na galopującym jeżu.A przy okazji Serdecznie Gratuluję kolejnego zwycięstwa.

Gość • Czwartek [21.03.2019, 20:57:41] • [IP: 37.47.181.***]

188.146.160. Po tatusiu

Gość • Czwartek [21.03.2019, 20:08:04] • [IP: 37.8.230.***]

Gratulacje:)

Gość • Czwartek [21.03.2019, 13:04:17] • [IP: 188.146.160.***]

Czekamy na wielkiego oskarka b hahaha napinacz bajkopisarz do tego beztalencie. W grupie mocny a tak to wzrok na buciki.

Gość • Czwartek [21.03.2019, 10:05:23] • [IP: 176.221.122.**]

Złośliwość niektórych współmieszkańców sięga zenitu. A myślałam że oni łączą się tylko w nienawiści do sąsiadów. Brawo Mateusz !! Zazdroszczą.

Gość • Czwartek [21.03.2019, 07:29:50] • [IP: 37.47.181.***]

Gratulacje !! Niech wszyscy świnoujscy pseudo bokserzy którym nie wychodzi biorą przykład.

Gość • Środa [20.03.2019, 23:27:35] • [IP: 89.64.20.***]

Wielkie GRATULACJE, ale kick LIGHT - cos chyba za ze malo twarda ta formula. Jeszcze ochraniacze na tors powinni dac zeby nie bolalo :) Zapraszam niedowiarkow na otwarty trening AIKIDO zobaczycie co to prawdziwa sztuka walki bo te wasze przytulasy parterowe czy takie formuly z lekkim kopnieciem to jakas nowomoda jak lgbtq+

Gość • Środa [20.03.2019, 21:37:14] • [IP: 176.221.122.**]

Boże jakie to prymitywne wszystko. Jakby w epoce kamienia łupanego.

Gość • Środa [20.03.2019, 14:12:16] • [IP: 178.238.253.***]

Graty, jutro już wiosna

AressWCTS • Środa [20.03.2019, 13:41:03] • [IP: 92.42.117.***]

brawo Mateusz!! powodzenia i kolejnych sukcesów!!

Gość • Środa [20.03.2019, 13:39:45] • [IP: 92.42.119.***]

polecam obłożyć nogi poduszkami z puchu-oni to kickboxing ??ochraniacze?? masakra

Gość • Środa [20.03.2019, 12:38:07] • [IP: 80.245.188.**]

To, że mamy takich dobrych kickbokserów w Świnoujściu, to należy się z tego cieszyć. Jest to sport twardy i męski i dobrze, że są takie kluby, bo wielu facetów po prostu lubi sporty walki. I lepiej żeby robili to na ringach niż na ulicach. I jakby nie patrzeć też promują nasze miasto, że i w sportach walki też się liczymy. Gratulacje dla p. Mateusza za obronienie tytułu Mistrza Polski i dla jego drużyny za waleczność i promowanie naszego miasta.

Gość • Środa [20.03.2019, 12:08:14] • [IP: 95.129.224.**]

Prawo

Gość • Środa [20.03.2019, 11:09:41] • [IP: 77.115.4.***]

Gratulacje

Gość • Środa [20.03.2019, 10:44:17] • [IP: 109.243.230.**]

09:50:39] • [IP: 5.173.144.***] 1)Trudno zrozumieć twój wpis, bo nie umiesz pisać po polsku, nie stosujesz znaków interpunkcyjnych, piszesz chaotycznie, 2)Ja nie jestem wyznawcą tego sportu, a nawet można powiedzieć, że nigdy tego nie obejrzę nawet w transmisji TV, ale bezczelnośc takiego frustrata zza ekranu z g.8:43, który usiłuje pomniejszyc czyjś wysiłek, wkurzyła mnie, więc mu odpisałem ironicznie. Co do kwestii umiejętności - ten sport moim zdaniem przekłada sie na umiejętność obrony, obrony np.swojej kobiety, w gruncie rzeczy każdy chłopak powinien to umieć, ale od dawna mamy wychowanie zniewieściałe, zmiękczające. Niestety na ogół najlepiej umieja się bic najpodlejsi ludzie, ci sportowcy oczywiście wg mnie nie należą do tej kategorii, uprawiają sport, choc kontrowersyjny (czytałem analizy etyków, że jednak szkodliwy, przecież najlepszym celem ataku jest głowa przeciwnika, są tego skutki).

Gość • Środa [20.03.2019, 10:36:48] • [IP: 5.173.152.***]

Ta trzymać 👍👍👍 W Świnoujściu sportowe sztuki walki są na wysokim poziomie. Jeszcze raz brawo...

Gość • Środa [20.03.2019, 09:50:39] • [IP: 5.173.144.***]

Właśnie po wpisie widać co to za sport i jego wyznawcy wstyd mi za tych co agresja to ich 2 imię takie teksty to świadczą że niektórzy sięgnęli dna ogarnijcie się faceci męskość to nie ilość obitych twarzy rywali życzę Wam Prawdziwi Mężczyźni odnajdżcie sens w życiupóki jeszcze mózgi nie do końca obite

Adam • Środa [20.03.2019, 09:41:28] • [IP: 80.245.178.**]

Gratulacje Mateusz, świetna robota, mega graty !! :)

Gość • Środa [20.03.2019, 09:38:22] • [IP: 80.245.188.**]

elegancko mati !!

do "fachowca" • Środa [20.03.2019, 09:05:01] • [IP: 109.243.230.**]

Czasem trzeba jechać do Kartuz, by nie obili papy w centrum Świnoujścia. Ciebie w centrum Świnoujścia może ktoś wrzucic na dach wiaty przystankowej i przybić jako papę. Nawet jeśli czyściłes wychodki w Las Vegas, możesz pozostać na daszku niezauważony, z przybitą papą.

Gość • Środa [20.03.2019, 08:43:27] • [IP: 89.21.204.**]

Myślałem że w Las Vegas ale jechać do Kartuz żeby papę sobie obić, he he

Oglądasz 1-21 z 21
■ Policjanci ze Świnoujścia będą mogli dogadać się z każdym na świecie! ■ Szok mieszkańców po prezentacji koncepcji ruchu w mieście. Po co budujemy tunel!? Zobacz film! ■ Niepokojący wpis o sytuacji w świnoujskiej komendzie Państwowej Straży Pożarnej zamieszczono na Facebooku. Są konflikty, braki kadrowe, opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń, pluskwy i zachowania „podchodzące pod mobbing" – czytamy w poście ■ Wracamy do tematu znaleziska w Kanale Piastowskim. Wbrew wcześniejszym twierdzeniom, wygląda na to, że coś większego jest jednak na dnie. Podobno znaleziono zatopioną barkę, całą wypełnioną amunicją zaraz przy "grzybku" obok przystani Karsibór po stronie Świnoujścia, a promy i statki dalej pływają jakby nigdy nic – pisał niedawno nasz Czytelnik. - Fajnie jakbyście potwierdzili te informacje ■ 15 radnych poparło sprzeciw, a tylko trzech wstrzymało się od głosu. W czasie nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Świnoujścia, 7 listopada Rada Miasta podjęła uchwałę dot. oświadczenia w sprawie lokalizacji inwestycji związanej z wydobyciem ropy naftowej i gazu ziemnego ■ Prezydent wycofuje się z ulg dla przedsiębiorców. Wiele emocji społecznych wzbudziły nasze informacje o ulgach udzielanych przez Prezydenta Miasta Janusza Żmurkiewicza niektórym lokalnym przedsiębiorcom. Przypomnijmy więc, że w latach 2007 - 2019 (do miesiąca IV) Prezydent Miasta udzielił ulg różnym firmom na kwotę 8.596.726,23 zł ■ Po 42 latach stacjonowania wojsk sowieckich na wyspie Uznam, w Świnoujściu pozostały smutne zagubione psy. Porzucone zwierzęta były w szoku. Ich przyjaciele nagle zniknęli. Nikt już nie mówił po rosyjsku ■ Zakończyła się przebudowa ul. Szmaragdowej w Przytorze-Łunowie, a wraz z finalizacją tego zadania wprowadzona została nowa organizacja ruchu. Kierowcy: uwaga na znaki, bo ulica jest jednokierunkowa, podobnie, jak fragment ul. Zalewowej ■ Nietypowy problem mieli świnoujscy policjanci. Kajdanki, które nałożyli zatrzymanemu mężczyźnie odmówiły posłuszeństwa i nie chciały się otworzyć. Policjanci na pomoc wezwali strażaków, którzy przecięli kajdanki za pomocą szlifierki kątowej (fleks) ■ Zmiana terminu wystawy w Muzeum Rybołówstwa Morskiego. Informujemy, że planowana w Muzeum Rybołówstwa Morskiego, na najbliższy piątek, 25 października, wystawa: „Świnoujście w przedwojennej grafice” z przyczyn niezależnych od organizatora została przeniesiona na 7 listopada 2019 r, na godz. 18.00 ■ 16 głosami „za” Rada Miasta zdecydowała o podwyżce wysokości stawek podatku od nieruchomości ■ Podatek od nieruchomości w nowym roku: w planach „górne stawki maksymalne”. W czwartek radni podejmą uchwałę o wysokości stawek podatku od nieruchomości. Z projektu uchwały wynika, że będzie zdrożej. Chyba, że ktoś ma komórkę, chlew lub kurnik i nie prowadzi w niej działalności gospodarczej ■ Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o informuje, iż rozpoczął prace modernizacyjne i remontowe pracowni RTG w budynku przy ulicy Mieszka I 7. Finansowanie działań inwestycyjnych odbywa się w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2019 ■ Z uwagi na brak na krajowym rynku szczepionek przeciwko grypie Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, że w dniach od 17.10.2019r. do 28.10.2019r. zawiesza akcję szczepień przeciwko grypie dla mieszkańców miasta w wieku powyżej 60 roku życia ■ Agatowska i Kochan wygrały w Świnoujściu ■ Mężczyzna na wózku inwalidzkim, zaopatrzony w butelkę z łatwopalnym materiałem i zapalniczkę, został zatrzymany przez policję przed jednym z lokali gastronomicznych w Świnoujściu. Mogło dojść do tragedii ■ W czwartkowy wieczór tuż przy Kościele Chrystusa Króla rozegrała się dramatyczna walka o życie mężczyzny. Po godzinie 19:00 pod kościele zatrzymały się dwie karetki pogotowia oraz dwa wozy strażackie. Ratownicy zaczęli reanimować 67-latka, u którego nastąpiło zatrzymanie krążenia. Niestety, ponad 40-minutowa akcja reanimacyjna nie przywróciła czynności życiowych ■ Ponad 1,5 mln zł wynosi łączna kwota kar, jakie miasto naliczyło wykonawcy Promenady Zdrowia za niedotrzymanie terminu wykonania inwestycji ■