POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [21.03.2019, 18:39:43] • Świnoujście

Wielki Malec biegł dla chorych dziewczynek

Wielki Malec biegł dla chorych dziewczynek

fot. iswinoujscie.pl

Mariusz Malec ze Stargardu to człowiek o wielkim sercu. Przebiegł od granicy do granicy w akcji „Wybiegać dzieciom uśmiech” - Bieg Brzegiem Serca.

Biegacz przez 13 dni pokonał 550 kilometrów. Bieg rozpoczął na Mierzei Wiślanej a skończył go w Świnoujściu. Jest to forma wsparcia dwóch ciężko chorych dziewczynek.

W dniu wczorajszym biegacz pokonał ostatni etap biegu, który rozpoczął w Międzywodziu, a zakończył w towarzystwie dwóch rowerzystów, Ryszarda Wieczorkiewicza i Ireneusza Manii.

Na plaży pana Mariusza przywitała grupa morsów.
Pan Mariusz, który również jest morsem, stwierdził że na świnoujskiej plaży zawsze czuje się świetnie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Piątek [22.03.2019, 16:54:38] • [IP: 78.10.206.**]

A co to konkretnie dało tym chorym dziewczynkom?? Jakieś leki, pieniądze na leczenie?

Gość • Piątek [22.03.2019, 07:05:20] • [IP: 46.77.195.**]

Szacun p.Mariusz.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Gastronomia w czasach epidemii koronawirusa. Ograniczenie dotyczy: działalności restauracji, kawiarni czy barów. Wszystkie restauracje, kawiarnie czy bary mogą świadczyć jedynie usługi na wynos i na dowóz. Nie ma możliwości wydawania posiłków czy napojów na miejscu. Obowiązuje do: 19 kwietnia 2020 r. ■
■ Matury i egzamin kończący podstawówkę zostają przełożone. Odbędą się najwcześniej w czerwcu. Jednak o konkretnych terminach zostaniemy poinformowani co najmniej 3 tygodnie przed datą egzaminów. To dalszy ciąg trwania obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa ■ Ograniczenie nadal dotyczy zamknięcia wszystkich zakładów fryzjerskich, kosmetycznych, salonów tatuażu i piercingu. Na czym polega? Zamknięte zostają bez wyjątków wszystkie zakłady fryzjerskie, kosmetyczne, salony tatuażu i piercingu. Tych usług nie będzie można realizować również poza salonami – np. wizyty w domach nie wchodzą w grę ■ Świnoujście: Zestawienie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie zachodniopomorskim stan na dzień 24.03.2020, godz. 18:00 liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w m. Świnoujście: 3 liczba osób objętych kwarantanną w m. Świnoujście: 96 liczba osób pod nadzorem epidemiologicznym w m. Świnoujście: 7 ■ Pierwsze zakażenia SARS-CoV-2! Kobieta i mężczyzna ze Świnoujścia w średnim wieku. Niestety, dwoje z mieszkańców naszego miasta są zakażonych i przebywa w szczecińskim szpitalu. Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz: 8:00 ■