POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [21.03.2019, 18:39:43] • Świnoujście

Wielki Malec biegł dla chorych dziewczynek

Wielki Malec biegł dla chorych dziewczynek

fot. iswinoujscie.pl

Mariusz Malec ze Stargardu to człowiek o wielkim sercu. Przebiegł od granicy do granicy w akcji „Wybiegać dzieciom uśmiech” - Bieg Brzegiem Serca.

Biegacz przez 13 dni pokonał 550 kilometrów. Bieg rozpoczął na Mierzei Wiślanej a skończył go w Świnoujściu. Jest to forma wsparcia dwóch ciężko chorych dziewczynek.

W dniu wczorajszym biegacz pokonał ostatni etap biegu, który rozpoczął w Międzywodziu, a zakończył w towarzystwie dwóch rowerzystów, Ryszarda Wieczorkiewicza i Ireneusza Manii.

Na plaży pana Mariusza przywitała grupa morsów.
Pan Mariusz, który również jest morsem, stwierdził że na świnoujskiej plaży zawsze czuje się świetnie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Piątek [22.03.2019, 16:54:38] • [IP: 78.10.206.**]

A co to konkretnie dało tym chorym dziewczynkom?? Jakieś leki, pieniądze na leczenie?

Gość • Piątek [22.03.2019, 07:05:20] • [IP: 46.77.195.**]

Szacun p.Mariusz.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Informujemy, że organizowana przy targowisku miejskim (ul. Kołłątaja) impreza plenerowa "Pchli Targ", zaplanowana na 4. i 25. kwietnia br się nie odbędzie ■
■ Palmowa Niedziela już dziś! Musimy obyć się w tym roku namiastką dawnych uroczystości. Nie musimy wchodzić tłumnie do kościoła. Ale najważniejsze by pamiętać o tradycji i historii. Dziś Niedziela Palmowa Męki Pańskiej wprowadzająca nas w Wielki Tydzień. Chrystus wjechał do Jerozolimy by tam przeżyć mękę krzyża i chwałę zmartwychwstania. Wjeżdżającego na osiołku zbawiciela witały tłumy. Ludzie rzucali mu pod nogi palmy. Na pamiątkę tego wydarzenia do dziś, na tydzień przed Wielkanocą obchodzimy Niedzielę Palmową. W związku z epidemią musimy odstąpić w tym roku od masowego święcenia gałązek. Najważniejsze jednak byśmy pamiętali o naszej tradycji. Epidemia nie jest wieczna, tak jak nasza wiara. Gdy ustąpi, na wspomnienie tegorocznych, epizodycznych zmian będziemy się mogli jedynie uśmiechnąć. Nastrój świąteczny już budujemy w naszych sercach. Pomaga mu coraz odważnej wyglądające zza chmur wiosenne słońca. Bo oto nadchodzą wiosenne właśnie święta. Święta odrodzenia przyrody i nadziei! ■ Świnoujście: Zestawienie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 stan na dzień 04.04.2020, godz. 20:00 liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w m. Świnoujście: 0 liczba osób objętych kwarantanną w m. Świnoujście: 89 liczba osób pod nadzorem epidemiologicznym w m. Świnoujście: 16 ■ Od 27 marca 2020 r. 14-dniową obowiązkową kwarantanną objęte będą również osoby przekraczające granice, na co dzień pracujące w państwie sąsiednim ■