POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [22.03.2019, 17:53:16] • Świnoujście

Ratownik medyczny w czasie wolnym pomógł kobiecie!

Ratownik medyczny w czasie wolnym pomógł kobiecie!

fot. iswinoujscie.pl

Wychodzi na to, że ratownikiem medycznym się jest, a nie tylko bywa. O czym świadczy postawa świnoujskiego ratownika medycznego Pana Marcina.

Dziś koło godziny 11.00 przy ulicy Jana Matejki idąca chodnikiem kobieta chcąc uniknąć zdeptania dziecka przewróciła się doznając obrażeń.

Ratownik medyczny w czasie wolnym pomógł kobiecie!

fot. iswinoujscie.pl

Na miejscu pojawiła się straż pożarna oraz Pan Marcin, który widząc całą sytuację postanowił ruszyć z pomocą. Na szczęście kobieta doznała niewielkich obrażeń w postaci stłuczeń. W efekcie, po przyjeździe karetki, została wzięta do szpitala.

Ratownik medyczny w czasie wolnym pomógł kobiecie!

fot. iswinoujscie.pl

To już kolejny taki przypadek, kiedy do poszkodowanego przyjeżdża straż pożarna, ponieważ brakuje w mieście karetek pogotowia.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 41, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 41

Gość • Środa [27.03.2019, 22:47:14] • [IP: 31.183.181.**]

A ja mam wniosek racjonalizatorski. Moze by tak otworzyc stacje Pogotowia Ratunkowego przy naszej Strazy Pozarnej. I tak wiecej oni pomagaja niz ci inni. Kto za tym?

Gość • Poniedziałek [25.03.2019, 09:19:41] • [IP: 193.69.22.**]

Marcin the best!! Dziwi mnie to że nie dostał jeszcze nagrody, bo zawsze był bardzo rozpoznawalny i pomocny!!

Gość • Niedziela [24.03.2019, 22:00:48] • [IP: 5.173.128.**]

Marcin - świetny ratownik, cudowny człowiek ! Zawsze można na niego liczyć !!

Gość • Niedziela [24.03.2019, 14:06:22] • [IP: 37.47.166.***]

polowa tych" panow" ratownikow jest po prostu niedouczona

Gość • Sobota [23.03.2019, 20:54:10] • [IP: 188.147.102.**]

Dwa zastępy, serio?

Gość • Sobota [23.03.2019, 17:15:46] • [IP: 83.23.249.***]

to nie karetek brakuje to jest przycinanie etatów ratowników medycznych.

Gość • Sobota [23.03.2019, 12:31:29] • [IP: 31.11.130.***]

brawo Marcin zawsze pomocny indywidualista

Gość • Sobota [23.03.2019, 12:22:09] • [IP: 88.218.255.**]

Wszystko pięknie pan ratownik w pożo tylko nie rozumiem dlaczego przyjechały dwie ekipy straży pożarnej? Aby robić szum ?

Gość • Sobota [23.03.2019, 10:46:41] • [IP: 176.221.123.***]

w Niemczech Pracującym Emerytom Obniżają Uposazenie emerytalne

Gość • Sobota [23.03.2019, 08:58:52] • [IP: 77.88.191.**]

Prawo Marcin. Poświęcasz swój czas i bezinteresownie pomagasz innym. Twój ubiór i Twoja pasja zasługuje na wielkie słowa uznania. Jesteś wielki.

Gość • Sobota [23.03.2019, 08:31:29] • [IP: 84.233.191.***]

To chyba oczywiste że ratownikiem się jest a nie bywa. Z dupy sensacja.

Gość • Sobota [23.03.2019, 08:12:40] • [IP: 176.221.122.***]

a ten co z pustynnej burzy wrócił, w porzo gość

Gość • Sobota [23.03.2019, 08:11:44] • [IP: 23.226.237.*]

Marcin, to porządny gość. 👊

Gość • Sobota [23.03.2019, 06:27:01] • [IP: 185.210.36.***]

A ZNAM STRAŻAKÓW CO MAJĄ TEŻ ZAWÓD RATOWNIKA MEDYCZNEGO I STRAŻAKAMI SĄ

Gość • Sobota [23.03.2019, 06:07:26] • [IP: 178.238.252.**]

Wielki Szacunek dla Pana Marcina.

Gość • Piątek [22.03.2019, 23:53:44] • [IP: 37.8.230.*]

Marcin, spoko gość.

Gość • Piątek [22.03.2019, 23:37:01] • [IP: 176.221.122.***]

Pozytyw dla Pana Marcina. Też lubię takie ciuszki.

Gość • Piątek [22.03.2019, 21:27:10] • [IP: 176.221.123.***]

Pozytywny Gość, jak zawsze pełna profeska. Wielkie Brawa!!

Gość • Piątek [22.03.2019, 21:10:06] • [IP: 5.173.144.***]

Gość • Piątek [22.03.2019, 20:39:31] • [IP: 5.173.144.**] przyjrzyj się jeszcze raz na czapkę, nie ma tam ani flagi ani orła, co do munduru nie jest to mundur wojskowy.Nie jest to kolor pustynny tylko multicam, więc w czym masz problem.

gośc 21 • Piątek [22.03.2019, 21:06:49] • [IP: 37.8.230.***]

ludzie bezinteresowni zasługują na wielki szacunek

Gość • Piątek [22.03.2019, 20:56:09] • [IP: 37.47.156.**]

Pan Marcin jest ratownikiem z wyboru nie z obowiązku, tego brakuje naszym lekarzom.

Gość • Piątek [22.03.2019, 20:48:15] • [IP: 5.173.152.***]

Ubiera się jak chce.Jest najlepszym ratownikiem jakiego znam.Nic nikomu do tego jak się ubiera.

Gość • Piątek [22.03.2019, 20:41:16] • [IP: 81.204.98.**]

Jak to dobrze, ze jeszcze sa ludzie ofiarni. ...i nasza kochana straz pozarna...

Gość • Piątek [22.03.2019, 20:39:31] • [IP: 5.173.144.**]

Dlaczego ten pan nosi mundur pustynny i czapkę z daszkiem z flaga polski? Przecież to jest wzór zastrzeżony a do tego tej czapki niema w żadnym zolnierskim ekwipunku? Rozumiem że pan był na misji poza granicami kraju i stąd posiada ten mundur? Czy tylko się tak przebiera, żeby było poważniej?

Gość • Piątek [22.03.2019, 19:43:41] • [IP: 37.47.172.**]

A Marcinek tak juz ma lubi to co robi troche specyficzny ale wporzadku facet

Oglądasz 1-25 z 41
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Następna bomba na dnie Zalewu Szczecińskiego. Płetwonurkowie przerpowadzą ekspertyzę. Czekamy na więcej informacji ■ Uwaga. Przerwa w dostawie wody. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że we wtorek 23 lipca 2019r. w godz. 8-14 nastąpi przerwa w dostawie wody przy ulicach: • Wojska Polskiego ; 8A-8E; 10A-10B;12A-12B; 14(hotel Hampton by Hilton);16A-16G;18A-18D • 11 Listopada:2A-2F;3A-3E; 5(LIDL);12A-12B; 14A-14C; • Osiedle Przylesie; Osiedle Dębina • Chełmońskiego: Osiedle PLATAN ■ Po zmroku, kiedy ruch samochodowy w mieście nie jest już tak natężony, na ulice wyjeżdżają domorośli rajdowcy. Niespełnieni za dnia, wieczorami urządzają sobie wyścigi, często jadąc dwoma równoległymi pasami. Mieszkaniec, który napisał do redakcji iswinoujscie.pl, zastanawia się, gdzie w tym czasie są policjanci? ■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■