POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [23.03.2019, 19:42:43] • Świnoujście

Palił się dom przy Jachtowej

Palił się dom przy Jachtowej

fot. iswinoujscie.pl

Tuż po godzenie 16 cztery zastępy straży pożarnej ruszyło do pożaru, który wybuchł w jednym z domów jednorodzinnych przy ulic Jachtowej.

Kiedy strażacy dojechali na miejsce zdarzenia ogień rozprzestrzenił się wewnątrz budynku. Na szczęście mieszkańcy zdążyli go opuścić. Strażacy szybko uporali się z pożarem,weszli do środka i zajęli się oddymianiem pomieszczeń.

Palił się dom przy Jachtowej

fot. iswinoujscie.pl

Spaleniu uległo wnętrze domu oraz wyposażenie które strażacy wynieśli i dogaszali już na zewnątrz.

Palił się dom przy Jachtowej

fot. iswinoujscie.pl

Na miejscu akcji pojawiła się tez policja, pogotowie energetyczne i pogotowie gazowe. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał. Trwa szacowanie start.

Palił się dom przy Jachtowej

fot. iswinoujscie.pl

Droga do Fortu Zachodniego był przez około 2 godziny zablokowana.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Niedziela [24.03.2019, 22:07:36] • [IP: 62.69.253.**]

dziwna sytuacja...

Gość • Niedziela [24.03.2019, 18:07:02] • [IP: 176.221.123.***]

małymi krokami zaczynają się eksmisje.

jjk • Niedziela [24.03.2019, 18:04:25] • [IP: 62.198.15.**]

Do andrzej • Niedziela [24.03.2019, 11:49:03] • [IP: 178.238.247.**] To prawdopodobnie ten domek. I prawdopodobnie nic nie dzieje się z przypadku.

Nina • Niedziela [24.03.2019, 16:41:26] • [IP: 37.47.149.***]

Hej! Radni i instytucje pomocowe.Minęła doba od chwili, kiedy mieszkance naszego miasta spłonął dom.A Wy co? ; śpicie jeszcze?Tu nie trzeba spektakularnych i modnych działań typu bale, " parasolki" , parkruny, nordic walkingi itp.Po prostu potrzebne są ręce do uprzątnięcia spaleniska.Oczekujemy inicjatywy.

Gość • Niedziela [24.03.2019, 16:39:46] • [IP: 31.0.35.***]

Domek był stary i tylko przeszkadzał. Teraz dewelopery postawią w tym miejscu nowe i ładniejsze domki.

andrzej • Niedziela [24.03.2019, 11:49:03] • [IP: 178.238.247.**]

czy to nie przypadkiem domek sp. Jacka Niezychowskiego ?

Gość • Niedziela [24.03.2019, 11:05:38] • [IP: 31.11.128.***]

to jedyny dom który jest w tym parku /teraz już chyba był/ aż trudno uwierzyć w przypadek

Gość • Niedziela [24.03.2019, 10:36:59] • [IP: 212.103.50.***]

I tak sie wywlaszcza po swinoujsku...

JAAA • Niedziela [24.03.2019, 09:24:00] • [IP: 89.182.27.**]

podalone na bank !!. ...ciekawe za ile ??

Gość • Niedziela [24.03.2019, 07:50:01] • [IP: 37.8.231.**]

Działka i budynek to własność miasta, dawne lokum Jacka N. Obecnie teren przeznaczony pod budowę parkingów w ramach budowy ścieżki rowerowej do Fortu Zachodniego i dalej do ulicy Uzdrowiskowej.

Gość • Niedziela [24.03.2019, 07:42:49] • [IP: 178.238.252.**]

Pewnie kolejny apartamentowiec w planach...

Gość • Niedziela [24.03.2019, 07:16:19] • [IP: 31.11.128.***]

Jeżeli się ubezpieczyli to będą mieli za co wyremontować. Ubezpieczenie takiego domku na rok to tyle co miesięczny wydatek na papierosy.

Gość • Niedziela [24.03.2019, 07:10:57] • [IP: 176.221.122.***]

Łakomy kąsek dla developera

Gość • Niedziela [24.03.2019, 06:50:58] • [IP: 109.243.230.**]

Można by urzadzic zbiórkę rzeczy dla nich, jak to się robi w przypadku pogorzelców: jak ktoś ma druga lodówkę, czy telewizor, itd.

Gość • Niedziela [24.03.2019, 05:56:20] • [IP: 31.11.129.***]

Przykra sprawa ale dobry los da, że na zgliszczach powstanie piękny apartament. Bajeczne miejsce.Tam jeszcze pozostał ten szrot samochodowy.

Gość • Sobota [23.03.2019, 23:06:29] • [IP: 5.173.248.***]

Wąski dobra działka :)

Gość • Sobota [23.03.2019, 22:12:46] • [IP: 5.173.144.***]

Ale jacy ludzie?Przecie tam nikt nie mieszka.

Gość • Sobota [23.03.2019, 20:41:27] • [IP: 178.238.252.***]

Ci ludzie potrzebuja pomocy!! Miasto bogate wiec cos wymysli!!

Gość • Sobota [23.03.2019, 20:05:53] • [IP: 23.226.237.*]

Czyżby urzędnicza klika przygotowywała teren pod deweloperów?

Gość • Sobota [23.03.2019, 19:57:54] • [IP: 77.253.130.**]

Współczuję myślę, że urząd da im dach nad głową aby mogli wyremontować.

Oglądasz 1-20 z 20
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Następna bomba na dnie Zalewu Szczecińskiego. Płetwonurkowie przerpowadzą ekspertyzę. Czekamy na więcej informacji ■ Uwaga. Przerwa w dostawie wody. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że we wtorek 23 lipca 2019r. w godz. 8-14 nastąpi przerwa w dostawie wody przy ulicach: • Wojska Polskiego ; 8A-8E; 10A-10B;12A-12B; 14(hotel Hampton by Hilton);16A-16G;18A-18D • 11 Listopada:2A-2F;3A-3E; 5(LIDL);12A-12B; 14A-14C; • Osiedle Przylesie; Osiedle Dębina • Chełmońskiego: Osiedle PLATAN ■ Po zmroku, kiedy ruch samochodowy w mieście nie jest już tak natężony, na ulice wyjeżdżają domorośli rajdowcy. Niespełnieni za dnia, wieczorami urządzają sobie wyścigi, często jadąc dwoma równoległymi pasami. Mieszkaniec, który napisał do redakcji iswinoujscie.pl, zastanawia się, gdzie w tym czasie są policjanci? ■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■