POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [23.03.2019, 19:42:43] • Świnoujście

Palił się dom przy Jachtowej

Palił się dom przy Jachtowej

fot. iswinoujscie.pl

Tuż po godzenie 16 cztery zastępy straży pożarnej ruszyło do pożaru, który wybuchł w jednym z domów jednorodzinnych przy ulic Jachtowej.

Kiedy strażacy dojechali na miejsce zdarzenia ogień rozprzestrzenił się wewnątrz budynku. Na szczęście mieszkańcy zdążyli go opuścić. Strażacy szybko uporali się z pożarem,weszli do środka i zajęli się oddymianiem pomieszczeń.

Palił się dom przy Jachtowej

fot. iswinoujscie.pl

Spaleniu uległo wnętrze domu oraz wyposażenie które strażacy wynieśli i dogaszali już na zewnątrz.

Palił się dom przy Jachtowej

fot. iswinoujscie.pl

Na miejscu akcji pojawiła się tez policja, pogotowie energetyczne i pogotowie gazowe. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał. Trwa szacowanie start.

Palił się dom przy Jachtowej

fot. iswinoujscie.pl

Droga do Fortu Zachodniego był przez około 2 godziny zablokowana.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Niedziela [24.03.2019, 22:07:36] • [IP: 62.69.253.**]

dziwna sytuacja...

Gość • Niedziela [24.03.2019, 18:07:02] • [IP: 176.221.123.***]

małymi krokami zaczynają się eksmisje.

jjk • Niedziela [24.03.2019, 18:04:25] • [IP: 62.198.15.**]

Do andrzej • Niedziela [24.03.2019, 11:49:03] • [IP: 178.238.247.**] To prawdopodobnie ten domek. I prawdopodobnie nic nie dzieje się z przypadku.

Nina • Niedziela [24.03.2019, 16:41:26] • [IP: 37.47.149.***]

Hej! Radni i instytucje pomocowe.Minęła doba od chwili, kiedy mieszkance naszego miasta spłonął dom.A Wy co? ; śpicie jeszcze?Tu nie trzeba spektakularnych i modnych działań typu bale, " parasolki" , parkruny, nordic walkingi itp.Po prostu potrzebne są ręce do uprzątnięcia spaleniska.Oczekujemy inicjatywy.

Gość • Niedziela [24.03.2019, 16:39:46] • [IP: 31.0.35.***]

Domek był stary i tylko przeszkadzał. Teraz dewelopery postawią w tym miejscu nowe i ładniejsze domki.

andrzej • Niedziela [24.03.2019, 11:49:03] • [IP: 178.238.247.**]

czy to nie przypadkiem domek sp. Jacka Niezychowskiego ?

Gość • Niedziela [24.03.2019, 11:05:38] • [IP: 31.11.128.***]

to jedyny dom który jest w tym parku /teraz już chyba był/ aż trudno uwierzyć w przypadek

Gość • Niedziela [24.03.2019, 10:36:59] • [IP: 212.103.50.***]

I tak sie wywlaszcza po swinoujsku...

JAAA • Niedziela [24.03.2019, 09:24:00] • [IP: 89.182.27.**]

podalone na bank !!. ...ciekawe za ile ??

Gość • Niedziela [24.03.2019, 07:50:01] • [IP: 37.8.231.**]

Działka i budynek to własność miasta, dawne lokum Jacka N. Obecnie teren przeznaczony pod budowę parkingów w ramach budowy ścieżki rowerowej do Fortu Zachodniego i dalej do ulicy Uzdrowiskowej.

Gość • Niedziela [24.03.2019, 07:42:49] • [IP: 178.238.252.**]

Pewnie kolejny apartamentowiec w planach...

Gość • Niedziela [24.03.2019, 07:16:19] • [IP: 31.11.128.***]

Jeżeli się ubezpieczyli to będą mieli za co wyremontować. Ubezpieczenie takiego domku na rok to tyle co miesięczny wydatek na papierosy.

Gość • Niedziela [24.03.2019, 07:10:57] • [IP: 176.221.122.***]

Łakomy kąsek dla developera

Gość • Niedziela [24.03.2019, 06:50:58] • [IP: 109.243.230.**]

Można by urzadzic zbiórkę rzeczy dla nich, jak to się robi w przypadku pogorzelców: jak ktoś ma druga lodówkę, czy telewizor, itd.

Gość • Niedziela [24.03.2019, 05:56:20] • [IP: 31.11.129.***]

Przykra sprawa ale dobry los da, że na zgliszczach powstanie piękny apartament. Bajeczne miejsce.Tam jeszcze pozostał ten szrot samochodowy.

Gość • Sobota [23.03.2019, 23:06:29] • [IP: 5.173.248.***]

Wąski dobra działka :)

Gość • Sobota [23.03.2019, 22:12:46] • [IP: 5.173.144.***]

Ale jacy ludzie?Przecie tam nikt nie mieszka.

Gość • Sobota [23.03.2019, 20:41:27] • [IP: 178.238.252.***]

Ci ludzie potrzebuja pomocy!! Miasto bogate wiec cos wymysli!!

Gość • Sobota [23.03.2019, 20:05:53] • [IP: 23.226.237.*]

Czyżby urzędnicza klika przygotowywała teren pod deweloperów?

Gość • Sobota [23.03.2019, 19:57:54] • [IP: 77.253.130.**]

Współczuję myślę, że urząd da im dach nad głową aby mogli wyremontować.

Oglądasz 1-20 z 20
■ Zmarł ksiądz Andrzej Kamiński. Posługiwał w parafii Chrystusa Króla ■ Tir jechał prosto na Mercedesa Vana. W niedzielę 31 maja kwadrans przed godziną dziewiątą w miejscowości Rzeczyn koło Wolina na DK 3 tir ze Słowacji nagle zjechał na czołówkę na mercedesa ze Świnoujścia. W ułamkach sekundy kierowca mercedesa z żoną przeżył horror ■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■