POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [24.03.2019, 18:40:19] • Świnoujście

Papuga Zoja wróciła do domu. Spędziła parę godzin w szuwarach

Papuga Zoja wróciła  do domu. Spędziła parę godzin w szuwarach

fot. Czytelnik

Papuga to ptak gadający może więc chciała wylecieć na plotki do ptaków, które swoje życie spędzają w szuwarach. A tak poważnie to bardzo się cieszymy, że Zoja się odnalazła i poszukiwania odwołujemy.

Zoja znalazła się !!!! Powiadamia nas pani Violetta właścicielka pięknej papugi.
Jak informuje w przesłanym do nas mailu, dzisiaj rano Pan Sąsiad odnalazł ją w szuwarach w Przytorze. Papużka już jest bezpieczna w domu.
Dziękuję wszystkim, którzy wczoraj okazali życzliwość i pomagali w poszukiwaniach. W szczególności dziękuję Panu Sąsiadowi za znalezienie mojego kochanego zwierzątka oraz redakcji serwisu iswinoujscie.pl za błyskawiczną publikację prośby o wsparcie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Poniedziałek [25.03.2019, 06:14:26] • [IP: 83.3.210.***]

Wiosna cieplejszy wieje wiatr gamoniu

Gość • Poniedziałek [25.03.2019, 05:04:46] • [IP: 80.245.189.***]

Cos fajnego wyjdzie z tego..papugowron?

Gość • Niedziela [24.03.2019, 23:16:58] • [IP: 23.226.237.*]

Czy Bóg rozumie po Chińsku?

Gość • Niedziela [24.03.2019, 22:17:38] • [IP: 80.245.189.**]

ara ararauna

Gość • Niedziela [24.03.2019, 22:04:19] • [IP: 188.146.170.***]

To ara ararauna

Gość • Niedziela [24.03.2019, 21:31:24] • [IP: 46.170.248.***]

Brak piór to depresja.

Gość • Niedziela [24.03.2019, 20:47:31] • [IP: 83.20.247.***]

Miła wiadomość. Pozdrawiam serdecznie.

Gość • Niedziela [24.03.2019, 20:03:22] • [IP: 94.254.233.**]

wie ktoś dokładnie co to za papuga? tylko nie piszcie, że Ara, ale jaka dokładnie

Gość • Niedziela [24.03.2019, 20:01:46] • [IP: 213.238.80.***]

Może właścicielka czyta komentarze, oby. To nie jest ptak dla amatora. Trzeba ją odpowiednio karmić i to w żadnym wypadku chlebem. Specjalna karma dla ar, orzechy, owoce i to wszystko w dość dużyh ilościach. Stan jej piór wskazuje że dostaje do jedzenia byle co i niestety za znieść chorować Utrzymanie takiego ptaka w ale nie jest łatwe a już na pewno nie tanie. Szkoda patrzeć na takie wspaniałe zwierzę w tak marnej kondycji.

Gość • Niedziela [24.03.2019, 19:46:12] • [IP: 83.8.107.**]

teraz czekamy na efekty ucieczki, ciekawe jaki ptak ją tak zbajerował hihihihihih Ale cieszę się że wróciła do domku, noce zimne i jakieś głodne zwierzę mogłoby ją dorwać

Gość • Niedziela [24.03.2019, 19:38:25] • [IP: 31.11.129.**]

Fajna papużka :)

Gość • Niedziela [24.03.2019, 19:34:01] • [IP: 188.146.170.***]

Biedna papuga, pióra zniszczone, w dodatku karmiona pieczywem. Nie dziwi mnie to że uciekła...