POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [08.04.2019, 15:10:23] • Świnoujście

„Wiosenny Turniej Sportowy” w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym „Jeżyk”

„Wiosenny Turniej Sportowy” w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym „Jeżyk”

fot. Organizator

W piątek 5.04.2019r. w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym „Jeżyk” przy ulicy Basztowej odbył się „Wiosenny Turniej Sportowy”. Do sportowych zmagań zostały zaproszone Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola Miejskiego nr 10 „Kolorowy Świat” z grupy „Motylki”. W przeprowadzeniu Turnieju pomagali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 z klasy 5B.

Dzieci miały okazję rywalizować i integrować się ze sobą podczas urozmaiconych zajęć. W przygotowanych konkurencjach pojawiły się elementy wykorzystywane w Terapii Integracji Sensorycznej (SI).

„Wiosenny Turniej Sportowy” w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym „Jeżyk”

fot. Organizator

Były to atrakcje, które dawały mnóstwo radości i świetnej zabawy. Dzieci miały okazję poznać nieznane im do tej pory sprzęty.

„Wiosenny Turniej Sportowy” w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym „Jeżyk”

fot. Organizator

Uczniowie przygotowali plakaty związane z konkurencjami sportowymi. Pomagali w przeprowadzaniu konkurencji, liczyli punkty i również dopingowali swoje drużyny.

„Wiosenny Turniej Sportowy” w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym „Jeżyk”

fot. Organizator

Na koniec dzieciom zostały wręczone dyplomy oraz małe upominki. Uczniowie dostali podziękowania. Dzieci bardzo dobrze się bawiły i chętnie uczestniczyły w Turnieju Sportowym. Uczniowie byli pomocni i współpracowali z prowadzącymi oraz pomagali swoim młodszym kolegom.

Niepubliczne Przedszkole Specjalne „Jeżyk”


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Wtorek [09.04.2019, 00:53:39] • [IP: 176.221.123.***]

Super inicjatywa. Czekamy na więcej.

Gość • Poniedziałek [08.04.2019, 18:44:05] • [IP: 31.11.130.***]

jaka piękna integracja... brawo !

Oglądasz 1-2 z 2
■ Rząd chce zabrać miliony uzdrowiskom. Protest samorządowców. Do tej pory środki z opłaty uzdrowiskowej trafiały do budżetów gmin, które mają status uzdrowiska. Dla Kołobrzegu wyrwa w finansach wyniesie 33 mln zł, w Świnoujściu to ok. 18 mln zł. Brak konsultacji krytykował również prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz – Nie wyobrażam sobie, żeby Świnoujście nie było uzdrowiskiem. Wolałbym, żebyśmy o tym dokumencie dyskutowali, kiedy był tworzony – mówił prezydent ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■