POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [08.04.2019, 15:10:23] • Świnoujście

„Wiosenny Turniej Sportowy” w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym „Jeżyk”

„Wiosenny Turniej Sportowy” w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym „Jeżyk”

fot. Organizator

W piątek 5.04.2019r. w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym „Jeżyk” przy ulicy Basztowej odbył się „Wiosenny Turniej Sportowy”. Do sportowych zmagań zostały zaproszone Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola Miejskiego nr 10 „Kolorowy Świat” z grupy „Motylki”. W przeprowadzeniu Turnieju pomagali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 z klasy 5B.

Dzieci miały okazję rywalizować i integrować się ze sobą podczas urozmaiconych zajęć. W przygotowanych konkurencjach pojawiły się elementy wykorzystywane w Terapii Integracji Sensorycznej (SI).

„Wiosenny Turniej Sportowy” w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym „Jeżyk”

fot. Organizator

Były to atrakcje, które dawały mnóstwo radości i świetnej zabawy. Dzieci miały okazję poznać nieznane im do tej pory sprzęty.

„Wiosenny Turniej Sportowy” w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym „Jeżyk”

fot. Organizator

Uczniowie przygotowali plakaty związane z konkurencjami sportowymi. Pomagali w przeprowadzaniu konkurencji, liczyli punkty i również dopingowali swoje drużyny.

„Wiosenny Turniej Sportowy” w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym „Jeżyk”

fot. Organizator

Na koniec dzieciom zostały wręczone dyplomy oraz małe upominki. Uczniowie dostali podziękowania. Dzieci bardzo dobrze się bawiły i chętnie uczestniczyły w Turnieju Sportowym. Uczniowie byli pomocni i współpracowali z prowadzącymi oraz pomagali swoim młodszym kolegom.

Niepubliczne Przedszkole Specjalne „Jeżyk”


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Wtorek [09.04.2019, 00:53:39] • [IP: 176.221.123.***]

Super inicjatywa. Czekamy na więcej.

Gość • Poniedziałek [08.04.2019, 18:44:05] • [IP: 31.11.130.***]

jaka piękna integracja... brawo !

Oglądasz 1-2 z 2
■ Fundacja Logos wynajmie od 01.09.2019r. lokal użytkowy (dawna Karpatka) z przeznaczeniem na bufet szkolny – sklepik. Informacje w sprawie wynajmu – tel. 91 – 321 23 66 – dyrektor Małgorzata Gołębiowska ■
■ Niedawno pisaliśmy, że lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tym których zwolnił z podatków. Dziś głos w sprawie zabrał sam Janusz Żmurkiewicz ■ Lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tą o firmach, które prezydent Świnoujścia zwolnił z podatku od nieruchomości i nie tylko – zauważa jeden z naszych Czytelników. Inni mieszkańcy zwracają uwagę na relacje prezydenta z właścicielami firm zwolnionych z podatku ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■