POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [09.04.2019, 20:44:51] • Świnoujście

Co się dzieje „na budowie” tunelu? - Dowiesz się z broszury

Co się dzieje „na budowie” tunelu? - Dowiesz się z broszury

fot. Urząd Miasta

Prace projektowe są w toku i odbywają się zgodnie z harmonogramem. Wykonano kolejne badania, pozyskiwano uzgodnienia. Przez pół roku, które minęło od podpisania umowy na budowę tunelu pod Świną wiele się zdarzyło. O tym przeczytacie Państwo w broszurze, która jest dostępna w Urzędzie Miasta i placówkach podległych.

To kolejne wydawnictwo - po Gazecie Tunelowej - które ukazało się od czasu podpisania umowy na zaprojektowanie i wybudowanie stałej przeprawy pomiędzy wyspami Wolin i Uznam. Krótko przypominamy w nim zalety jakie wynikną z budowy tunelu, prezentujemy wykonawców i podmioty odpowiedzialne za inwestycję, ale także - chcieliśmy przede wszystkim opisać - krótko - to, co zdarzyło się w ciągu minionego półrocza oraz, co planowane jest na najbliższe miesiące.

W broszurze także prezentujemy - na pierwszej stronie - zatwierdzony podstawowy harmonogram postępów inwestycji. Jak zapewnia wykonawca, harmonogram ten jest obecnie dotrzymywany.

www.swinoujscie.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Środa [10.04.2019, 15:25:49] • [IP: 37.7.36.***]

Jeśli prace projektowe tunelu posuwają się w takim tempie jak budowa promu PŻB w fikcyjnej Stoczni Szczecińskiej, to pozostaje nam zbudować sobie tunel z ulotek o budowie tunelu. Dobra wiadomość jest tak, że zapewne będą wkrótce nowe ulotki o dotrzymywaniu harmonogramu prac i będziemy mogli sobie zbudować z nich dwururowy tunel po 2 pasy w jedną stronę, w przeciwieństwie do rzeczywistego projektu który jest na miarę XIX wieku.

Gość • Środa [10.04.2019, 14:12:18] • [IP: 77.10.19.**]

Bez mola to i wóda nie smakuje.

Gość • Środa [10.04.2019, 13:18:52] • [IP: 5.173.250.**]

12:47 - co?

Gość • Środa [10.04.2019, 12:47:30] • [IP: 178.235.147.***]

Kiedy molo Zdrojowa Inwest ?.Bez mola to

Gość • Środa [10.04.2019, 11:26:25] • [IP: 5.173.250.**]

Kiedy MOLO Zdrojova Invest?

Gość • Środa [10.04.2019, 11:15:28] • [IP: 176.221.123.***]

Papier wszystko przyjmie ha ha ha

Gość • Środa [10.04.2019, 10:58:00] • [IP: 77.10.19.**]

Takie i jeszcze ładniejsze dla oka broszurki można drukować, drukować w nieskończoność a naród niech się cieszy że ma taki ładny tunel w broszurce.

Gość • Środa [10.04.2019, 09:53:26] • [IP: 176.221.122.***]

Pisowska propaganda, tunel to pic wyborczy, nic więcej.

Gość • Środa [10.04.2019, 09:53:22] • [IP: 46.77.225.**]

No, wreszcie jakaś broszurka ! Jestem dumny z postępu prac graficznych w obszarze tunelu. Pozdrawiam wykonawców i Premiera, który stwierdził : " będziemy pilnować każdego dnia budowy...", chyba zapomniał, że coś takiego buduje się w Świnoujściu.

Anonymous • Środa [10.04.2019, 09:05:44] • [IP: 31.0.70.**]

Plany budowy tunelu mają się dobrze. Obecnie czekają na kolejne wybory. Czyli mają wakacje ;)

Gość • Środa [10.04.2019, 08:59:37] • [IP: 178.238.253.**]

Teraz mierzeja Wiślana priorytet, zwłaszcza po wczorajszej audycji w Sowieckej telewizji na temat Polski i Polaków, a u nas w następnej kolejności, co wybory to jakiś nawiedzony chrzani o tunelu!

Gość • Środa [10.04.2019, 08:30:58] • [IP: 176.221.123.**]

Przeciez tunelu nie bedzie. postawcie u bukmachera

Gość • Środa [10.04.2019, 08:30:21] • [IP: 23.226.237.*]

Tą propagandę, to niech" Gumolep" uprawia za swój szmal.

Gość • Środa [10.04.2019, 07:53:08] • [IP: 92.42.119.***]

Prace projektowe bhahahaha-czyli dzisiaj powinna być zaprojektowana jedna lampa zgodnie z planem jutro druga później jeden kawałek uzbrojenia betonu itd...kpina żadnego tunelu nie będzie

Gość • Środa [10.04.2019, 07:25:40] • [IP: 176.221.123.**]

Ciekawi NAS CZY BĘDĄ BONY 300---już po wyborach prezydent wygrał choć miał nie startować?? pogłoski mówią że bonów w tym roku nie BĘDZIE CZY TO PRAWDA P. PREZYDENCIE??

Gość • Środa [10.04.2019, 05:41:41] • [IP: 185.13.106.***]

Broszurka wydana przez Rydzyka?

Gość • Wtorek [09.04.2019, 23:20:44] • [IP: 178.235.146.***]

Wybory coraz bliżej!!

Gość • Wtorek [09.04.2019, 22:53:25] • [IP: 176.221.123.***]

Ta broszura o tunelu jest potrzebna jak wrzód na d... Czy tylko po to aby sitwa żmura na tym zarobiła? Terminal LNG skończyli budować tylko 2 lata PO terminie i jest to rekord do dziś nie PObity. Bo jeszcze nie wiadomo nic o końcu budowy 5000km dróg obiecanych przez Tusska na EURO 2012.

Gość • Wtorek [09.04.2019, 22:43:37] • [IP: 94.254.225.**]

Dziękuję za info. Dobrze że coś się dzieje i możemy o tym się dowiadywać na bieżąco.

Gość • Wtorek [09.04.2019, 22:24:54] • [IP: 176.221.123.**]

Przestańcie mącić z tym tunelem. Bierzcie się do roboty bo w broszurce wszystko można napisać. A broszurka to nawet do WC się nie nadaje bo za twarda. Do roboty kopać dziurę.

Gość 500+ • Wtorek [09.04.2019, 21:38:19] • [IP: 37.249.170.***]

DO : Gość • Wtorek [09.04.2019, 20:55:13] • [IP: 176.221.123.***]...Jakie wielkie G - Ja dzisiejszej nocy już przejeżdżałem tunelem na drugą stronę, jest elegancki, może i Tobie tej nocy będzie dane nim si przeprawić (podczas snu)...Jest szeroki i pięknie oświetlony...