POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [15.04.2019, 18:10:29] • Świnoujście

Nowa moda wśród młodzieży! Podczas strajku nauczycieli, spotykają się w autobusach!

Nowa moda wśród młodzieży! Podczas strajku nauczycieli, spotykają się w autobusach!

fot. iswinoujscie.pl

Przez aktualnie trwający strajk nauczycieli, zajęcia lekcyjne w wielu placówkach zostały odwołane. Młodzież która ma „przymusowe” wolne od szkoły, znalazła dosyć ciekawy pomysł na spędzenie wolnych dni i spotkania z znajomymi. Jak się okazuje, modne stały się spotkania w autobusach!

Jakiś czas temu w Świnoujściu wprowadzono możliwość korzystania z darmowej komunikacji autobusowej dla dzieci do lat 8 oraz uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych. W przypadku uczniów, obowiązuje to tylko i wyłącznie za okazaniem legitymacji szkolnej. Dzięki temu prostemu i użytecznemu rozwiązaniu, młodzi Mieszkańcy Świnoujścia spotykają się ze znajomymi w miejskich autobusach. Potrafią przejeździć całe miasto nawet kilkukrotnie.

Nowa moda wśród młodzieży! Podczas strajku nauczycieli, spotykają się w autobusach!

fot. iswinoujscie.pl

O nowej modzie opowiedział nam 14-letni Dawid.

- Mamy teraz wolne bo nauczyciele strajkują a na dworze jest zimno, to zgadujemy się ze znajomkami w autobusach. Można pojeździć po mieście za darmo i jest ciepło. Ogólnie sztos. Nikt za bardzo się nie czepia że siedzimy gadamy i jeździmy– opowiada Dawid.

A wy, drodzy uczniowie? Gdzie spotykacie się ze swoimi znajomymi i czy korzystaliście z rozwiązania przedstawionego powyżej?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Wtorek [16.04.2019, 12:05:28] • [IP: 94.254.224.**]

LEPSZY I ZDROWSZY AUTOBUS NIŻ GALERIA.

Gość • Wtorek [16.04.2019, 09:43:31] • [IP: 109.243.198.*]

Ach, ta radość indyka przed świętem, bo" państwo lepiej karmią".Cieszcie się, bawcie, a zajęcia trzeba będzie odrabiać w soboty lub w wakacje.

Gość • Wtorek [16.04.2019, 07:35:05] • [IP: 92.241.198.*]

Lepiej jak jeżdżą niż maja się spotykać pod nieobecność rodziców w domach i organizować orgie, słoneczka czy inne sexzabawy.

Gość • Wtorek [16.04.2019, 07:04:20] • [IP: 176.221.122.***]

Zróbcie dla młodzieży SPRZĄTANIE ŚWIATA. To głupoty wyjdą z głowy 😊

Gość • Wtorek [16.04.2019, 06:52:07] • [IP: 159.205.25.***]

Znaczy młodzież kreatywna. Znalazła sposób na zastąpienie szkoły. Nie czepiałbym się młodzieży, raczej tych, którzy ją pozostawili samym sobie.

Gość • Wtorek [16.04.2019, 01:25:49] • [IP: 23.226.237.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 22:31:36] • [IP: 93.94.190.***]

nikt i nic nie zatrzyma trendów młodzieżówki...jeżeli są spokojni i w razie czego ustąpią miejsca..to czemu nie?.. to spływ czasu generacji następnej..tego nie da sie zatrzymac

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 22:01:29] • [IP: 37.30.24.**]

Jak nic nie ma dla młodzieży w tym smutnym mieście, to co się dziwicie

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 21:41:09] • [IP: 5.173.153.**]

co to za idiotyczny pomysł z tymi darmowymi przejazdami? wszystko by za darmo chcieli jak za komuny, a później wyrosną takie pomyłki życiowe

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 21:37:53] • [IP: 80.245.190.***]

Dzieciaki jeżdżą całe dnie za darmo, to dlaczego ja musze płacić jadąc do pracy i po 12 godzinach wysłuchiwać ich dacia ryja w autobusie?

Rozsądny • Poniedziałek [15.04.2019, 21:14:38] • [IP: 176.221.122.**]

Pierdoły cicho! Młodzież myśli :-)

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 21:01:10] • [IP: 5.173.144.***]

Ty Dawidek, a z garem to u ciebie w porządku?

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 20:30:18] • [IP: 62.69.251.***]

Myślę, że w wielu przypadkach można by dać sobie spokój z edukacją i od razu kierować tą przyszłość narodu do kopania rowów

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 20:24:56] • [IP: 178.235.146.***]

Ja dzisiaj jechałam cztery razy komunikacją autobusową w godzinach 9 - 17 i tylko Niemców widziałam, ani młodzieży, ani dzieci. Niemcy do tego oburzeni, że kierowca nie rozmawia po niemiecku i za informacje nie robi, a do tego dlaczego jako rencisci nie maja znizki.

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 20:04:23] • [IP: 176.221.122.**]

Fajny pomysł,

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 19:35:09] • [IP: 31.0.70.**]

I gadaja w autobusie. SPOKOJU NIE. MA!!

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 19:33:35] • [IP: 185.210.38.***]

Taka prawda. Nie ma gdzie spędzić czasu nie wydając pieniędzy tym zabity dechami mieście.

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 19:21:54] • [IP: 77.218.241.***]

Calkiem fajnie 7

Maślankiewicz • Poniedziałek [15.04.2019, 19:19:21] • [IP: 193.188.198.**]

Manko miał reprezentacyjne salony w samym centrum...

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 19:06:37] • [IP: 176.221.123.***]

debilizm a ty człowieku zapłać za bilet i stój bo młodzieży jest za zimno na dworze hehe

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 18:55:15] • [IP: 5.173.219.***]

gratulacje dla pomysłodawców pomysłu darmowych biletów.

Pazdzioch • Poniedziałek [15.04.2019, 18:47:39] • [IP: 83.23.247.**]

Widać że goście fajki, dziewuchy do domu zaprosić, nie wiecie co się robi??widać że tel zmieniły wam jaja w wydmuszki

THINK ABOUT THE YOUTH • Poniedziałek [15.04.2019, 18:33:16] • [IP: 212.14.31.**]

Fajnie, że znajdują jakieś zajęcie żeby nie siedzieć w domu, ale szkoda, że w mieście nie ma dla młodzieży nic ciekawego czym mogła by się zająć. Wspomnę jeszcze, że budowanie kolejnych hoteli nie pomaga.

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 18:31:48] • [IP: 37.8.230.***]

Dla młodzieży w naszym mieście nie ma nic!za to dla turystów wszystko!

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 18:30:26] • [IP: 80.245.179.***]

ta młodzież, to jest coraz głupsza...

Oglądasz 1-25 z 25
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Następna bomba na dnie Zalewu Szczecińskiego. Płetwonurkowie przerpowadzą ekspertyzę. Czekamy na więcej informacji ■ Uwaga. Przerwa w dostawie wody. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że we wtorek 23 lipca 2019r. w godz. 8-14 nastąpi przerwa w dostawie wody przy ulicach: • Wojska Polskiego ; 8A-8E; 10A-10B;12A-12B; 14(hotel Hampton by Hilton);16A-16G;18A-18D • 11 Listopada:2A-2F;3A-3E; 5(LIDL);12A-12B; 14A-14C; • Osiedle Przylesie; Osiedle Dębina • Chełmońskiego: Osiedle PLATAN ■ Po zmroku, kiedy ruch samochodowy w mieście nie jest już tak natężony, na ulice wyjeżdżają domorośli rajdowcy. Niespełnieni za dnia, wieczorami urządzają sobie wyścigi, często jadąc dwoma równoległymi pasami. Mieszkaniec, który napisał do redakcji iswinoujscie.pl, zastanawia się, gdzie w tym czasie są policjanci? ■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■