POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [15.04.2019, 18:10:29] • Świnoujście

Nowa moda wśród młodzieży! Podczas strajku nauczycieli, spotykają się w autobusach!

Nowa moda wśród młodzieży! Podczas strajku nauczycieli, spotykają się w autobusach!

fot. iswinoujscie.pl

Przez aktualnie trwający strajk nauczycieli, zajęcia lekcyjne w wielu placówkach zostały odwołane. Młodzież która ma „przymusowe” wolne od szkoły, znalazła dosyć ciekawy pomysł na spędzenie wolnych dni i spotkania z znajomymi. Jak się okazuje, modne stały się spotkania w autobusach!

Jakiś czas temu w Świnoujściu wprowadzono możliwość korzystania z darmowej komunikacji autobusowej dla dzieci do lat 8 oraz uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych. W przypadku uczniów, obowiązuje to tylko i wyłącznie za okazaniem legitymacji szkolnej. Dzięki temu prostemu i użytecznemu rozwiązaniu, młodzi Mieszkańcy Świnoujścia spotykają się ze znajomymi w miejskich autobusach. Potrafią przejeździć całe miasto nawet kilkukrotnie.

Nowa moda wśród młodzieży! Podczas strajku nauczycieli, spotykają się w autobusach!

fot. iswinoujscie.pl

O nowej modzie opowiedział nam 14-letni Dawid.

- Mamy teraz wolne bo nauczyciele strajkują a na dworze jest zimno, to zgadujemy się ze znajomkami w autobusach. Można pojeździć po mieście za darmo i jest ciepło. Ogólnie sztos. Nikt za bardzo się nie czepia że siedzimy gadamy i jeździmy– opowiada Dawid.

A wy, drodzy uczniowie? Gdzie spotykacie się ze swoimi znajomymi i czy korzystaliście z rozwiązania przedstawionego powyżej?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Wtorek [16.04.2019, 12:05:28] • [IP: 94.254.224.**]

LEPSZY I ZDROWSZY AUTOBUS NIŻ GALERIA.

Gość • Wtorek [16.04.2019, 09:43:31] • [IP: 109.243.198.*]

Ach, ta radość indyka przed świętem, bo" państwo lepiej karmią".Cieszcie się, bawcie, a zajęcia trzeba będzie odrabiać w soboty lub w wakacje.

Gość • Wtorek [16.04.2019, 07:35:05] • [IP: 92.241.198.*]

Lepiej jak jeżdżą niż maja się spotykać pod nieobecność rodziców w domach i organizować orgie, słoneczka czy inne sexzabawy.

Gość • Wtorek [16.04.2019, 07:04:20] • [IP: 176.221.122.***]

Zróbcie dla młodzieży SPRZĄTANIE ŚWIATA. To głupoty wyjdą z głowy 😊

Gość • Wtorek [16.04.2019, 06:52:07] • [IP: 159.205.25.***]

Znaczy młodzież kreatywna. Znalazła sposób na zastąpienie szkoły. Nie czepiałbym się młodzieży, raczej tych, którzy ją pozostawili samym sobie.

Gość • Wtorek [16.04.2019, 01:25:49] • [IP: 23.226.237.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 22:31:36] • [IP: 93.94.190.***]

nikt i nic nie zatrzyma trendów młodzieżówki...jeżeli są spokojni i w razie czego ustąpią miejsca..to czemu nie?.. to spływ czasu generacji następnej..tego nie da sie zatrzymac

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 22:01:29] • [IP: 37.30.24.**]

Jak nic nie ma dla młodzieży w tym smutnym mieście, to co się dziwicie

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 21:41:09] • [IP: 5.173.153.**]

co to za idiotyczny pomysł z tymi darmowymi przejazdami? wszystko by za darmo chcieli jak za komuny, a później wyrosną takie pomyłki życiowe

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 21:37:53] • [IP: 80.245.190.***]

Dzieciaki jeżdżą całe dnie za darmo, to dlaczego ja musze płacić jadąc do pracy i po 12 godzinach wysłuchiwać ich dacia ryja w autobusie?

Rozsądny • Poniedziałek [15.04.2019, 21:14:38] • [IP: 176.221.122.**]

Pierdoły cicho! Młodzież myśli :-)

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 21:01:10] • [IP: 5.173.144.***]

Ty Dawidek, a z garem to u ciebie w porządku?

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 20:30:18] • [IP: 62.69.251.***]

Myślę, że w wielu przypadkach można by dać sobie spokój z edukacją i od razu kierować tą przyszłość narodu do kopania rowów

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 20:24:56] • [IP: 178.235.146.***]

Ja dzisiaj jechałam cztery razy komunikacją autobusową w godzinach 9 - 17 i tylko Niemców widziałam, ani młodzieży, ani dzieci. Niemcy do tego oburzeni, że kierowca nie rozmawia po niemiecku i za informacje nie robi, a do tego dlaczego jako rencisci nie maja znizki.

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 20:04:23] • [IP: 176.221.122.**]

Fajny pomysł,

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 19:35:09] • [IP: 31.0.70.**]

I gadaja w autobusie. SPOKOJU NIE. MA!!

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 19:33:35] • [IP: 185.210.38.***]

Taka prawda. Nie ma gdzie spędzić czasu nie wydając pieniędzy tym zabity dechami mieście.

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 19:21:54] • [IP: 77.218.241.***]

Calkiem fajnie 7

Maślankiewicz • Poniedziałek [15.04.2019, 19:19:21] • [IP: 193.188.198.**]

Manko miał reprezentacyjne salony w samym centrum...

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 19:06:37] • [IP: 176.221.123.***]

debilizm a ty człowieku zapłać za bilet i stój bo młodzieży jest za zimno na dworze hehe

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 18:55:15] • [IP: 5.173.219.***]

gratulacje dla pomysłodawców pomysłu darmowych biletów.

Pazdzioch • Poniedziałek [15.04.2019, 18:47:39] • [IP: 83.23.247.**]

Widać że goście fajki, dziewuchy do domu zaprosić, nie wiecie co się robi??widać że tel zmieniły wam jaja w wydmuszki

THINK ABOUT THE YOUTH • Poniedziałek [15.04.2019, 18:33:16] • [IP: 212.14.31.**]

Fajnie, że znajdują jakieś zajęcie żeby nie siedzieć w domu, ale szkoda, że w mieście nie ma dla młodzieży nic ciekawego czym mogła by się zająć. Wspomnę jeszcze, że budowanie kolejnych hoteli nie pomaga.

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 18:31:48] • [IP: 37.8.230.***]

Dla młodzieży w naszym mieście nie ma nic!za to dla turystów wszystko!

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 18:30:26] • [IP: 80.245.179.***]

ta młodzież, to jest coraz głupsza...

Oglądasz 1-25 z 25
■ Fundacja Logos wynajmie od 01.09.2019r. lokal użytkowy (dawna Karpatka) z przeznaczeniem na bufet szkolny – sklepik. Informacje w sprawie wynajmu – tel. 91 – 321 23 66 – dyrektor Małgorzata Gołębiowska ■
■ 90-latek wypadł z balkonu. Sąsiedzi podczas snu usłyszeli wołanie o pomoc dochodzące od strony podwórka przy ulicy Marynarzy 7. Jak się okazuje, starszy mężczyzna wypadł z balkonu. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni i policjanci ■ Niedawno pisaliśmy, że lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tym których zwolnił z podatków. Dziś głos w sprawie zabrał sam Janusz Żmurkiewicz ■ Lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tą o firmach, które prezydent Świnoujścia zwolnił z podatku od nieruchomości i nie tylko – zauważa jeden z naszych Czytelników. Inni mieszkańcy zwracają uwagę na relacje prezydenta z właścicielami firm zwolnionych z podatku ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■