POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [15.04.2019, 20:29:10] • Świnoujście

Najpierw interweniowali ratownicy, potem mężczyznę przejęli policjanci

 Najpierw interweniowali ratownicy, potem mężczyznę przejęli policjanci

fot. iswinoujscie.pl

W piątek 12 kwietnia przed godziną 16.00 na Placu Kościelnym między sklepem POLO a Kościołem pojawiła się karetka pogotowia. Ratowników medycznych wezwano do mężczyzny, który przebywał w sklepie i źle się poczuł. Po przyjeździe, ratownicy zbadali go, a następnie przekazali policjantom również obecnym na miejscu interwencji.

- Wezwanie dotyczyło mężczyzny, który miał źle się poczuć podczas przebywania w sklepie. Wykonano mu podstawowe badania, nie stwierdzono żadnych obrażeń. Miał spożywać alkohol. Został przekazany funkcjonariuszom policji obecnym na miejscu - poinformowała Paulina Targaszewska rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

 Najpierw interweniowali ratownicy, potem mężczyznę przejęli policjanci

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Wtorek [16.04.2019, 09:49:01] • [IP: 37.8.231.***]

I to jest prosty przykład do czego jeździ pogotowie hmmmm ludzie nie miejcie później do nikogo pretensji kiedy zabraknie karetki jak sami do pijaków wzywacie.

Gość • Wtorek [16.04.2019, 09:42:51] • [IP: 176.221.123.**]

no i jeszcze rzeczni ze SZCZECINA fatygowali no afera przednia

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 22:15:24] • [IP: 185.13.106.***]

Spotkają ciepłego kolegę w celi.

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 20:45:20] • [IP: 192.95.12.***]

A to się lump zdziwił. Nie będzie kąpieli i ciepłego łóżeczka

Oglądasz 1-4 z 4
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić dzieci młodsze (z klas 0 – 3) na teatralny spektakl edukacyjny, przygotowany przez aktorów scen szczecińskich, pt.: „Jesienne spotkanie z Rumcajsem”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej (ul Piłsudskiego 15) w poniedziałek, 23 września b.r. o godz. 11:00. Wstęp wolny! ■
■ We wtorek w pierwszj części dnia na północy kraju, następnie również na zachodzie oraz w centrum spodziewane są silne porywy wiatru wiejącego z północnego-zachodu i zachodu o prędkości maksymalnej do 70-80 km/h. ■ Prognozuje się wystąpienie na wybrzeżu silnego, północno-zachodniego wiatru osiągającego w porywach 70-75 km/h. ■ Postępowanie prokuratury będzie tu miało kilka płaszczyzn. Bezpośrednią przyczynę śmierci dwójki nastolatków będą badać biegli sądowi. Poza tym prokuratura wszczęła postępowanie w kierunku przyczyn wypadku drogowego w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Prowadzone są również czynności związane z przesłuchaniem w charakterze świadków osób, które mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności tego zdarzenia ■ Trwające prace poszukiwawcze nie przynosiły efektu. Dopiero zaangażowanie się prywatnej firmy zajmującej się pracami nurkowymi pozwoliło odnaleźć w Kanale Piastowskim ciała nastolatków. Na pomoc było jednak za późno. Oboje byli pod wodą około 2 godzin. Dwie godziny później, w akcję poszukiwawczą zaangażowała się prywatna firma pracepodwodne.com, która sprawdza grunt pogłębianego przez Urząd Morski w Szczecinie toru wodnego. Na Kanale pojawił się ich statek do badania dna. O godz. 20.08 pod wodę zszedł jej płetwonurek. Około pół godziny później w wodzie znaleziono dwa ciała ■ Mieszkanka przestrzega: Ktoś znęca się nad kotami! Do redakcji zwróciła się Mieszkanka Świnoujścia, która przestrzega właścicieli, bądź osoby dokarmiające koty działkowe. W liście możemy przeczytać jakich okrucieństw się ktoś dopuścił wobec tych niewinnych zwierząt ■ Radni podzieleni w sprawie sytuacji w PEC-u. Opozycja domaga się szczegółowych wyjaśnień, stronnicy prezydenta popierają jego stanowisko o koniecznym postępowaniu sądowym. W obronie zwalnianego z pracy związkowca NSZZ "Solidarność" będzie dziś demonstrować przed zakładem, na ulicach i przed Urzędem Miasta ■ Kontrowersje wokół dopuszczenia do głosu przedstawiciela "Solidarności" na sesji Rady Miasta.Po jego wystąpieniu obrady przerwano w celu spotkania przewodniczących klubów radnych z prezydium rady ■ Przewodniczący NSZZ "Solidarność" Pomorza Zachodniego do radnych Świnoujścia: "Prezes PEC-u w Świnoujściu, zwalniając przewodniczącego zakładowej "Solidarnosci" złamała kodeks pracy oraz ustawę o związkach zawodowych ■