POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [15.04.2019, 20:29:10] • Świnoujście

Najpierw interweniowali ratownicy, potem mężczyznę przejęli policjanci

 Najpierw interweniowali ratownicy, potem mężczyznę przejęli policjanci

fot. iswinoujscie.pl

W piątek 12 kwietnia przed godziną 16.00 na Placu Kościelnym między sklepem POLO a Kościołem pojawiła się karetka pogotowia. Ratowników medycznych wezwano do mężczyzny, który przebywał w sklepie i źle się poczuł. Po przyjeździe, ratownicy zbadali go, a następnie przekazali policjantom również obecnym na miejscu interwencji.

- Wezwanie dotyczyło mężczyzny, który miał źle się poczuć podczas przebywania w sklepie. Wykonano mu podstawowe badania, nie stwierdzono żadnych obrażeń. Miał spożywać alkohol. Został przekazany funkcjonariuszom policji obecnym na miejscu - poinformowała Paulina Targaszewska rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

 Najpierw interweniowali ratownicy, potem mężczyznę przejęli policjanci

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Wtorek [16.04.2019, 09:49:01] • [IP: 37.8.231.***]

I to jest prosty przykład do czego jeździ pogotowie hmmmm ludzie nie miejcie później do nikogo pretensji kiedy zabraknie karetki jak sami do pijaków wzywacie.

Gość • Wtorek [16.04.2019, 09:42:51] • [IP: 176.221.123.**]

no i jeszcze rzeczni ze SZCZECINA fatygowali no afera przednia

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 22:15:24] • [IP: 185.13.106.***]

Spotkają ciepłego kolegę w celi.

Gość • Poniedziałek [15.04.2019, 20:45:20] • [IP: 192.95.12.***]

A to się lump zdziwił. Nie będzie kąpieli i ciepłego łóżeczka

Oglądasz 1-4 z 4
■ Fundacja Logos wynajmie od 01.09.2019r. lokal użytkowy (dawna Karpatka) z przeznaczeniem na bufet szkolny – sklepik. Informacje w sprawie wynajmu – tel. 91 – 321 23 66 – dyrektor Małgorzata Gołębiowska ■
■ 90-latek wypadł z balkonu. Sąsiedzi podczas snu usłyszeli wołanie o pomoc dochodzące od strony podwórka przy ulicy Marynarzy 7. Jak się okazuje, starszy mężczyzna wypadł z balkonu. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni i policjanci ■ Niedawno pisaliśmy, że lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tym których zwolnił z podatków. Dziś głos w sprawie zabrał sam Janusz Żmurkiewicz ■ Lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tą o firmach, które prezydent Świnoujścia zwolnił z podatku od nieruchomości i nie tylko – zauważa jeden z naszych Czytelników. Inni mieszkańcy zwracają uwagę na relacje prezydenta z właścicielami firm zwolnionych z podatku ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■