POGODA

Reklama


Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [16.04.2019, 15:15:38] • Świnoujście

W dniu 14.04.2019 na Stadionie Miejskim rozpoczęliśmy zmagania ligowe ZZPN w kat. Orlik Młodszy

W dniu 14.04.2019 na Stadionie Miejskim rozpoczęliśmy zmagania ligowe ZZPN w kat. Orlik Młodszy

fot. Flota Świnoujście

W turnieju wzięło łącznie udział 5 drużyn; Fala Międzyzdroje I, Fala Międzyzdroje II, Flota Świnoujście, UKS Prawobrzeże, AP Baltica. Graliśmy systemem każdy z każdym.

Pomimo panującego chłodu na dworze nasi zawodnicy swoim zaangażowaniem oraz wolą walki na boisku rozgrzali rodziców kibiców na trybunach. Podsumowując pierwszy występ młodych piłkarzy należy przyznać, że w okresie zimowym należycie przykładali się do treningów, o czym świadczy bilans strzelonych i utraconych bramek. Zdobyliśmy 22 bramki tracąc tylko 4. Należy dodać, że w składzie drużyny mieliśmy 4 chłopców urodzonych w roku 2010, gdzie wiodącym rocznikiem w tej kategorii jest rocznik 2009, którzy nie odstawali od swoich starszych kolegów z drużyny.

Dziękujemy zawodnikom za włożone serce w grę a rodzicom, dziadkom za super kibicowanie.

Bramki zdobyli:
Janek W. – 11
Kuba T. – 5
Oliwier T. – 2
Oskar S. – 2
Boguś M. – 1
Aleksander K. – 1

Dawid Szymański
Stowarzyszenie Morski Klub Sportowy
FLOTA Świnoujście


komentarzy: 7, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-7 z 7

Gość • Piątek [19.04.2019, 14:19:19] • [IP: 93.94.191.**]

Wyniki Juniorów z Trzygłowem 3-3, z Dziwnowem 1-2 porażka, z Gryficami 5-1 wygrana i szum, wszystko aglomeracje plus porażka z Prawobrzeżem 9-2 , wyniki są bez znaczenia w tej kategorii też ? Zaplecze Drużyny seniorskiej. Dokąd zmierzasz Floto ze szkoleniem ? Czy Szymański piszący artykuły (bez składu, barku treści, gubi wątki) to jakiś uczeń wielce szanowanego pana Mroczka ? Dwa pytania. Baltica tam jest plan działania, to tam są wyniki czy się to komuś podoba lub nie.

Gość • Piątek [19.04.2019, 10:35:22] • [IP: 77.111.247.***]

Skoro liczy się zabawa to po co liczenie bramek i punktów ? Z tego co mi wiadomo w piłce rozchodzi się o to kto więcej bramek strzeli, jeśli nie to po co grać ?

Gość • Piątek [19.04.2019, 08:49:30] • [IP: 185.210.38.**]

A ja nie, bo w tym wieku liczy się dobra zabawa a nie wyniki:) Pozdrawiam

Go�� • Czwartek [18.04.2019, 08:13:53] • [IP: 37.58.58.***]

Gość • Środa [17.04.2019, 12:36:09] • [IP: 37.47.175.**] Osoba która pyta o wynik meczu jest malkontentem ? Proponuję zerknąć do słownika i sprawdzić co znaczy to słowo.

Gość • Czwartek [18.04.2019, 08:08:35] • [IP: 37.248.208.**]

Jakim malkontentom ? Ja tez z chęcią dowiedziałbym się o wyniku. Niestety chodzą słuchy ze jedna z osób powiązanych z jednym z klubów sportowych wymyśla różne niestworzone rzeczy, sama nie za dużo robi ale krytykuje wszystko dookoła a zwłaszcza konkurencje.

Gość • Środa [17.04.2019, 12:36:09] • [IP: 37.47.175.**]

W tej grupie wiekowej nie podaje się wyników, bo to ma być zabawa dla dzieci a nie tylko parcie na wynik. Odpowiadam poniżej na komentarz sympatyka Baltici :-(, a nie FLOTY Świnoujście :-) PS - Takim MALKONTENTOM mówimy stanowcze NIE !!

Gość • Wtorek [16.04.2019, 23:04:55] • [IP: 37.30.26.**]

A jaki wynik Flota - Baltica?

Oglądasz 1-7 z 7
■ Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o informuje, iż rozpoczął prace modernizacyjne i remontowe pracowni RTG w budynku przy ulicy Mieszka I 7. Finansowanie działań inwestycyjnych odbywa się w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2019 ■ Z uwagi na brak na krajowym rynku szczepionek przeciwko grypie Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, że w dniach od 17.10.2019r. do 28.10.2019r. zawiesza akcję szczepień przeciwko grypie dla mieszkańców miasta w wieku powyżej 60 roku życia ■ Agatowska i Kochan wygrały w Świnoujściu ■ Mężczyzna na wózku inwalidzkim, zaopatrzony w butelkę z łatwopalnym materiałem i zapalniczkę, został zatrzymany przez policję przed jednym z lokali gastronomicznych w Świnoujściu. Mogło dojść do tragedii ■ W czwartkowy wieczór tuż przy Kościele Chrystusa Króla rozegrała się dramatyczna walka o życie mężczyzny. Po godzinie 19:00 pod kościele zatrzymały się dwie karetki pogotowia oraz dwa wozy strażackie. Ratownicy zaczęli reanimować 67-latka, u którego nastąpiło zatrzymanie krążenia. Niestety, ponad 40-minutowa akcja reanimacyjna nie przywróciła czynności życiowych ■ Ponad 1,5 mln zł wynosi łączna kwota kar, jakie miasto naliczyło wykonawcy Promenady Zdrowia za niedotrzymanie terminu wykonania inwestycji ■