POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [16.04.2019, 18:46:17] • Polska

Maestro – wszystko, czego chcesz od burgera, znajdziesz teraz w McDonald’s

Maestro – wszystko, czego chcesz od burgera, znajdziesz teraz w McDonald’s

fot. Organizator

Do oferty McDonald’s wraca linia burgerów premium Maestro. Każdy z burgerów to unikalna kompozycja smakowa, którą tworzy solidna porcja wołowiny i wyraziste dodatki. Wśród nich jest nowy burger na ostro. Elementem oferty promocyjnej są też wyczekiwane przez wielu frytki z batatów.

McDonald’s jest kojarzony z klasycznymi pozycjami jak Big Mac, WieśMac czy McChicken. Te produkty od lat cieszą się niezmienną popularnością. Jednak jak przystało na burgerowego eksperta, marka regularnie poszerza swoje menu, tym razem w stronę produktów premium. Burgery z linii Maestro zawierają największą porcję wołowiny ze wszystkich produktów dostępnych w menu sieci. Podawane w zestawie z chrupiącymi frytkami z batatów w wyjątkowej oprawie - na papierowej tacce i z ozdobną flagą.



Miłośnicy sera powinni spróbować Maestro Grilled Cheese. Oprócz 100-procentowej, soczystej wołowiny, prażonej cebulki oraz pikli, w składzie jest grillowany camembert oraz topiony ser cheddar. Kompozycji smakowej dopełnia musztarda amerykańska oraz ketchup. Całość jest zamknięta w bułce typu brioche.
Ostre wrażenia smakowe daje Maestro Red Hot Chili. Ten burger jest nowością w menu McDonald’s. Podawany w bułce typu brioche z posypką chili łączy świeżą rukolę, pikle oraz pikantną paprykę, której ostrość uwydatniają dodatkowo dwa sosy: aksamitny jogurtowy oraz piekielnie pomidorowy pikantny.

Cebula doskonale komponuje się z wołowiną. Ci, którzy lubią to połączenie, z pewnością docenią smak burgera Maestro Grilled Onion. Znajdą w nim: soczystą wołowinę, chrupiący bekon, topiony ser cheddar, wyraziste pikle oraz złocistą grillowaną cebulkę. Burger podawany jest z aksamitnym sosem Creamy Deluxe oraz pikantnym Sriracha.

Produkty będą dostępne w ofercie promocyjnej McDonald’s od 3 kwietnia do 21 maja.
Wprowadzając nową ofertę McDonald’s sięgnął po nieszablonową formę komunikacji. W celu przygotowania spotu reklamowego, marka zmieniła przestrzeń jednej z warszawskich burgerowni, przekształcając jej zaplecze w kuchnię McDonald’s, w której burgery serwowali pracownicy restauracji McDonald’s. Osoby zaproszone do wzięcia udziału w reklamie, ale niewtajemniczone w szczegóły projektu, otrzymały do degustacji burgery. Dopiero po ich zjedzeniu i wymianie wrażeń dowiedziały się, że były to produkty z linii Maestro, a organizatorem jest McDonald’s. Spot można obejrzeć w materiale wideo dostępnym tu: www.youtube.com/watch?v=ujvWuFoTz6Y&feature=youtu.be

Karolina Jędryszek │ Account Executive


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Piątek [19.04.2019, 11:52:00] • [IP: 94.254.225.***]

ale żenada, jawna reklama w wydarzeniach, jak nisko można upaść

Gość • Czwartek [18.04.2019, 13:12:53] • [IP: 188.147.81.***]

175 Cena jest nie adekwatna do smaku. Burgery slabe

Gość • Czwartek [18.04.2019, 13:07:38] • [IP: 188.147.81.***]

Niesmaczne burgery i frytki tez

Gość • Środa [17.04.2019, 10:56:11] • [IP: 79.191.71.***]

Niesamowite burger wzór, każdy inny podany w McDonald’s podlega reklamacji!!

Gość • Środa [17.04.2019, 10:33:50] • [IP: 62.233.254.**]

NIE JEDZ TEGO

Gość • Środa [17.04.2019, 09:45:03] • [IP: 78.167.184.***]

Powodzenia. Nie sposób dogadać się z ukraińską obsługą, zamówienie czegoś na McDrive graniczy z cudem. Oczywiście nasz sanepid nie dotyka nawet tematu ukraińskich książeczek sanitarnych, a nasi serdeczni przyjaciele ze wschodu rażą niczym małpa w" Epidemii". Odra, cholera, gruźlica i inne nie widziane w Europie od średniowiecza choroby Gratis. Smacznego.

Kultura • Środa [17.04.2019, 08:31:26] • [IP: 77.115.4.***]

piszecie krytykujecie a i tak latacie do Maka i wpie...lacie hipokryci raz na jakiś czas jak zjesz to nie zdechniesz...

Gość • Środa [17.04.2019, 06:49:52] • [IP: 5.173.153.***]

Szukamy się

Gość • Środa [17.04.2019, 06:14:04] • [IP: 77.88.191.**]

Pierw proponuję poczytać oceny na temat świnoujskiego baru powolnej obsługi. Tutaj czego człowiek by nie zamówił, to dostanie to najszybciej po 5 min. Nawet przy zerowej kolejce. Ostatnio frytki, napój i lody wydawali 10 min. A prócz mnie było jeszcze aż 2 klientów. Te bułeczki z reklamy, to pewnie ze 20 min by robili.

Gość • Środa [17.04.2019, 06:12:39] • [IP: 31.0.40.***]

Żeby ten hamburger wyglądał chociaż w połowie jak na foto

Gość • Środa [17.04.2019, 00:25:39] • [IP: 188.147.81.***]

Nawet i miałem ewentualnie ochotę na jednego z tych burgerów, dopóki nie obejrzałem tej rakotwórczej reklamy. Brawo.

Gość • Wtorek [16.04.2019, 23:38:23] • [IP: 69.206.175.**]

22 napisz nie stac mnie

Gość • Wtorek [16.04.2019, 23:28:14] • [IP: 176.221.122.***]

To nie ma szans na rynku. Zwykły burgerek z frytkami i kolą za 17zł! Za tyle szmalu to można kupić BURGERA gdzie indziej, który będzie dwa razy większy i konkurencyjny w smaku.

Gość • Wtorek [16.04.2019, 20:44:25] • [IP: 176.221.122.***]

Maestro---------leżaczek smacznego mniam

Gość • Wtorek [16.04.2019, 20:41:41] • [IP: 83.11.159.***]

doplacali by mi bym tam nie jadl...

Gość • Wtorek [16.04.2019, 19:55:47] • [IP: 94.254.232.***]

w gratisie do każdego 20g trujacej chemii

syn jaska zurka • Wtorek [16.04.2019, 19:50:50] • [IP: 176.221.122.**]

W latach 70-tych byłem z kolegą w Bieszczadach w zahukanej wiosce.Stara kobieta babcia, zaprosiła nas na zapiekankę w glinianym naczyniu.To było coś nie zapomnianego, niepowtarzalny smak.Żadne'' haburgery sramburgery, picce i inne wypalanki nie mogą się porównywać z tym dziełem sztuki co stworzyła ta babcia.Dobrego towaru nie potrzeba reklamować

XYZ • Wtorek [16.04.2019, 19:30:28] • [IP: 31.11.129.**]

No każdy szanujący się portal informacyjny... Nie no ryfczyn serio?

Gość • Wtorek [16.04.2019, 19:12:00] • [IP: 62.69.251.***]

Mniam mniam

Gość • Wtorek [16.04.2019, 19:02:18] • [IP: 178.238.253.***]

Pycha!

Gość • Wtorek [16.04.2019, 19:00:38] • [IP: 178.238.253.***]

Mniam!

Gość • Wtorek [16.04.2019, 18:47:36] • [IP: 37.8.231.**]

serio ? wydarzenie ?

Oglądasz 1-22 z 22
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Następna bomba na dnie Zalewu Szczecińskiego. Płetwonurkowie przerpowadzą ekspertyzę. Czekamy na więcej informacji ■ Uwaga. Przerwa w dostawie wody. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że we wtorek 23 lipca 2019r. w godz. 8-14 nastąpi przerwa w dostawie wody przy ulicach: • Wojska Polskiego ; 8A-8E; 10A-10B;12A-12B; 14(hotel Hampton by Hilton);16A-16G;18A-18D • 11 Listopada:2A-2F;3A-3E; 5(LIDL);12A-12B; 14A-14C; • Osiedle Przylesie; Osiedle Dębina • Chełmońskiego: Osiedle PLATAN ■ Po zmroku, kiedy ruch samochodowy w mieście nie jest już tak natężony, na ulice wyjeżdżają domorośli rajdowcy. Niespełnieni za dnia, wieczorami urządzają sobie wyścigi, często jadąc dwoma równoległymi pasami. Mieszkaniec, który napisał do redakcji iswinoujscie.pl, zastanawia się, gdzie w tym czasie są policjanci? ■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■