POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [17.04.2019, 17:49:54] • Świnoujście

Przedszkole Bajka ma plac zabaw jak z bajki

Przedszkole Bajka ma plac zabaw jak z bajki

fot. Urząd Miasta Świnoujście

Zakończyła się budowa nowego placu zabaw Przedszkola nr 5 przy ul. Witosa. Jest mnóstwo urządzeń do zabawy, wszystkie kolorowe, nowoczesne i bezpieczne.

- Jest po prostu cudny. Już nie możemy się doczekać, by wpuścić tam dzieci - cieszy się Pani dyrektor Przedszkola Halina Weredyńska.

W czwartek (18 kwietnia) zaplanowany jest odbiór wykonanych robot. Jeśli komisja odbiorowa wyda pozytywną decyzję, to zaraz potem dzieci będą mogły cieszyć się z nowego placu zabaw.

Przedszkole Bajka ma plac zabaw jak z bajki

fot. Urząd Miasta Świnoujście

Przedszkole nr 5 nosi nazwę Bajka i własnie bajkowy jest jego nowy plac zabaw. Niewątpliwie obecnie to najładniejszy przyprzedszkolny plac zabaw w całym mieście. Mieni się feerią kolorów. Jest mnóstwo huśtawek, domków do wspinania, są tzw. "pająki", trampoliny, wyciąg linowy do zjeżdżana, piaskownice (w tym zamykane, by się piasek nie zabrudził), cały rząd ławostołów, ławeczki. Wybudowano górkę ze zjeżdżalnią.

Przedszkole Bajka ma plac zabaw jak z bajki

fot. Urząd Miasta Świnoujście

Powierzchnia placu zabaw została wyłożona wykładziną poliuretanową, toteż nawet gdy zdarzy się upadek, nie będzie groźny w skutkach.

Przedszkole Bajka ma plac zabaw jak z bajki

fot. Urząd Miasta Świnoujście

Wokół placu powstały nowe trawniki (równe jak stół!) z gęsto obsianą trawą.

Przedszkole Bajka ma plac zabaw jak z bajki

fot. Urząd Miasta Świnoujście

Wzdłuż ogrodzenia nasadzono szpaler drzew, które gdy niebawem się zazielenią stworzą naturalną ścianę oddzielającą przedszkole od ulicy.

Przedszkole Bajka ma plac zabaw jak z bajki

fot. Urząd Miasta Świnoujście

Przebudowę placu zabaw wykonała firma Agrosad ze Szczecina. Inwestycja kosztowała ponad 1,2 mln zł.

www.swinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Piątek [19.04.2019, 16:17:14] • [IP: 37.248.213.**]

Hurra !! Już otwarty !!

Gość • Czwartek [18.04.2019, 13:10:06] • [IP: 46.221.223.***]

Super. Aż chciałbym być znowu dzieckiem

Gość • Czwartek [18.04.2019, 13:06:32] • [IP: 31.11.130.*]

• Czwartek [18.04.2019, 09:13:42] • [IP: 80.245.190.***] człowieku co za głupoty wypisujesz ? moje dzieci tam chodzą i nic takiego nie zauważyłam. ..jakie pogryzienia... lepiej sprawdz swoje mieszkanie ;)

Gość • Czwartek [18.04.2019, 10:46:15] • [IP: 37.248.154.***]

Naprawdé bajecznie :)

Gość • Czwartek [18.04.2019, 09:13:42] • [IP: 80.245.190.***]

PRAWDZIWY PLAC ZABAW.DZIECI NIBY TAKIE SAME W KAŻDYM PRZEDSZKOLU, ALE SERCE BOLI JAK SIĘ WIDZI DZIECI NA PLACU ZABAW W PRZEDSZKOLU NA MONTE CASSINO.SZARY.BRUDNY PIACH, PO KTÓRYM BUTY I SKARPETY SIĘ NIE DOPIERAJĄ, A NAJGORSZE SĄ MROWISKA I POGRYZIONE NÓŻKI DDZIECI, KTÓRYM CODZIENNIE TRZEBA PODAWAĆ LEKI PRZECIW UCZULENIOWE.

Gość • Czwartek [18.04.2019, 08:48:47] • [IP: 95.129.225.**]

Haha odezwały się pieski prezydenta. Tylko jak jakaś inwestycja miejska jest spiep... to wina wszystkich tylko nie jego. A jak inwestycja jest ok. to jego zasługa?

KIMEK • Czwartek [18.04.2019, 07:14:00] • [IP: 80.211.250.***]

BRAWO PREZYDENT!

Gość • Czwartek [18.04.2019, 06:19:54] • [IP: 176.221.123.***]

Przedszkole jak z bajki - piękny plac zabaw. A wokół szaro, brudno, byle jak. Koślawe chodniki, droga wewnętrzna jak z kocich łbów, pełno piachu i gdy wiatr zawieje zakurzy małe dzieciaczki podczas zabawy. Może tak Urząd Miasta zainteresuje się drogami wewnętrznymi osiedla m. ul. Kościuszki a Matejki , parkingami i niby zielenią !

Gość • Czwartek [18.04.2019, 05:23:57] • [IP: 64.88.232.*]

Teraz tylko pilnować aby DEBILE nie zniszczyły tego placu, Niech słuzy następnym dzieciakom...Fajny plac...szkoda, że za moich czasow takiego nie było...ale też fajnie tam było...łza się w oku kręci.

Gość • Środa [17.04.2019, 23:00:40] • [IP: 31.0.70.***]

Ale na sianie to przycieli niezle haha

Gość • Środa [17.04.2019, 20:47:52] • [IP: 94.254.232.**]

Przepiękny

Gość • Środa [17.04.2019, 20:37:04] • [IP: 176.221.123.**]

Piękny!

Gość • Środa [17.04.2019, 20:30:14] • [IP: 62.69.251.***]

Ten stan długo nie potrwa. Kundle z okolicznych bloków szybko zrobią tam pole minowe

Gość • Środa [17.04.2019, 20:29:48] • [IP: 37.47.134.**]

Super! Córka już się nie może doczekać zabawy na nowym placu :)

Gość • Środa [17.04.2019, 20:14:33] • [IP: 176.221.122.*]

TO PRZEDSZKOLE---NAWET PRZED REMONTEM BYLO SUPER.. NAUCZYCIELKI I PANI DYREKTOR----BARDZO MILI.SUPER OPIEKA...MOJE DZIECKO W OKRESIE WAKACJI, MIALO TE MOZLIWOSC CHODZIC TAM JAKO DO PRZEDSZKOLA ZASTEPCZEGO...SAMO PRZEDSZKOLE ROWNIEZ W SRODKU JEST--BARDZO KOLOROWE, JASNE I SLONECZNE. TERAZ MA PLAC ZABAW Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA, NOWOCZESNY. NAWET DRZEWA KTORE Z ROZYSLEM POZOSTALY I TE NOWO POSADZONE, DADZA CIEN PODCZAS ZABAWY DZIECI. GRATULACJE I MILEJ ZABAWY !!

Gość • Środa [17.04.2019, 19:22:06] • [IP: 178.238.253.***]

Brawo, gratki