POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [24.04.2019, 10:38:59] • Świnoujście

Zajączek z trzema uszami Piast Chociwel - Flota 0-3 (0-0)

Drużyna Floty grała dziś bez Michałów Stasiaka i Maśniaka, Radosława Welki i Dominika Kierkiewicza, za to rozpoczęła spotkanie 4 młodzieżowcami. W pierwszej połowie przewagę mieli gospodarze, stosujący uważne krycie w środku pola, starający się grać daleko od swojego pola karnego, mniejszą wagę przywiązując do wykańczania. W tym okresie nasz zespół miał kłopoty z przedarciem się pod bramkę Piasta, który wypracował kilka sytuacji podbramkowych, między innymi w 7 minucie Zimecki wygrał sam na sam z Żabą, w 21 obronił ostre uderzenie Lisowskiego z wolnego, w 29 trzech zawodników Piasta minęło się z piłką w polu karnym Floty, a w 44 Kozieł nie sięgnął głową dośrodkowania na 8. metrze. Ze strony Floty najlepszą sytuację miał w 40 minucie Mosiądz, ale pospieszył się i w konsekwencji spudłował.

Sytuacja diametralnie zmieniła się po przerwie. Teraz dominowała już zdecydowanie Flota i przede wszystkim była skuteczna. W 55 minucie Maziarz zacentrował z prawego skrzydła do Mosiądza, który strzałem w okienko otworzył wynik. W 73 po ponownej kombinacji z Mosiądzem gola zdobył Maziarz, a wynik ustalił 2 minuty później głową Staniszewski, odebrawszy idealne podanie od Mosiądza.

0-1 Damian Mosiądz 55 minuta
0-2 Dawid Maziarz 73 minuta
0-3 Damian Staniszewski 85 minuta

Flota: Wojciech Zimecki, Marek Hajdukiewicz, Mariusz Helt, Maciej Nasiadko (46 Dawid Trafalski), Patryk Harkot, Marek Niewiada, Dawid Maziarz (78 Michał Nowak), Szymon Rogowski, Grzegorz Skwara (86 Oleksandr Werecun), Damian Staniszewski, Damian Mosiądz.
Nie grał: Łukasz Gądek.
Trener: Jerzy Rot.
Kierownik drużyny: Lech Nowak.

Piast: Marek Ufnal, Adam Omelaniuk, Krzysztof Lisowski (78 Ariel Łonyszyn), Kacper Sosna, Jakub Procyk, Marcin Hyriak, Tomasz Kozieł, Damian Żaba, Adam Rusin (71 Maciej Lak), Igor Korpus (71 Marcel Guściora), Mariusz Kortus.
Nie grali: Jakub Sadowski, Nikodem Syzmcyak, Kacper Olesi}ski, Vasyl Beheiliuk.
Trenerzy: Tadeusz Piotrowski, Marek Ufnal.
Kierownik drużyny: Wojciech Babik.

Żółte kartki:
Flota: Niewiada (63).
Piast: Łonyszyn (83).

Sędziowali: Tomasz Winiarczyk, Piotr Barański, Marcin Skupiński.

Widzów: 150.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Fundacja Logos wynajmie od 01.09.2019r. lokal użytkowy (dawna Karpatka) z przeznaczeniem na bufet szkolny – sklepik. Informacje w sprawie wynajmu – tel. 91 – 321 23 66 – dyrektor Małgorzata Gołębiowska ■
■ 90-latek wypadł z balkonu. Sąsiedzi podczas snu usłyszeli wołanie o pomoc dochodzące od strony podwórka przy ulicy Marynarzy 7. Jak się okazuje, starszy mężczyzna wypadł z balkonu. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni i policjanci ■ Niedawno pisaliśmy, że lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tym których zwolnił z podatków. Dziś głos w sprawie zabrał sam Janusz Żmurkiewicz ■ Lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tą o firmach, które prezydent Świnoujścia zwolnił z podatku od nieruchomości i nie tylko – zauważa jeden z naszych Czytelników. Inni mieszkańcy zwracają uwagę na relacje prezydenta z właścicielami firm zwolnionych z podatku ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■