POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [30.04.2019, 12:25:51] • Świnoujście

Weź udział w tworzeniu gry o Świnoujściu!

Weź udział w tworzeniu gry o Świnoujściu!

fot. Urząd Miasta Świnoujście

Gra planszowa „Tunel pod Świną” już tego lata pojawi się w oficjalnej dystrybucji. Aktualnie prace nad grą znajdują się w zaawansowanej fazie. Dlatego jest to ostatnia szansa na dołożenie własnej cegiełki do rozwoju tego wyjątkowego projektu.

W jaki sposób będzie to możliwe? Otóż mieszkańcy Świnoujścia mogą zgłosić swoje propozycje haseł, które znajdą się na tzw. "Kartach Niespodziankach". Inwencja twórcza i nieszablonowe myślenie mile widziane :)

Zasady są proste:
1. Hasło musi być związane ze Świnoujściem
2. Powinno wywoływać uśmiech na twarzy ;)
3. Nie może mieć więcej niż 170 znaków ze spacjami
4. Hasło może być pozytywne lub negatywne dla gracza

Pamiętajcie, że jest to gra rodzinna :)
W grze będzie ok 40 kart. Wybierzemy z Waszych propozycji 20 najlepszych.

Informacja o Autorze znajdzie się na dole jego "Karty Niespodzianki"!

Dodatkowo, pięć najbardziej aktywnych i pomysłowych osób nagrodzimy darmowymi egzemplarzami gry „Tunel pod Świną”!

Jak widać, gra jest warta świeczki! Już teraz serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i zgłaszania swoich propozycji haseł! Zabawę kończymy zaraz po długim majowym weekendzie!

Wszystkie zgłoszenia należy przesyłać poprzez fanpage gry „Tunel pod Świną”:
https://www.facebook.com/tunelpodswina

Najlepiej swoje propozycje umieszczać pod postem dotyczącym konkursu.

Czym są "Karty niespodzianki"?
To karty istotne i często używane w trakcie rozgrywki. Jeżeli gracz na planszy stanie na polu "Karta Niespodzianka" to bierze z puli jedną z kart i ją czyta. Oczywiście dostępne karty mogą pomóc lub przeszkodzić graczowi. Dzięki temu przy odrobinie szczęścia gracz może otrzymać dodatkowy zastrzyk gotówki z banku. Niestety, wylosowanie karty negatywnej będzie analogicznie oznaczać utratę części kapitału.
Przykładowo, negatywna karta może skrywać następujący komunikat – „Cofka porywa Twoją łódź z przystani. Rybacy znajdują ją na Zalewie Szczecińskim. Za odholowanie płacisz ....”.
Pozytywny komunikat – " Podczas Grechuta Festival Świnoujście, na scenie Amfiteatru brawurowo wykonujesz interpretację utworu „Nie dokazuj, miła nie dokazuj” i zgarniasz główną nagrodę .....".

Źródło UM


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Gość • Czwartek [02.05.2019, 19:55:04] • [IP: 178.235.146.***]

Podajcie nam pomysły a my zbijemy na tym interes.

Gość • Środa [01.05.2019, 11:04:18] • [IP: 82.174.234.**]

A może gra komputerowa? Budowanie tunelu w stylu domu z sismow. A przy tworzeniu postaci opcja wyboru sławnych tego Miasta u władzy.

Gość • Środa [01.05.2019, 10:42:48] • [IP: 176.221.123.***]

Weźcie wy się za robote

Gość • Wtorek [30.04.2019, 23:45:07] • [IP: 37.30.22.**]

No i karty odkryto, taki tylko tunel - gierka.

Gość • Wtorek [30.04.2019, 21:47:10] • [IP: 178.238.253.***]

To kiedy budowa?!

Gość • Wtorek [30.04.2019, 20:24:23] • [IP: 84.44.205.***]

JAJA sobie robicie? Albo Urzednicy Miasta juz sami nie daja wiary klamstwom pisowskim o tunelu? Zydokomuna juz nie jedno Polakom obiecala i jedyne co, to mamy nastepnego okupanta w Polsce, za przyzwolenien Rzadu, czyli dokladnie jak bylo kiedys.

Gość • Wtorek [30.04.2019, 16:53:12] • [IP: 57.79.24.*]

Wjedź na prom bez kolejki :)

Gość • Wtorek [30.04.2019, 15:53:53] • [IP: 93.190.93.***]

A nie lepsza gra typu wypędzanie czerwonej zarazy z naszej wyspy lub rzut puszką w Sołtysa-a co do tego pomysłu gra o ściu to może być tylko jeden aspekt-betonujemy miasto :)

Gość • Wtorek [30.04.2019, 15:24:13] • [IP: 109.241.63.**]

Urzędnicy Świnoujścia w ramach modernizacji twojej ulicy postanowili wykonać rabatki trawiaste dla psów w miejscu gdzie zawsze parkowałeś auto. Musisz teraz znaleźć sobie nowy parking. To przykład karty negatywnej, czy pozytywnej? Albo inne: Urzędnicy Świnoujścia postanowili w ramach tłumienia ruchu w dzielnicy nadmorskiej wykonać z głównej przelotowej ulicy deptak. W związku z tym silnik twojego auta przepala ponad 50 litrów paliwa na setkę, zadymiając całą dzielnicę. Szukasz miejsca postojowego przez ponad godzinę i tracisz kolejkę. Kolejne: chcesz przejechać rowerem na drugą stronę tunelu, lecz okazuje się, że chociaż ścieżki rowerowe wybudowano, to nie ma sposobu na pokonanie rowerem tunelu, bo nikt nie pomyślał o rowerzystach i przeprawie dla nich. Tracisz więc kolejkę... I tak dalej...

Gość • Wtorek [30.04.2019, 14:40:10] • [IP: 195.205.242.***]

1. Jedziesz bez świateł, dostajesz mandat 200 zł. Nie dotyczy sąsiadów z niemiec. -- 2. Kierowca z niemiec porusza się ścieżką rowerową. Ulegasz wypadkowi. Tracisz 3 kolejki. -- 3. Spóźniasz się na prom. Tracisz kolejkę. 4. Nie posiadasz" wjazdu na prom". Cofasz się o 3 pola lub pole" przeprawa promowa" -- 5. Jesteś kloszardem. Wzywasz pogotowie. Nie tracisz kolejki. -- Jeszcze jakieś pomysły? -- A tak na marginesie to czekam na tą grę :)

Gość • Wtorek [30.04.2019, 14:23:52] • [IP: 176.221.123.***]

Taaa. Tworzenie czy zbieranie pomysłów!? Wow kur*a jakie odkrywcze!

Gość • Wtorek [30.04.2019, 13:05:02] • [IP: 93.94.186.**]

Np. Takie zadanie znajdź miejsce parkingowe.

Gość • Wtorek [30.04.2019, 12:37:39] • [IP: 176.221.123.***]

kolejna przerobka monopolu? wow, odkrywcze

Oglądasz 1-13 z 13
■ Fundacja Logos wynajmie od 01.09.2019r. lokal użytkowy (dawna Karpatka) z przeznaczeniem na bufet szkolny – sklepik. Informacje w sprawie wynajmu – tel. 91 – 321 23 66 – dyrektor Małgorzata Gołębiowska ■
■ Niedawno pisaliśmy, że lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tym których zwolnił z podatków. Dziś głos w sprawie zabrał sam Janusz Żmurkiewicz ■ Lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tą o firmach, które prezydent Świnoujścia zwolnił z podatku od nieruchomości i nie tylko – zauważa jeden z naszych Czytelników. Inni mieszkańcy zwracają uwagę na relacje prezydenta z właścicielami firm zwolnionych z podatku ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■