POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [07.05.2019, 15:09:17] • Świnoujście

Pomóżmy Michałowi wygrać z chorobą! Liczy się każda złotówka

Pomóżmy Michałowi wygrać z chorobą! Liczy się każda złotówka

fot. Organizator

Poruszamy po raz kolejny temat Michała Michalskiego, do tej pory uzbierano jedynie 9% oczekiwanej kwoty. Michał to 31-letni mężczyzna z hipertrójglicerydemią oraz podejrzeniem boreliozy. Jedynym sposobem na poprawę stanu zdrowia jest terapia komórkami macierzystymi, której koszt jest ogromnie duży. W związku z tym najbliżsi Michała proszą o Twoją pomoc!

„Był rok 2013. Już wtedy śmierć zajrzała w oczy Michała. Operacyjne leczenie martwiczego zapalenia trzustki, z powodu genetycznej hipertrójglicerydemi, było bardzo niebezpieczne, jednak on podniósł się, znów poczuł co to szczęście, został nie tylko mężem, ale też ojcem. Jednak od 2017 roku wszystko się zmieniło, zaczęło się od tracenia czucia w nogach, które szybko przeniosło się na całe ciało. Podejrzewano stwardnienie zanikowe boczne, jednak szybko diagnoza ta została wykluczona. Stan Michała nie poprawia się, oddycha za pomocą respiratora, jest karmiony dojelitowo i przestał mówić. Jednak jego ciało nadal walczy z tą okrutną chorobą. Teraz szansą na poprawę stanu zdrowia jest terapia komórkami macierzystymi, której koszt jest ogromnie duży! Nie pozwólmy na to, by życie Michała ograniczała choroba!”

Link do zbiórki pieniędzy na leczenie Michała: www.siepomaga.pl/michal-michalski

www.siepomaga.pl


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Gość • Sobota [18.05.2019, 11:23:46] • [IP: 31.11.129.**]

Michał, jestes ojcem, ja też, maluch tata i mama - koniecznie razem! Pomóżmy chłopakowi!

Gość • Wtorek [14.05.2019, 17:38:26] • [IP: 93.94.190.***]

Panie Michale, życzę wytrwałości i siły w chorobie. Bardzo dużo ludzi jest z Panem. Proszę wyzdrowieć i być z nami, życzliwymi Panu Ludźmi.

Gość • Poniedziałek [13.05.2019, 16:59:00] • [IP: 31.11.130.**]

Kochani czas ucieka każda złotówka na wagę życia.Pomagajmy to takie piękne uczucie i spełnienie że zrobiło się coś dobrego!

Gość • Sobota [11.05.2019, 16:54:02] • [IP: 37.30.0.***]

Pomagam, Pomagasz, Pomagamy!! Kazda zlotowka name wage Zycia¡

Gość • Sobota [11.05.2019, 09:44:23] • [IP: 94.70.91.**]

bo to Świnoujście - 9% kwoty, ludzie gdyby chociaż każdy kilka złotych wpłacił. Nie lepiej dać pieniądze dla chłopaka zamiast lansować się po mieście z łańcuchem na szyi. Zrezygnujcie przez tydzień z papierosów, raz na imprezę nie pójdźcie...

Gość • Środa [08.05.2019, 16:16:58] • [IP: 5.173.136.***]

5% zabiora dla siebie z rocznie zbieraja miliony zł. A sa w PL fundacje które nawet 30-40% zabieraja

Gość • Środa [08.05.2019, 07:56:53] • [IP: 185.210.39.**]

Do funacji TVN prosze sie zwrócić, dziewczynie ze Sczecina zafundowali zabieg z kom. macierzystymi w Chinach.

Gość • Środa [08.05.2019, 05:34:16] • [IP: 185.210.36.***]

to wpisz w lupke imie nazwisko kobieto bezposrednio na stronie siepomaga

Gość • Środa [08.05.2019, 05:21:35] • [IP: 185.210.36.***]

boże nie zweryfikowałaś ?? puknij się w głowe durna kobieto wpłacone Michał dajesz do przodu :)

Gość • Środa [08.05.2019, 02:27:44] • [IP: 37.8.230.**]

Poszło.Pozdrawiam Michała i jego niesamowitą mamę walczącą o niego wszystkimi siłami.

Rafał Błaut • Środa [08.05.2019, 02:05:13] • [IP: 83.26.198.***]

Wystarczy wejść na stronę siepomaga.pl i wpisać w miejscu wyszukaj Michał Michalski wtedy wyskoczy zbiórka która jest zweryfikowana. Proszę nie siać fermentu. Pozdrawiam

Gość • Środa [08.05.2019, 01:57:09] • [IP: 83.26.198.***]

Nie wiem kto to pisze ze nie może znaleźć zbiórki na stronie siepomaga.pl Wszystko jest ok, a o co do przelewu to proponowany jest blik ale wystarczy nacisnąć przelew internetowy i wyskakują wszystkie banki także proszę spróbować Jeszcze raz. Dziękujemy redakcji iswinoujscie za pomoc w naglasnianiu zbiórki.

Gość • Środa [08.05.2019, 01:01:08] • [IP: 176.221.123.**]

Gość • Wtorek [07.05.2019, 23:32:08] • [IP: 83.23.171.**] Jakoś ja znalazłem.

Gość • Wtorek [07.05.2019, 23:32:08] • [IP: 83.23.171.**]

Weszłam bezpośrednio na stronę siepomaga i z przykrością stwierdziłam że nie znalazłam niestety takiej zbiórki. Czy ktoś to zweryfikował?

Gość • Wtorek [07.05.2019, 22:55:07] • [IP: 37.47.168.***]

mi się udało przekazać kwotę.

Gość • Wtorek [07.05.2019, 21:48:13] • [IP: 83.23.171.**]

W dalszym ciągu jest błąd- nie da się zapłacić przelewem, powinno być przekierowanie na stronę swojego banku do bezpiecznego logowania, a tu tylko blik chcą