POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [15.05.2019, 20:52:45] • Świnoujście

Dewastują za własne pieniądze

Dewastują za własne pieniądze

fot. Czytelnik

Urządzenia przy ul. Malczewskiego są dewastowane. Kogo bawi niszczenie własnego mienia?

Nasza redakcja otrzymuje wiele zgłoszeń od mieszkańców Świnoujścia którzy skarżą się na notorycznie dewastowanie urządzenia służące do treningu w okolicy placu zabaw przy ul. Malczewskiego. Urządzenia również dla osób niepełnosprawnych, które mają poprawić ich kondycję ruchową, prawdopodobnie niszczone są przez samych mieszkańców. Tym bardziej jest to przykre gdyż urządzenia kupowane są właśnie z pieniędzy podatników. Postanowiliśmy zapytać miasta, Czy Straż Miejska patroluje to miejsce, oraz czy osoby dewastujące nasze wspólne mienie otrzymują mandaty?

Dewastują za własne pieniądze

fot. Czytelnik

- Straż Miejska kilka razy dziennie patroluje całe miasto, także okolice placu zabaw przy ulicy Malczewskiego. Straż nie prowadzi wykazu miejsc, gdzie są wystawiane mandaty za wykroczenia - odpowiedziała nam Hanna Lachowska z Biura Informacji i Konsultacji Społecznych.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 26, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 26

Gość • Czwartek [16.05.2019, 21:19:43] • [IP: 81.204.98.**]

Odpowiedz powala. ... nie prowadzi, nie to nie tamto...Jeszcze raz..kamery, kamery, kamery bez tego chuligani beda czuc sie bezkarnie...a jezeli kara to np.10.000 a nie kilkaset...porzadek bylby od razu.

Gość • Czwartek [16.05.2019, 18:18:24] • [IP: 178.238.253.***]

Miasto wandali

Gość • Czwartek [16.05.2019, 17:09:40] • [IP: 178.238.246.**]

Potrzebny jest Monitoring!

Gość • Czwartek [16.05.2019, 13:42:16] • [IP: 176.221.123.**]

panie ja zem juz wczesniej pisal na ten temat !! plankton i szystko jasne !! tam same patologi som ! bezbozne zresztom ! Nawdychajom sie opara z grzyba, w kapucyna dostanom spadajacym sufitem, klepka siem wtedy przestawia i chodzom i demolujom wszystkie urzondzenia, kredytow panie nabraly na te betonowce i teraz sfrustrowane chodzom i psujom wszystko !!

Gość • Czwartek [16.05.2019, 12:33:56] • [IP: 83.11.222.***]

takie części muszą być zaspawane przed demontażem

Gość • Czwartek [16.05.2019, 10:17:06] • [IP: 80.54.236.***]

Niszczenie własnego mienia? Czy taka forma ma zawstydzić wandali?

Gość • Czwartek [16.05.2019, 10:07:11] • [IP: 37.47.179.***]

Jak to mówią Panienki z dobrych domów... łobuzy kochają najbardziej:)

Gość • Czwartek [16.05.2019, 09:20:11] • [IP: 37.8.231.***]

A może to wada konstrukcyjna i samo odpadło? Tendencyjny artykuł.

Gość • Czwartek [16.05.2019, 08:54:07] • [IP: 217.153.136.*]

SFRUSTROWANYCH+WSCIEKLYCH KUNDLI nie BRAKUJE!!- MONITORING...MONITORING i dotkliwe kary !! ZADNEGO POBLAZANIA LEWACKIEGO !!

Gość • Czwartek [16.05.2019, 08:53:50] • [IP: 5.173.137.***]

Mały łomot dla wandala i więcej się nie odważy. Policja macie tonfy?

Gość • Czwartek [16.05.2019, 08:16:21] • [IP: 77.252.46.***]

𝐁𝐮𝐛𝐞𝐥. . . ​

Gość • Czwartek [16.05.2019, 06:24:07] • [IP: 188.147.98.***]

Ładnym debilem trzeba być by to niszczyć. Potem chodzą takie suchoklatesy bo zamiast ćwiczyć wolą się nacpac i zniszczyć brak słów...

Gość • Czwartek [16.05.2019, 05:11:16] • [IP: 176.221.122.***]

ZŁOMIARZE

Gość • Środa [15.05.2019, 23:36:35] • [IP: 77.111.247.***]

22:56:01 Imbecylu pis’owski, nawet nie wiesz co znaczy określenie – lewactwo. Staraj się myśleć samodzielnie, bez kościoła. Dla ciebie to trudne, ale możliwe.

Gość • Środa [15.05.2019, 23:00:39] • [IP: 62.69.251.***]

Myślę, że potrzeba więcej policyjnych pogadanek w przedszkolach

Gość • Środa [15.05.2019, 22:56:01] • [IP: 31.0.66.***]

Lewackie podejście tęcza i sypanie wszystkich z wszystkim bezstresowe wychowanie i za kilkadziesiąt lat anarchia kupuje popcorn i oglądam na starość w tv będzie ciekawie

Gość • Środa [15.05.2019, 22:40:33] • [IP: 5.173.137.***]

Wandalizm trzeba likwidować w zarodku.

Gość 500+ • Środa [15.05.2019, 22:32:41] • [IP: 46.169.8.**]

Zaniósł na złom i miał już na piwko, taka to mentalność katolika w tym Kraju...

Gość • Środa [15.05.2019, 22:14:14] • [IP: 31.11.130.***]

W Warszawie place zabaw są zamykane od godz 19-20 na klucz.Nikt nie ma prawa wejść do środka. Może u nas też zrobić podobnie. Karać mandatem, kto nie będzie przestrzegał zakazu.

Gość • Środa [15.05.2019, 21:59:42] • [IP: 178.238.247.***]

Obserwować po kryjomu i zakuć w kajdany debili. Zapewne wiek około 20 lat lub mniej, bo starsi takich rzeczy nie robią, nawet jak są debilami.

JUST ACT 447 • Środa [15.05.2019, 21:33:47] • [IP: 176.221.122.**]

TO BYŁ PORONIONY POMYSŁ, ABY W MIEJSCU KOCZOWANIA TAK ZDEGENEROWANEJ PATOLOGII URZĄDZENIA ROZSTAWIAĆ. PRZECIEŻ TO POWINNO BYĆ DLA LUDZI, A NIE DLA BYDŁA.

Gość • Środa [15.05.2019, 21:30:42] • [IP: 84.44.205.***]

A kogo to moze bawic jak nie miejscowych debili? Buractwo i patole, to kwiat tego miasta.

Gość • Środa [15.05.2019, 21:29:54] • [IP: 84.211.163.***]

Jezdza w dzien a wiwczorem zero patroli przejezdzaja tylko a mlodzi pija i bawia sie i nikt nie reaguje

Gość • Środa [15.05.2019, 21:18:41] • [IP: 176.221.123.***]

SIEDZI WIECZORAMI NASZA MLODZIEZ POPIJA PIWKO I COS JESZCZE A POTEM TRZEBA SIE WYKAZAC

Gość • Środa [15.05.2019, 21:05:52] • [IP: 37.8.231.***]

Karać! Karać! Karać!

Oglądasz 1-25 z 26
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić dzieci młodsze (z klas 0 – 3) na teatralny spektakl edukacyjny, przygotowany przez aktorów scen szczecińskich, pt.: „Jesienne spotkanie z Rumcajsem”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej (ul Piłsudskiego 15) w poniedziałek, 23 września b.r. o godz. 11:00. Wstęp wolny! ■
■ We wtorek w pierwszj części dnia na północy kraju, następnie również na zachodzie oraz w centrum spodziewane są silne porywy wiatru wiejącego z północnego-zachodu i zachodu o prędkości maksymalnej do 70-80 km/h. ■ Prognozuje się wystąpienie na wybrzeżu silnego, północno-zachodniego wiatru osiągającego w porywach 70-75 km/h. ■ Postępowanie prokuratury będzie tu miało kilka płaszczyzn. Bezpośrednią przyczynę śmierci dwójki nastolatków będą badać biegli sądowi. Poza tym prokuratura wszczęła postępowanie w kierunku przyczyn wypadku drogowego w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Prowadzone są również czynności związane z przesłuchaniem w charakterze świadków osób, które mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności tego zdarzenia ■ Trwające prace poszukiwawcze nie przynosiły efektu. Dopiero zaangażowanie się prywatnej firmy zajmującej się pracami nurkowymi pozwoliło odnaleźć w Kanale Piastowskim ciała nastolatków. Na pomoc było jednak za późno. Oboje byli pod wodą około 2 godzin. Dwie godziny później, w akcję poszukiwawczą zaangażowała się prywatna firma pracepodwodne.com, która sprawdza grunt pogłębianego przez Urząd Morski w Szczecinie toru wodnego. Na Kanale pojawił się ich statek do badania dna. O godz. 20.08 pod wodę zszedł jej płetwonurek. Około pół godziny później w wodzie znaleziono dwa ciała ■ Mieszkanka przestrzega: Ktoś znęca się nad kotami! Do redakcji zwróciła się Mieszkanka Świnoujścia, która przestrzega właścicieli, bądź osoby dokarmiające koty działkowe. W liście możemy przeczytać jakich okrucieństw się ktoś dopuścił wobec tych niewinnych zwierząt ■ Radni podzieleni w sprawie sytuacji w PEC-u. Opozycja domaga się szczegółowych wyjaśnień, stronnicy prezydenta popierają jego stanowisko o koniecznym postępowaniu sądowym. W obronie zwalnianego z pracy związkowca NSZZ "Solidarność" będzie dziś demonstrować przed zakładem, na ulicach i przed Urzędem Miasta ■ Kontrowersje wokół dopuszczenia do głosu przedstawiciela "Solidarności" na sesji Rady Miasta.Po jego wystąpieniu obrady przerwano w celu spotkania przewodniczących klubów radnych z prezydium rady ■ Przewodniczący NSZZ "Solidarność" Pomorza Zachodniego do radnych Świnoujścia: "Prezes PEC-u w Świnoujściu, zwalniając przewodniczącego zakładowej "Solidarnosci" złamała kodeks pracy oraz ustawę o związkach zawodowych ■