POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [11.05.2019, 14:28:20] • Świnoujście

Komuś się widocznie nie spodobały

Komuś się widocznie nie spodobały

fot. Czytelnik

Barierki zamontowane w celu bezpieczeństwa na zakręcie przy jednym z bloków mieszkalnych przy ul. Matejki komuś zdecydowanie przeszkadzały.

Nasi Czytelnicy postanowili przesłać do redakcji barierek które ktoś musiał najprawdopodobniej uszkodzić nocą. Barierki zostały zamontowane przez zarządcę osiedla w celu bezpieczeństwa. Niedaleko znajduje się plac zabaw oraz bloki mieszkalne. Najwyraźniej jakiemuś kierowcy barierki przeszkadzały. A może, ktoś zepsuł je dla zabawy?

Komuś się widocznie nie spodobały

fot. Czytelnik

„Rano barierki były przechylone w równy sposób w kierunku chodnika. Można pomyśleć, że jakiś kierowca na nie wjechał, jednak wygląda to bardziej na dewastację. Nie było śladów najechania a wszystkie były wygięte w równy sposób. Ta usterka szybko została usunięta, bo już po południu pachołków nie było.Ttrzeba jednak powiedzieć, że to bardzo przykre, że rzeczy które mają na celu poprawę bezpieczeństwa komuś mogą przeszkadzać i wręcz doprowadzają do takich a nie innych kroków.” Napisał nasz Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 65, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 65

Gość • Wtorek [14.05.2019, 04:12:16] • [IP: 176.221.122.***]

myślę że wiele osób z baletów wracało i każdy byl mocno nawiany trzymając się słópka i z tego efekty

Gość • Poniedziałek [13.05.2019, 15:52:35] • [IP: 77.252.68.**]

wiało :) jak to w Śwonoujściu

Gość • Poniedziałek [13.05.2019, 08:44:02] • [IP: 78.133.244.**]

Leningrady haha

Gość • Niedziela [12.05.2019, 18:10:51] • [IP: 46.170.90.**]

to patriota kibol faszysta czyli bozyszcze dobrej zmiany udoskonalił barwy biało czerwone żeby jak narodowa flaga pochylone powiewały - Brudziński byłby dumny z tego mołodca

Gość • Niedziela [12.05.2019, 13:32:08] • [IP: 5.173.144.**]

Brzydkie

Gość • Niedziela [12.05.2019, 12:45:59] • [IP: 176.221.122.***]

Pewnie jakis młody gniewny uznał że tak będzie bardziej patriotycznie.

Gość • Niedziela [12.05.2019, 11:24:32] • [IP: 164.127.162.**]

Wandalizm wandalizmem, ale to kolejny przykład (po np.giętkich blachach tablic ulic) bezmyślności instalujących takie barierki - stosować tak słabe zamocowania?!

Gość • Niedziela [12.05.2019, 10:51:28] • [IP: 195.181.136.***]

Komuś zablokowali parking tymi słupkami i to jest jego objaw złości. Stawiać słupki aż się znudzi !!

Gość • Niedziela [12.05.2019, 10:27:15] • [IP: 23.226.237.*]

Miasto z dykty pod rządami Betonów.

Gość • Niedziela [12.05.2019, 10:26:23] • [IP: 23.226.237.*]

Robota robiona na sztukę. Każdy sposób jest dobry, żeby zdefraudować publiczne pieniądze...

Gość • Niedziela [12.05.2019, 09:39:50] • [IP: 84.44.205.***]

Praca wykonana na miare Europeiska i to w Kraju, w ktorym obecny Rzad jest najlepszym Rzadem w calej UE. Tak trzymac.

Gość • Niedziela [12.05.2019, 09:39:07] • [IP: 178.238.250.***]

Wandalizm, debilizm, bezmyślność...Brak słów.

Gość • Niedziela [12.05.2019, 08:34:42] • [IP: 5.173.137.***]

Na takich kołeczkach to ja obrazy w domu wieszam... niby czemu te słupki miały służyć się pytam ? Miały bronić przechodnióe przed autami ? Jak tu jakiś debil ręcznie je powykręcał... Żenada.

Gość • Niedziela [12.05.2019, 08:24:41] • [IP: 176.221.123.**]

Zakręt w lewo, to i słupki w lewo pochylone. Nie jechaliście nigdy szybko rowerem albo motocyklem ?

Gość • Niedziela [12.05.2019, 08:03:06] • [IP: 37.47.160.**]

dobrze że człowiek nie mieszka w tym patologicznym mieście :D

VonSNAKE • Niedziela [12.05.2019, 02:32:12] • [IP: 176.221.122.***]

DO Gość • Sobota [11.05.2019, 20:06:26] • [IP: 37.47.129.**] Jak by słupki były prawidłowo zakotwiczone stanowiły spełniały by swe wymogi czyli ochronę pieszego w momencie kiedy ktoś by samochodem najechał na nie, spowalniając albo całkowicie (w zależności od prędkości i masy samochodu) blokując wjazd na chodnik. A tak jakiś napity wracał do domu i co się oparł to mu świat uciekał i szedł do następnego. :D

VonSNAKE • Niedziela [12.05.2019, 02:27:39] • [IP: 176.221.122.***]

"...Ta usterka szybko została usunięta, bo już po południu pachołków nie było..." Od kiedy demontaż uszkodzonego elementu jest usunięciem usterki :D?" Pękła ściana bloku, usterka została szybko usunięta, blok zburzono." :D

Gość • Niedziela [12.05.2019, 00:31:25] • [IP: 178.238.253.***]

Ale śmiesznie! Zaraz się chyba posikam ze śmiechu! Super ale mam ubaw normalnie po pachy że pingwinka se szturchne!😂🤣

Gość • Sobota [11.05.2019, 23:29:00] • [IP: 94.254.138.***]

kto to montowal ok rozumiem ze trzeba sie podzielic kasa z zleceniodawca ale taka chala to jest porazka zanim napiszecie jakies postyprosze sprawdzic wykonawce jakie kryteria byly, proces technologiczny, cena i wszystkojasne kto to odbieral??

Gość • Sobota [11.05.2019, 23:23:41] • [IP: 176.221.123.***]

Jaki zarząd takie słupki.

Gość • Sobota [11.05.2019, 22:25:45] • [IP: 5.172.237.***]

Ciekawe co musi czuć ta cio jak czyta o sobie ze ta demolka to szczyt jego możliwości fizycznych i umysłowych😂

Gość • Sobota [11.05.2019, 22:22:39] • [IP: 31.1.252.***]

Po co takie coś? Chyba nie dla bezpieczeństwa, byle jaki montaż, ale kasę wzięli.

Gość • Sobota [11.05.2019, 22:20:29] • [IP: 84.44.205.***]

I co, dalej macie buraki watpliwosci ze to miasto patologji i debili pelne?

Gość • Sobota [11.05.2019, 21:57:52] • [IP: 176.221.122.***]

Ciekawe dlaczego w stronę chodnika zostały wygięte? Czym się kierował ten baran, albo stado baranów, co to uczyniło?

Gość • Sobota [11.05.2019, 21:54:10] • [IP: 176.221.122.***]

Montaż tych słupków na takie kołki rozporowe, to chyba panowie z" USTERKI" montowali😀😀😀

Oglądasz 1-25 z 65
■ Ćwiczenia ewakuacyjne w Terminalu LNG: Uprzejmie informujemy, że w piątek 13 grudnia br. organizowane są ćwiczenia ewakuacyjne załogi Terminalu LNG. Ewentualne informacje dotyczące obecności jednostek Straży Pożarnej lub zasłyszanych alarmów związane są z powyższymi testami ■ Dorota Mikulska traci mandat radnej. Powodem jest, niedozwolone w ustawie o samorządzie łączenie pracy radnego i ławnika sądu ■ Rząd chce zabrać miliony uzdrowiskom. Protest samorządowców. Do tej pory środki z opłaty uzdrowiskowej trafiały do budżetów gmin, które mają status uzdrowiska. Dla Kołobrzegu wyrwa w finansach wyniesie 33 mln zł, w Świnoujściu to ok. 18 mln zł. Brak konsultacji krytykował również prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz – Nie wyobrażam sobie, żeby Świnoujście nie było uzdrowiskiem. Wolałbym, żebyśmy o tym dokumencie dyskutowali, kiedy był tworzony – mówił prezydent ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■