POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [18.05.2019, 22:31:32] • Świnoujście

Matka, wyrzucona z domu przez własną córkę, schroniła się między grobami

Matka, wyrzucona z domu przez własną córkę, schroniła się między grobami

fot. Sławomir Ryfczyński

Co spotkało kobietę, że jako schronienie wybrała cmentarną ciemność wśród mogił? Samotna, wyziębiona, z pewnością przerażona i bezradna, położyła się przy grobie. Tam dostrzegli ją ludzie i zawiadomili policję.

W czwartkowy wieczór, przed godziną 21.00 odwiedzający groby swoich bliskich ujrzeli kobietę leżącą na ziemi przy grobie. Było szaro, zimno i wiał silny wiatr. Samotna, starsza już kobieta, dostrzeżona w ciemnościach, wzbudziła jedną reakcję- trzeba jej pomóc. Powiadomiono więc policjantów, a ci wezwali pogotowie.

Matka, wyrzucona z domu przez własną córkę, schroniła się między grobami

fot. Sławomir Ryfczyński

Dlaczego dramat starszej kobiety rozgrywał się na ciemnym cmentarzu? Okazało się, że została wyrzucona z domu przez własną córkę! Nie mając prawdopodobnie żadnych bliskich, którzy udzieliliby jej wsparcia, kobieta schroniła się wśród grobów.

Wieczór był zimny, nie wiemy, jak długo kobieta leżała na ziemi, ale okazało się, że jest wyziębiona. Została więc zabrana do szpitala.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 90, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 90

Gość • Wtorek [21.05.2019, 15:31:45] • [IP: 176.221.122.**]

Gdyby ta matka, była wyrzucona bezpodstawnie z domu mogłaby zadzwonić pod 112?Widać sama zgotowała sobie cmentarzowe spanie??Alkoholik ma tylko pretensje!!

Gość • Wtorek [21.05.2019, 07:38:09] • [IP: 185.210.38.**]

Moje kochane dzieciaki. Nie ma czym się przejmować. Rubta co chceta. Pooooozdrawiam Jurek Owsiak. Hej.

Gość • Poniedziałek [20.05.2019, 18:27:52] • [IP: 37.47.156.***]

To pewnie narzeczona Frankensteina i po grobach szukała części ciała ukochanego

Gość • Poniedziałek [20.05.2019, 09:28:42] • [IP: 83.11.147.***]

Każdy z nas pracuje nad własnym życiem. Nikt z nas nie zrozumie takiej sytuacji, jeżeli podobnej nie przeżył. Nie oceniajmy innych, gdyż sami nie jesteśmy krystaliczni. Życzę, żeby Wam się wszystko ułożyło. Zacznijcie układać swoje życie tak jak chcecie, nie słuchając innych. Mam nadzieję, że Wasza mama też zrozumie, że ma szansę na wspaniałą przyszłość, pomimo tego co robiła. Powodzenia

Gość • Poniedziałek [20.05.2019, 07:37:25] • [IP: 31.11.128.***]

z pijaństwem nikt nie wygra jedyny ratunek to wyrzucić z domu i obojętnie czy to jest mąż, żona rodzic czy dzieci

Gość • Poniedziałek [20.05.2019, 06:54:37] • [IP: 37.47.152.***]

Niby na co was na ciągam co może krytykujcie moja rodzinę która noc nierobi by pomoc matce ja się opiekuje nia 11lat czas zmienić to też chce mieć swoją rodzinę

Gość • Niedziela [19.05.2019, 22:05:06] • [IP: 176.221.123.***]

niech Pani nie kłamie - proszę powiedzieć ile dostaje pani pieniędzy z opieki?!! Niech pani nie naciąga nas wszystkich tylko wynajmie mieszkanie sobie i dzieciom

Gośćdor. • Niedziela [19.05.2019, 21:14:05] • [IP: 91.189.20.**]

Ja jestem z innego miasta. Na moim osiedlu jest kobieta, starsza widać poczciwa, żadna alkoholiczka. Przepisała swoją posiadłość swojemu synowi. Syn ją wygnał!! Ta kobieta co dziennie chodzi z kijem od kosza do kosza zbiera puszki, jedzenie. Straszne ale niestety prawdziwe. TAK POTRAFIĄ BYĆ WDZIĘCZNE DZIECI.

Gość • Niedziela [19.05.2019, 20:32:38] • [IP: 37.47.153.**]

To teraz powiem wam tak matka mnie nie wychowała bo bym piła jak ona mam dzieci i moje dzieci dosyć naogladaly się babci pijanej i wyzywajacej moje dzieci one muszą mieć normalny dom nie taki jak ja kocham Dzieci swoje i one są najważniejsze A dla waszej wiadomości tak jest wdomu moja mama nie chodzi nie siada i kto zajmuje się przebieraniem papierosów myciem i łamaniem ja więc taka zla jestem proszę obczerniajcie mnie bo tylko to potraficie robić może czas zająć się własną rodzina Anie komentarzami zastanówcie się ja poprostu chce dla swoich dzieci jak najlepiej A nie takie życie jak ja ja nawet niewiem co znaczy matczyna miłość wy pewnie wiecie

Gość • Niedziela [19.05.2019, 20:04:09] • [IP: 37.47.153.**]

Powiem wam tak niewiecie jakie dzieciństwo nam gotowała na miejsce w odwyku czeka ale nieda się mieszkać z kimś kto wyzywa dzieci od ku* i różnych bila mi dzieci wiecie co niemam sil do waszych komentarzy oceniacie mnie jak chcecie A najlepiej patrzcie na własne życie fajna sensacja ciekawe jak wy byście się zachowali

Gość • Niedziela [19.05.2019, 19:21:43] • [IP: 176.221.123.**]

Lokujcie hospicja jeszcze dalej od ludzkich siedzib, zwłaszcza od szkół, a poznacie na własnej skórze los tej babci.

Gość • Niedziela [19.05.2019, 19:12:17] • [IP: 31.11.129.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Morena • Niedziela [19.05.2019, 19:07:36] • [IP: 188.146.178.***]

Proszę o bardziej ostrożne komentarze. Bo to jest matka, córka, wnuczeta. Proszę o delikatniejszy ton. Mam nadzieję, że służby profesjonalnie, z dużą dawką empatii udzielą pomocy całej rodzinie. Nie znam ludzi, ani ich spraw. Ale wiem, że eskalowanie nieszczęścia nikomu nie jest potrzebne...

Gość • Niedziela [19.05.2019, 18:07:21] • [IP: 83.23.189.***]

Droga córko tej matki, to jest moment byś poprosiła o pomoc. matka w takiej sytuacji potrzebuje odwyku w szpitalu. Zyczę powodzenia i normalnego życia.Nie pozwól by Twoje dzieci były niszczone wspomnianą chorobą alkoholową babci.

Gość • Niedziela [19.05.2019, 18:05:37] • [IP: 83.20.251.**]

Nie oceniajcie córki zbyt pochopnie, może to zła matka była.

Gość • Niedziela [19.05.2019, 17:59:17] • [IP: 93.94.190.***]

A córeczka jak latała po dyskotekach to kto pilnował jej gromadę dzieci to wtedy zostawiała matce być może pijanej i wówczas jej nie wyrzucała a może by instytucje zajęły się tą rodziną bo tam nie wszystko z tą córeczką jest w porządku a tu udaje mamuśkę porządną która daje przykład swoim dzieciom.

Gość • Niedziela [19.05.2019, 17:58:54] • [IP: 83.20.251.**]

Moją koleżankę matka zmuszała w dzieciństwie do nierządu, potem oddała ją do domu dziecka.Dziewczyna w rodzinie zastępczej znalazła to czego nie dała jej matka, skończyła studia, założyła rodzinę.Pewnego razu" mamusia"odnalazła ją i rządała opieki.Sąsiedzi myśleli o dziewczynie jak o wyrodnej córce.Ot, życie.

Gość • Niedziela [19.05.2019, 17:13:18] • [IP: 2.108.164.*]

Nie sądźcie żebyście nie byli sądzeni. Nie wiecie jaka jest prawda a wylewacie pomyje na córkę.

Gość Janina Miecznik • Niedziela [19.05.2019, 16:48:48] • [IP: 31.11.129.***]

Tą kobietę chroni KODEKS RODZINNY dział Obowiązki Dzieci w Stosunku do RODZICÓW. Córka zgotowała mamie DZIEŃ MATKI. Do psychiatry córeczko idż...

Gość • Niedziela [19.05.2019, 16:08:16] • [IP: 62.69.203.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Rysiu • Niedziela [19.05.2019, 16:04:46] • [IP: 5.173.153.***]

Inspektor Kot i Pierzchała, Wydzial Wewnetrzny

Gość • Niedziela [19.05.2019, 15:59:29] • [IP: 62.69.203.**]

Jaki szok ludzie. ..artykuł zmanipulowany żeby wywołać zainteresowanie i masę komentarzy. Jak ktoś chla nałogowo i nie chce się leczyć to rodzina musi się go niestety pozbyć. A uwierzcie mi że alkoholika nie da się wyleczyć, prędzej rodzina się rozchoruje i umrze avtski będzie pil dalej

Gość • Niedziela [19.05.2019, 15:15:39] • [IP: 178.238.253.**]

Dziwicie się, to nie jedyna taka sprawa, wyrzucenie to trauma ale są gorsze, uwierzcie mi, co się dzis zmłodymi porobiło IM SIĘ WYDAJE ŻE ZAWSZE BEDĄ PIEKNI, MŁODZI I ZDROWI, ale jak ktos napisał karma wraca i to szybko, kazdy dostanie zapłatę!

Gość • Niedziela [19.05.2019, 15:12:22] • [IP: 176.221.122.***]

Testament i każdą darowiznę można cofnąć jeżeli biorca nie przestrzega zapisów. Radzę tej Pani której nie wolno na ogród wyjść żeby cofnęła wszystko. Jeżeli tak mają Panią traktować to niech Pani wszystko sprzeda i zafunduje sobie luksusowy dom opieki tam znajdzie Pani i towarzystwo i odpowiednią opekę.

Gość • Niedziela [19.05.2019, 15:04:53] • [IP: 37.30.0.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-25 z 90
■ Certyfikat przyznawany jest tylko na jeden sezon. Otrzymują go kąpieliska, które spełniają wyśrubowane wymogi czystości środowiska. Ocena jest 3-etapowa – od aplikacji, przez weryfikację po losową międzynarodową kontrolę. Sprawdzane są głównie kryteria czystości i bezpieczeństwa. Kąpielisko musi być strzeżone a także wyposażone w środki pierwszej pomocy. Brany jest również pod uwagę klimat i przyjazność infrastruktury – podjazdy dla niepełnosprawnych czy tablice informacyjne. Ostatecznie o przyznaniu Błękitnej Flagi decyduje krajowe i międzynarodowe jury. Już od jutra od godziny 10, na kąpielisku pojawią się ratownicy by strzec Państwa bezpieczeństwa ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? ■ Huśtawka dla dzieci niepełnosprawnych może być zagrożeniem dla innych użytkowników? Nawet zabawa na bezpiecznym placu może skończyć się wypadkiem. Przekonała się o tym dziewczynka, która postanowiła pohuśtać się na urządzeniu przeznaczonym dla dzieci niepełnosprawnych. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe ■ Agresja rowerzysty - uderzoną kobietę zabrało pogotowie. Zajście z udziałem czterech młodych rowerzystów i właścicieli posesji przy ulicy Rycerskiej miało bardzo nieoczekiwany przebieg. Najpierw jadący na rowerach nie chcieli ustąpić drogi samochodowi, potem jeden z nich wykazał się niepojętą agresją, w wyniku czego kobieta trafiła do szpitala ■ Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu ustalili i zatrzymali podejrzanego o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu kobiety idącej promenadą. Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania obrażeń ciała u pokrzywdzonej w wyniku rzucenia kamieniem oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, tj. o czyn z art. 160 § 1 i art. 157 § 2 kk. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 3 ■ Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA zaprasza mieszkańców Świnoujścia na spotkania podczas, których przedstawi koncepcję budowy Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego. Po prezentacjach eksperci będą odpowiadać na pytania zainteresowanych. Spotkania odbędą się: 9 czerwca, godzina 12.00 w Sali Teatralnej MDK przy ul. Matejki, 16 czerwca, godzina 12.00 w filii MDK na Warszowie przy ul. Sosnowej 18. Pierwsze spotkanie już w najbliższą niedzielę ■ Bez głosów sprzeciwu przy pięciu wstrzymujących się radni przyjęli uchwałę w sprawie metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki tej opłaty ■ Rada Miasta uchwaliła nowe zasady przyznawania Bonu Seniora. Odtąd miejski Bon Seniora ma być wypłacany w formie świadczenia pieniężnego ■ 2 miliony 200 tysięcy złotych na projekty inwestycyjne oraz 200 tysięcy na tzw. projekty miękkie to kwoty zapisane w uchwale w sprawie ustalenia wysokości środków finansowych na Budżet Obywatelski Miasta, które przyjęła dziś Rada Miasta ■