POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [26.05.2019, 23:07:50] • Świnoujście

Dzień Mamy na 151. parkrunie

Dzień Mamy na 151. parkrunie

fot. Piotr Zgraja

Sobotni poranek (26.05.2019) choć chmurny i niezbyt ciepły, oczywiście jak na maj przystało, przypędził do parku całkiem pokaźną grupę parkrunerów i parkrunerek, wśród których nie zabrakło mam. Co prawda niektóre z nich zeszły z trasy po pierwszym okrążeniu, ale najważniejsze, ze w ogóle przyszły. Już od samego rana biegała po Świnoujściu nasza urodzinowa mama, Karolina Romańska, która chciała przebiec tyle kilometrów ile ma lat i włączyła w nie naszą parkrunową piątkę. Karolinie życzymy wszystkiego co najlepsze, wielu przebiegniętych kilometrów, dobrego zdrowia i satysfakcji z tego co robi!

151. parkrun ukończyło 74 zapaleńców, padło 7 życiówek, 4 osoby przeżyły z nami swój pierwszy raz,D, a Daniel Mularczyk zaliczył swój jubileusz - 50 przebiegniętych parkrunów. Trzy pierwsze panie to: Anna Centkowska-Derda, Dominika Duszkiewicz, Bogusława Wilczek, a trzej najszybsi panowie to: Tomasz Zieliński, Maciej Gołębiowski i Bartosz Ślaski. Wszystkim gratulujemy i trzymamy kciuki za następne udane biegi.

Szczegółowe wyniki znajdziecie pod linkiem: www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults

Aby wszystko odbyło się bez zakłóceń, zwłaszcza, że dziś testowaliśmy telefoniczną aplikację do mierzenia czasu i zeskanowania uczestników, jednocześnie czyniąc to metodą tradycyjną czyli stoper i skaner, potrzebowaliśmy zdublowanych stanowisk. Nasi wolontariusze jak zwykle stanęli na wysokości zadania i w ilości 19 sztuk stawili się w parku o wyznaczonej godzinie. Dziękujemy im bardzo serdecznie i zapraszamy na kolejne parkruny.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji naszego biegu i zapraszamy już za tydzień na kolejny 152 parkrun.

Zespół parkrun Świnoujście


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ OSTRZEŻENIE SILNY WIATR Stopień zagrożenia: 1 Ważność: od godz. 02:00 dnia 06-12-2019 do godz. 16:00 dnia 06-12-2019 Obszar: województwo zachodniopomorskie. Przebieg: Na wybrzeżu Bałtyku występować będzie wiatr o prędkości 40 - 60 km/h z kierunku południowo zachodniego, w porywach osiągający 80 - 90 km/h. Skutki: łamanie gałęzi; uszkodzenia dachów i budynków o słabej konstrukcji; utrudnienia komunikacyjne ■ Po przerwie w piątek o godzinie 8.00 zaczynają się obrady 22 sesji Rady Miasta ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■