POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [27.05.2019, 14:21:44] • Świnoujście

Już nie lider, już mistrz! Flota - Gavia Choszczno 8-0 (2-0)

Już nie lider, już mistrz! Flota - Gavia Choszczno 8-0 (2-0)

fot. Organizator

Po wczorajszych meczach wiadomym było, że do gwarancji pierwszego miejsca wystarczy dziś remis, więc nawet nie było potrzeby strzelenia bramki. Było ich 8. Przeciwnik nie był zbyt mocny, zatem jak traktować ten wynik? Wypadało wygrać wysoko i tak było, w każdym razie nikt nie wygrał wyżej. Przeciwnik uniknął dwucyfrówki, więc w jakiś sposób zrobił swoje. Ja nie muszę podpierać się komunałami w rodzaju "liczą się tylko punkty". Staniszewski zdobył trzydziestą bramkę w rozgrywkach, a Harkot wszedł na listę strzelców hat trickiem. Najważniejsze jednak, że pieczęć została przystawiona bardzo wyraźnie. Czy czegoś zabrakło?

Bezdyskusyjnym bohaterem tego meczu był niespełna 20-letni Patryk Harkot, który zdobył 3 bramki i zaliczył 2 asysty. Bramki co prawda nie były w jednej połowie ale pod rząd i co najważniejsze w ciągu 15 a nie 45 minut gry. Więc niech nazywa się to jak chce, ale na pewno osiągnięcie budzące większy podziw niż bramki np. w 3, 17 i 43 minucie.

A Patryk szalał od samego początku. Już w 7 minucie był sam na sam z Wojciechowskim i mógł spokojnie strzelić swojego pierwszego gola, ale dojrzał Staniszewskiego który miał przed sobą już pustą bramkę i to na wprost. W 38 wpisał się już na listę wykorzystując dokładne podanie Maśniaka z prawej strony. W 50 dobił odbity przez Żurańskiego strzał Skwary, a 3 minuty później walnął głową po zagraniu Staniszewskiego z kornera. Ledwie wznowiono grę a Skwara z pierwszej piłki z podania Staniszewskiego zdobył piątego gola, a dwie minuty po tym Nowak z 7. metra wykorzystał podanie Rogowskiego.

Mieliśmy zatem 4 bramki w 6 minut! Ale to nie wszystko.

W 71 minucie znów dał o sobie znać Harkot idealnie obsługując Staniszewskiego, a ósmego gola zdobył Stasiak z podania Maśniaka.

1-0 Damian Staniszewski 7 minuta
2-0 Patryk Harkot 38 minuta
3-0 Patryk Harkot 50 minuta
4-0 Patryk Harkot 53 minuta
5-0 Grzegorz Skwara 54 minuta
6-0 Michał Nowak 56 minuta
7-0 Damian Staniszewski 71 minuta
8-0 Michał Stasiak 86 minuta

Flota: Łukasz Gądek, Michał Maśniak, Michał Stasiak, Marek Hajdukiewicz, Mariusz Helt, Marek Niewiada, Patryk Harkot, Szymon Rogowski (79 Maciej Nasiadko), Grzegorz Skwara (74 Dawid Trafalski), Damian Staniszewski, Michał Nowak (82 Oleksandr Werecun).
Nie grał: Wojciech Zimecki.
Trener: Jerzy Rot.
Kierownik drużyny: Lech Nowak.

Gavia: Wojciech Wojciechowski (46 Patryk Żurański), Karol Przytula, Michał Sztela (59 Mariusz Kowalski), Bartosz Popielarczyk, Artur Kapinski, Adam Leśniak, Jakub Szymanowski, Marcin Ćwiek, Maciej Bokun (59 Tomasz Juchniewicz), Kacper Zaczek, Marceli Kapinski.
Nie grał: Marcel Nawrocki.
Trener: Michał Ostraszewski.
Kierownik drużyny: Piotr Aleksiun.

Żółta kartka: Kowalski (76)

Sędziowali: Błażej Syropiatko, Szymon Pawłowski (z Pilchowa), Marcin Janawa.


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Wtorek [28.05.2019, 23:22:02] • [IP: 176.221.123.**]

Brawo Flota!! Flota świetnie sobie radzi aż zegar boiskowy zamarł z wrażenia i nie działa. Są młodzi adepci we Flocie a piłek starszym kolego nie ma kto podawać, za to w czasie przerwy murawa pełna dzieci. Sprawozdawca w czasie meczu p. Mroczek to mistrzostwo świata - świetna robota ligowe zespoły nie mają takiego sprawozdawcy. Brawo p.Mroczek zawsze wiem kto strzelał kto bronił BRAWO!!

Oglądasz 1-1 z 1
■ Ćwiczenia ewakuacyjne w Terminalu LNG: Uprzejmie informujemy, że w piątek 13 grudnia br. organizowane są ćwiczenia ewakuacyjne załogi Terminalu LNG. Ewentualne informacje dotyczące obecności jednostek Straży Pożarnej lub zasłyszanych alarmów związane są z powyższymi testami ■ Dorota Mikulska traci mandat radnej. Powodem jest, niedozwolone w ustawie o samorządzie łączenie pracy radnego i ławnika sądu ■ Rząd chce zabrać miliony uzdrowiskom. Protest samorządowców. Do tej pory środki z opłaty uzdrowiskowej trafiały do budżetów gmin, które mają status uzdrowiska. Dla Kołobrzegu wyrwa w finansach wyniesie 33 mln zł, w Świnoujściu to ok. 18 mln zł. Brak konsultacji krytykował również prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz – Nie wyobrażam sobie, żeby Świnoujście nie było uzdrowiskiem. Wolałbym, żebyśmy o tym dokumencie dyskutowali, kiedy był tworzony – mówił prezydent ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■