POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [03.06.2019, 10:56:42] • Świnoujście

Drużyny AP BALTICA na turnieju „KINDER CUP 2019” w Słubicach

Drużyny AP BALTICA na turnieju „KINDER CUP 2019” w Słubicach

DRUŻYNY AP BALTICA NA TURNIEJU "KINDER CUP 2019" W SŁUBICACH(fot. Organizator )

W sobotę (01.06) Akademia Piłkarska Baltica, skorzystała z zaproszenia wybierając się do Słubic na Turnieje Żaków i Orlików „KINDER CUP” 2019 organizowany z okazji Dnia Dziecka. Obsadzone mocnymi drużynami turnieje gwarantowały wspaniałą rywalizację i dobra zabawę.

Oprócz naszej drużyny zjawili się – na turnieju Żaków: Pogoń Szczecin, Lech Poznań FA, Czarni Browar Witnica, UKS Perła Cybianka, Celuloza 2010 Kostrzyn, UKS Słońsk, Polonia Słubice, SAP Słubice, Stilon Gorzów, Łącznik Strzelce Krajeńskie, Celuloza 2011 Kostrzyn.
Na turnieju Orlików: Pogoń Szczecin, SAP Słubice, Polonia Słubice, UKS Perła Cybianka, Czarni Browar Witnica, UKS Słońsk, APMM Falubaz Zielona Góra.

Z uwagi na wczesne rozpoczęcie turniejów godz. 10:00 i ilość kilometrów, drużyny AP Baltici wybrały się dzień wcześniej, chcąc w pełni wypoczęte korzystać z atrakcji tego urokliwego miejsca. Organizatorzy turniejów zapewniali: dobrą pogodę, wysoki poziom piłkarski, świetną zabawę, pozytywne emocje, wspaniałą oprawę. Trzeba przyznać, że z deklaracji wywiązali się w 100 %. Od początku do końca słubickich turniejów, uśmiech i zadowolenie widniały na twarzach wszystkich uczestników i właśnie taki był cel owej wyprawy. Choć w tym dniu doświadczenie piłkarskie i wyniki miały mniejsze znaczenie, to AP Baltica godnie reprezentowała nasze miasto Świnoujście.

Podziękowania dla Rodziców, którzy wybrali się z zespołem na Wielkie Kibicowanie
Wielkie brawa dla organizatorów i wszystkich uczestników.

Również w sobotę (01.06), na Warszowie , Akademia Piłkarska Baltica, uczestniczyła w turnieju w ramach Terenowej Ligi Orlika Młodszego (E2) ZZPN, którego gospodarzem była drużyna: Prawobrzeża Świnoujście. W turnieju udział wzięło 5 zespołów, które zagrały systemem “każdy z każdym”. Nasz zespół zagrał z drużynami: Flota Świnoujście, Prawobrzeże Świnoujście, a także Falą Międzyzdroje, która wystawiła w turnieju 2 drużyny.

Piękne akcje, wiele sytuacji bramkowych, wielkie piłkarskie emocje w czysto sportowej rywalizacji, to najlepszy opis tego turnieju.

Wielkie Brawa dla naszych młodych piłkarzy.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Ćwiczenia ewakuacyjne w Terminalu LNG: Uprzejmie informujemy, że w piątek 13 grudnia br. organizowane są ćwiczenia ewakuacyjne załogi Terminalu LNG. Ewentualne informacje dotyczące obecności jednostek Straży Pożarnej lub zasłyszanych alarmów związane są z powyższymi testami ■ Dorota Mikulska traci mandat radnej. Powodem jest, niedozwolone w ustawie o samorządzie łączenie pracy radnego i ławnika sądu ■ Rząd chce zabrać miliony uzdrowiskom. Protest samorządowców. Do tej pory środki z opłaty uzdrowiskowej trafiały do budżetów gmin, które mają status uzdrowiska. Dla Kołobrzegu wyrwa w finansach wyniesie 33 mln zł, w Świnoujściu to ok. 18 mln zł. Brak konsultacji krytykował również prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz – Nie wyobrażam sobie, żeby Świnoujście nie było uzdrowiskiem. Wolałbym, żebyśmy o tym dokumencie dyskutowali, kiedy był tworzony – mówił prezydent ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■