POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [04.06.2019, 08:23:48] • Świnoujście

Mistrzostwa miasta Świnoujście w piłce siatkowej - plażowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2018/2019

Mistrzostwa miasta Świnoujście w piłce siatkowej - plażowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2018/2019

fot. OSiR Wyspiarz

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz" w dniu 31 maja 2019 r. zorganizował na boisku do piłki siatkowej – plażowej przy ulicy Matejki 17A Mistrzostwa Miasta Świnoujście w piłce siatkowej – plażowej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W rozgrywkach wzięły udział dwie świnoujskie szkoły podstawowe.

Po bardzo dobrej i wyrównanej grze w kategorii dziewcząt:

· I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP

· II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi

w kategorii chłopców:

· I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP

· II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi

Mistrzostwa miasta Świnoujście w piłce siatkowej - plażowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2018/2019

fot. OSiR Wyspiarz

Kapitanowie drużyn odebrali okolicznościowe puchary ufundowane przez OSIR „Wyspiarz". Zwycięska drużyna reprezentować będzie Nasze miasto w finałach wojewódzkich, które odbędą się 06 czerwca 2019 r. w Kołobrzegu.

Uczestnikom gratulujemy wyników oraz życzymy powodzenia w dalszym etapie rozgrywek. Sędzią zawodów był Pan Mirosław Matusz.

Dyrektor OSIR „ Wyspiarz"
Anna Kryszan


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Środa [05.06.2019, 12:47:10] • [IP: 185.24.26.***]

Szafrański- buhahaha, siatkarz plażowy? Ale jaja.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Ćwiczenia ewakuacyjne w Terminalu LNG: Uprzejmie informujemy, że w piątek 13 grudnia br. organizowane są ćwiczenia ewakuacyjne załogi Terminalu LNG. Ewentualne informacje dotyczące obecności jednostek Straży Pożarnej lub zasłyszanych alarmów związane są z powyższymi testami ■ Dorota Mikulska traci mandat radnej. Powodem jest, niedozwolone w ustawie o samorządzie łączenie pracy radnego i ławnika sądu ■ Rząd chce zabrać miliony uzdrowiskom. Protest samorządowców. Do tej pory środki z opłaty uzdrowiskowej trafiały do budżetów gmin, które mają status uzdrowiska. Dla Kołobrzegu wyrwa w finansach wyniesie 33 mln zł, w Świnoujściu to ok. 18 mln zł. Brak konsultacji krytykował również prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz – Nie wyobrażam sobie, żeby Świnoujście nie było uzdrowiskiem. Wolałbym, żebyśmy o tym dokumencie dyskutowali, kiedy był tworzony – mówił prezydent ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■