POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [09.06.2019, 11:31:57] • Świnoujście

Agresja rowerzysty - uderzoną kobietę zabrało pogotowie

Agresja rowerzysty - uderzoną kobietę zabrało pogotowie

fot. Sławomir Ryfczyński

Zajście z udziałem czterech młodych rowerzystów i właścicieli posesji przy ulicy Rycerskiej miało bardzo nieoczekiwany przebieg. Najpierw jadący na rowerach nie chcieli ustąpić drogi samochodowi, potem jeden z nich wykazał się niepojętą agresją, w wyniku czego kobieta trafiła do szpitala.

W sobotę przed godziną 15.00 kobieta i mężczyzna jechali samochodem ulicą Rycerską w kierunku strzelnicy. Przed nimi na drodze było czterech młodych ludzi jadących na rowerach całą szerokością ulicy, którzy ani myśleli usunąć się i przepuścić samochód. Dopiero po użyciu klaksonu przez kierowcę, rowerzyści zrobili miejsce. W tym momencie jeden z młodych ludzi uderzył w ich samochód.

Po chwili wjechali autem na posesję, kierowca i pasażerka wyszli z pojazdu.

Nie koniec na tym - jeden agresywny młodzieniec z wielkim impetem wjechał na podjazd posesji i łokciem uderzył stojącą tam kobietę. Uderzona upadła przed swoim domem.

Na miejsce została wezwana policja, przyjechała również karetka na sygnale. Poszkodowaną kobietę przewieziono do szpitala.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 73, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 73

Gość • Wtorek [11.06.2019, 19:03:03] • [IP: 178.238.246.**]

W szkołach w domu nikt nie uczy dzieci i młodzieży szacunku do ludzi ile to razy zwracałem uwagę młodym jadąc autobusem aby ustąpili starszym ludziom miejsce nic ich to nie wzruszało udawali ze nie słyszą Jestem starszym człowiekiem ale nie mógł bym siedzieć gdy widzę inwalidę czy starza osobę odetnie ustępuje tak mnie uczono w szkole i w domu ze wstydu bym się spalił Szacunek dla siebie i dla ludzi jeśli nienauczycie tego dzieci to i was nie będą szanować!

Gość • Poniedziałek [10.06.2019, 18:34:01] • [IP: 176.221.122.***]

Chamstwo i agresja. Proponuję władzom miasta wziąć przykład z polityki dawnego burmistrza Nowego Jorku Rudolpha Giulianiego, który wprowadził politykę" zero tolerancji", bo w tym mieście naprawdę strach już żyć. Oderwijcie trochę wzrok od budowy apartamentowców i promenad, i zróbcie coś, by to mieszkańcom żyło się lepiej i spokojniej - bo to Was wybieraliśmy.

Gość • Poniedziałek [10.06.2019, 08:50:38] • [IP: 178.238.246.**]

To chyba nie rowerzyści tylko raczej bandyci jeżdżący na rowerach ! Patrząc na działanie naszego prawa to za ten czyn nawet przysłowiowy włos nie spadnie im z głowy !

Gość • Poniedziałek [10.06.2019, 06:52:49] • [IP: 83.11.243.***]

takie zachowania ostro tepic nie moze byc aby rozwydzony malolat zional agresja jeszcze do kobiety, zenada

Gość • Poniedziałek [10.06.2019, 01:46:00] • [IP: 185.210.38.***]

Gość • Niedziela [09.06.2019, 14:15:32] • [IP: 37.47.148.**-rodzic rowerzysty. Gość • Niedziela [09.06.2019, 23:47:22] • [IP: 80.245.188.***]-poszkodowana.

Gość • Niedziela [09.06.2019, 23:47:22] • [IP: 80.245.188.***]

Do gościa z godz14:15:32 Ja nie mam tłustej d...y i nie dusi mnie własne brzuszysko, nie mam prawa jazdy(wiózł mnie mąż). Jadę każdego dnia do pracy na rowerze. Już ponad 40 lat pomagam ludziom, również takim poszkodowanym jak ja, w dochodzeniu do zdrowia.Przestrzegam przepisów drogowych, jadę prawą stroną jezdni lub ścieżkami rowerowymi nie środkiem jezdni jak tych 4 młodzieńców. Czy już nie można użyć klaksonu, czy też zwrócić uwagi że postępują źle? Czy za to zasługuję na taką agresję? Ten młody człowiek najechał na mnie rozpędzonym, " wypasionym" rowerem na podjeździe naszego domu, zrobił to celowo i z rozmysłem, zrobił mi krzywdę, mam rękę w gipsie i dopiero dzisiaj mnie wszystko boli. Co by było gdybym uderzyła głową o twardą powierzchnię? Boję się tego młodego człowieka, napisałam do niego, jakby się czuł gdyby ktoś tak potraktował jego mamę? Boję się takich, jemu podobnych młodych ludzi dla których zasadą jest nie przestrzeganie żadnych zasad.

Gość • Niedziela [09.06.2019, 22:27:20] • [IP: 178.235.147.***]

Co robią kuratory?.

Gość • Niedziela [09.06.2019, 22:20:46] • [IP: 84.44.205.***]

Ulica Rycerska, same zakute lby tam mieszkaja i stare komuchy.

Gość • Niedziela [09.06.2019, 22:15:52] • [IP: 84.44.205.***]

Do ip 87...a ty co brales debilu ze tak ci w dekiel wali?

Gość • Niedziela [09.06.2019, 21:38:57] • [IP: 77.112.19.**]

Młodocine lumpki. ...

Gość • Niedziela [09.06.2019, 21:29:20] • [IP: 37.47.190.***]

Nagrzani koksem.Róbcie porządek z tymi co na wyspie dostarczają tego białego szajsu.Sami się wykończą bez towaru.

Gość • Niedziela [09.06.2019, 20:59:43] • [IP: 159.205.16.***]

Szanowni państwo jeżeli zdarzeni miało taki przebieg jak opisany to nie jest to raczej zdarzenie drogowe lecz napaść. Z opisu wynika, że co prawda agresja została wywołana sytuacją na drodze, ale samo pobicie (lub jak tam zostanie to zakwalifikowane) miało miejsce później na podjeździe do posesji. Zatem prędzej występek chuligański lub napaść. Jeśli ponadto zdarzenie miało miejsce już na prywatnym terenie posesji to być może da się jeszcze coś dołożyć. W każdym razie niemiło to pachnie.

Gość • Niedziela [09.06.2019, 20:47:00] • [IP: 31.11.129.***]

Następnym razem pan kierowca rozjedzie ich najpierw a potem dopiero zatrąbi!

Gość • Niedziela [09.06.2019, 20:32:27] • [IP: 77.113.110.**]

Oliwer, idą po ciebie.

Gość • Niedziela [09.06.2019, 20:23:34] • [IP: 176.221.123.***]

dzieci ubeckiej orkiestry, jurek szczęśliwy że róbta co chceta się pleni jak chwasty!

Gość • Niedziela [09.06.2019, 20:12:12] • [IP: 37.47.152.**]

szkoda mi ze ten" prezes" LGBT nie wjechał na moją posesję z pretensjami! Oj szkoda!

Alfa delta • Niedziela [09.06.2019, 19:56:05] • [IP: 31.0.87.***]

Dawać mi tego cw*a rowerowego !. Minimum dwa lata bez zawiasów.sto tys grzywny. Opublikować ryja, resztę się załatwi samobój już cię szuka cycu

Gość • Niedziela [09.06.2019, 19:53:23] • [IP: 178.238.252.***]

każdego szczura do utylizacji

Gość • Niedziela [09.06.2019, 19:17:13] • [IP: 176.221.122.***]

Rowerzyści to największe dziadostwo, zawistna, pisowska hołota.

JUST ACT 447 • Niedziela [09.06.2019, 18:57:32] • [IP: 176.221.122.**]

A TO BANDYCI. CORAZ WIĘCEJ TYCH BANDYCKICH PO UBECKICH DEGENERATÓW W NASZYM KIBUCU. MNOŻĄ SIĘ JAK SZCZURY W PORTOWYM SPICHRZU. DO LOCHU Z CHWASTEM LUDZKIM, O SUCHYM CHLEBIE I WODZIE TRZYMAĆ, A NA NOC KUPAŁY NA RYNKU MIEJSKIM, BATOGIEM SOWICIE OBIĆ KOŁEM ŁAMAĆ KU UCIESZE GAWIEDZI.

Gość • Niedziela [09.06.2019, 18:24:33] • [IP: 176.221.122.***]

W dyby, ściągnąć gacie i po gołej d****

Gość • Niedziela [09.06.2019, 17:54:05] • [IP: 176.221.122.***]

Winni jesteśmy My, pozwalamy na zbyt wiele młodym ludziom i nie uczymy szacunku do starszych.

Gość • Niedziela [09.06.2019, 17:47:43] • [IP: 176.221.123.***]

[09.06.2019, 12:23:58] Nie napisałem ze akceptuje tylko że jest punkt widzenia tylko jednej strony a gdzie jest odp rowerzysty?

Gość • Niedziela [09.06.2019, 17:47:30] • [IP: 80.245.188.**]

: 176.221.122.***] uspokoj sie to nie gta, zejdz na ziemie. nic bys nie zrobil