POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [10.06.2019, 20:22:21] • Międzyzdroje

Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? Zobacz film!

Znaleziono jacht. Gdzie jest  jego załoga? Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Na Zalewie Szczecińskim trwa akcja poszukiwawcza. Znaleziony na mieliźnie jacht z pewnością miał załogę. Nikogo na nim jednak nie ma. W akcję poszukiwawczą zaangażowały się służby SAR, WOPR i policja.



Na Zalewie Szczecińskim, niedaleko jeziora Wicko trwają poszukiwania osoby lub osób, które wczoraj wypłynęły jachtem na ten akwen.

Znaleziono jacht. Gdzie jest  jego załoga? Zobacz film!

fot. Czytelnik

Opuszczoną jednostkę zauważyła załoga jachtu z Polic, która płynęła do mariny w Wapnicy. Na wysokości Starej Świny u podnóża Klifu Lubińskiego zobaczyła na mieliźnie jacht. Na jego pokładzie nikogo nie było. Powiadomiono służby.

Znaleziono jacht. Gdzie jest  jego załoga? Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

W akcję poszukiwawczą zaangażowały się służby SAR, WOPR i jednostka pływająca Straży Granicznej z Pomorskiego dywizjonu. Oprócz pontonu SAR do akcji zaangażowano policyjną łódź i drona.

Znaleziono jacht. Gdzie jest  jego załoga? Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Trwa ściąganie jachtu z mielizny.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Poniedziałek [10.06.2019, 20:45:57]

komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Wtorek [11.06.2019, 18:32:46] • [IP: 176.221.122.*]

Od kiedy to SAR zajmuje się ratowaniem mienia?Za takie coś pobierane są opłaty a SAR nie zajmuje się działalnością komercyjną

Gość • Wtorek [11.06.2019, 14:18:10] • [IP: 178.238.253.***]

Mam wrażenie, że nasza wyspa jest już taka mała, że tych 2, 5 mln rozrośniętych turystów nie będzie gdzie pomieścić.

Gość • Wtorek [11.06.2019, 11:51:54] • [IP: 5.173.90.***]

Ludzkie bez pojecia o wodzie niech sie niewypowiadaja

Gość • Wtorek [11.06.2019, 08:45:10] • [IP: 176.221.123.**]

Amba fatoma. Byla zaloga i jej ni ma.

Gość • Wtorek [11.06.2019, 08:43:14] • [IP: 31.11.130.**]

Miejmy nadzieję, że załoga jachtu jednak się znajdzie. Swoją drogą już od lat 70-tych XXw. zdarzały się podobne przypadki. Albo znikały jachty z całą załogą albo sama załoga a pusta jednostka dryfowała po morzu.Takie sytuacje dotyczyły też jachtów ze Szwecji czy Danii. Tamtejsza prasa pisała nawet o porwaniach przez kosmitów, szczególnie po tym jak piloci meldowali o UFO nad Bałtykiem.

Gość • Wtorek [11.06.2019, 08:40:28] • [IP: 109.243.169.**]

Zbliża się sezon ogórkowy, na szerokie wody Zalewu wypływa kaczka dziennikarska, niedługo pewnie zakwacze tytułami w stylu:" Polskie Bermudy na Zalewie?"

Gość • Wtorek [11.06.2019, 07:51:53] • [IP: 178.238.252.**]

Piękne, to ostatnie zdjęcie.Oby wszystko dobrze się skończyło...

Gość • Wtorek [11.06.2019, 06:22:51] • [IP: 37.7.8.**]

gosciu zglosil kradziesz ze tez dobrze ze aut z parkingu tak nie zabieraja a swoja wiedza to co za idioci jacht tak zcholowuja z mielizny masakra

Gość • Poniedziałek [10.06.2019, 23:07:33] • [IP: 37.8.231.***]

Finał może być tragiczny-płynął nim samotnie starszy człowiek. Prosiłbym o powstrzymanie się z głupawymi komentarzami.

Gość • Poniedziałek [10.06.2019, 22:30:16] • [IP: 176.221.122.**]

Szukaja 80 letniego sternika, w tym wieku wszystko możliwe.

Maślankiewicz • Poniedziałek [10.06.2019, 21:55:40] • [IP: 193.188.198.**]

Żagle fachowo zrefowane, więc na pewno żaden neptek go nie porzucił. To był zejman. Wszedł na mieliznę, był sam, więc zrefował żagle, żeby go jakiś szkwał nie zatopił i popłynął wpław. Jutro się znajdzie...

Gość • Poniedziałek [10.06.2019, 21:37:17] • [IP: 176.221.123.***]

no to wlasciciel zglasza pierw kradziez a potem wszystkie ewentualne uszkodzenia pokrywa policja, gratulacje dla polskich sluzb

Lord Admiralicji • Poniedziałek [10.06.2019, 21:08:51] • [IP: 176.221.122.**]

A DLACZEGO ONI TAK ŚMIESZNIE ŚCIĄGAJĄ TE ŁÓDKĘ Z MIELIZNY ? NIE PROŚCIEJ BYŁOBY HOL DOŁĄCZYĆ DO FAŁU OD GROTŻAGLA?

JUST ACT 447 • Poniedziałek [10.06.2019, 21:02:41] • [IP: 176.221.122.**]

POSZLI DO LUBINA NA PIWO, JUTRO PRZYJDĄ A ŁÓDKI NIE MA.

Gość • Poniedziałek [10.06.2019, 21:02:28] • [IP: 93.94.190.***]

Więc, należałoby zapytać, czyj to jacht?

Gość • Poniedziałek [10.06.2019, 21:02:01] • [IP: 80.245.189.***]

Też bym chciał znaleźć jacht