POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [12.06.2019, 18:05:30] • Świnoujście

Policjanci zadbali o bezpieczeństwo podróżujących

Policjanci zadbali o bezpieczeństwo podróżujących

fot. Policja

Funkcjonariusze Ogniwa Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu, w ramach działań „Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu”, zwracali szczególną uwagę na kierujących, którzy nie stosowali się do znaków ustąp pierwszeństwa oraz stop.

Działania podjęte przez policjantów miały na celu egzekwowanie stosowania się przez kierujących do znaków pionowych A-7 „ustąp pierwszeństwa” i B-20 „STOP” oraz przepisów ruchu drogowego dotyczących włączania się do ruchu, a także regulujących zachowanie użytkowników drogi na skrzyżowaniu.

Działania trwały od godziny 06:00 aż do późnych godzin wieczornych w miejscach najbardziej obciążonych ruchem i ryzykiem powstania wypadku drogowego.

post. Kamil Zwierzchowski
Komenda Miejska Policji w Świnoujściu


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Czwartek [13.06.2019, 13:25:46] • [IP: 85.221.138.**]

Jak jeżdżę 30 lat, to akurat z tym problemu nie zauważyłem... i co? Jakie efekty" akcji"?

Gość • Czwartek [13.06.2019, 10:46:27] • [IP: 80.245.191.***]

BRAWO.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Fundacja Logos wynajmie od 01.09.2019r. lokal użytkowy (dawna Karpatka) z przeznaczeniem na bufet szkolny – sklepik. Informacje w sprawie wynajmu – tel. 91 – 321 23 66 – dyrektor Małgorzata Gołębiowska ■
■ 90-latek wypadł z balkonu. Sąsiedzi podczas snu usłyszeli wołanie o pomoc dochodzące od strony podwórka przy ulicy Marynarzy 7. Jak się okazuje, starszy mężczyzna wypadł z balkonu. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni i policjanci ■ Niedawno pisaliśmy, że lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tym których zwolnił z podatków. Dziś głos w sprawie zabrał sam Janusz Żmurkiewicz ■ Lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tą o firmach, które prezydent Świnoujścia zwolnił z podatku od nieruchomości i nie tylko – zauważa jeden z naszych Czytelników. Inni mieszkańcy zwracają uwagę na relacje prezydenta z właścicielami firm zwolnionych z podatku ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■