POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [13.06.2019, 17:31:00] • Świnoujście

Powrót na bieżnie Jagody Delugi

Powrót na bieżnie Jagody Delugi

fot. Organizator

Po półtorarocznych walkach z własnymi słabościami do sportu wyczynowego stara się wrócić Jagoda Deluga. Dwukrotna medalistka Mistrzostwa Polski do lat 16 i Halowych Mistrzostw Polski do lat 18 po ciężkiej kontuzji (zerwane więzadła krzyżowe w kolanie) uparcie walczy o to, co kocha. Wynikiem jej starań jest 10 miejsce na Mistrzostwach Polski w siedmioboju do lat 20, które w ostatni weekend (8-9.06.2019) odbyły się w Krakowie.

Czy jest to sukces? Dla mnie jest to sukces sukcesów. Dla Jagody jest to zachęta do dalszej pracy. W tym momencie należą się podziękowania dla fachowców od uzdrawiania: Pani Bożeny Cz., Agnieszki R. i Pana Aleksandra P. (nazwiska po złożeniu RODO). Wielkie podziękowania również dla Pana Roberta Wysockiego, naszego sponsora na którego możemy liczyć. Nieco słabsze wyniki w pchnięciu kulą i skoku wzwyż to też jednak (co uparcie wytykam) niedoskonałości technicznych naszego pięknego stadionu. - Jerzy Łapiński - trener

Powrót na bieżnie Jagody Delugi

fot. Organizator

Od siebie powiem tylko tyle, że to wielkie szczęście mieć tak pomocnych ludzi obok siebie. Z trenerem współpracuje już ponad 7 lat, zawsze mnie mocno wspierał, a w tym najtrudniejszym okresie to on zadbał o mój stan psychiczny. Myślę, że najtrudniejsze jest już za nami, teraz trenerze idziemy tylko do przodu.
Jagoda Deluga

Powrót na bieżnie Jagody Delugi

fot. Organizator


komentarzy: 29, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 29

Gość • Piątek [14.06.2019, 16:24:47] • [IP: 31.11.128.**]

Zdolna i ładna, czekamy na sukcesy Jagódka.

Gość • Piątek [14.06.2019, 14:09:03] • [IP: 213.155.163.**]

Brawo!Trzymamy kciuki! Szczecin

Gość • Piątek [14.06.2019, 11:23:58] • [IP: 178.238.253.***]

Napiszcie coś o Nawoju #kitersurfingsezonjuzniedlugo

Gość • Piątek [14.06.2019, 10:07:26] • [IP: 185.210.38.**]

Wspaniała dziewczyna! Naturalna, łagodna, miła i przede wszystkim - z pasją!!

Gość • Piątek [14.06.2019, 07:46:16] • [IP: 176.221.123.**]

nie chodz boso po szpitalnej podlodze

Gość • Piątek [14.06.2019, 07:06:46] • [IP: 94.254.225.**]

Jagodko życzę dalszych sukcesów!!😊ps.nie przejmuj się głupimi komentarzami.Ludzie są straszni i zawistni w tych czasach.Pasozytem jest ta osoba, która tak o Tobie napisała.

Gość • Piątek [14.06.2019, 06:57:29] • [IP: 37.47.139.**]

Wracaj dziewczyno do gry, będzie dobrze. Powodzenia!!

Gość • Piątek [14.06.2019, 00:49:30] • [IP: 37.47.186.***]

Sport to mord.Nie trzeba z niczym przesadzac

Gość • Piątek [14.06.2019, 00:01:17] • [IP: 176.221.122.***]

Wielkie gratulacje i życzenia powodzenia w przyszłości! :)

Gość • Czwartek [13.06.2019, 22:43:46] • [IP: 185.210.39.***]

Jagoda, trzymam kciuki za Twój powrót do formy i życzę Ci sukcesów i szczęścia nie tylko w sporcie. tak po prostu na co dzień :)

Gość • Czwartek [13.06.2019, 22:06:10] • [IP: 176.221.122.**]

Napiszcie o tych co naprawdę cos osiągnęli.

Gość • Czwartek [13.06.2019, 21:54:30] • [IP: 80.245.188.**]

dasz rade to tylko więzadło dorosniesz zrozumiesz ze sa rzeczy o wiele trudniejsze do zrobienia. jedziesz malenka

Gość • Czwartek [13.06.2019, 21:39:16] • [IP: 80.245.188.***]

Stadion winny słabszym wynikom ?

Gość • Czwartek [13.06.2019, 21:35:01] • [IP: 80.245.188.***]

10 miejsce na ilu zawodników

Gość • Czwartek [13.06.2019, 21:08:48] • [IP: 178.235.146.***]

Daj sobie spokój po takiej kontuzji

Gość • Czwartek [13.06.2019, 20:39:23] • [IP: 176.221.123.**]

Jagoda jesteś najlepsza!!

Gość • Czwartek [13.06.2019, 20:31:27] • [IP: 178.235.146.***]

jagoda deluga biega jak wieloryb beluga pozdro600 zawsze z fartem

Gość • Czwartek [13.06.2019, 20:14:21] • [IP: 185.13.106.***]

Niech biega za swoje i zapracuje na siebie a nie jak pasożyt.

Gość • Czwartek [13.06.2019, 20:10:14] • [IP: 77.252.46.**]

Zdrowiej Perełeczko :-***

Gość • Czwartek [13.06.2019, 20:03:06] • [IP: 31.11.130.**]

DLACZEGO PISZECIE TYLKO O JEDNEJ ZAWODNICZCE.W TYM KLUBIE JEST RÓWNIEŻ BARDZO DOBRA ZAWODNICZKA ASIA ZAJĄC, KTÓRA RÓWNIEŻ MA WIELKIE OSIĄGNIĘCIA DLA KLUBY MARATON A O NIEJ SIĘ NIE PISZE.

Gość • Czwartek [13.06.2019, 19:59:32] • [IP: 62.69.231.***]

wyglądasz na miłą i sympatyczną dziewczynę życzę Ci dużo zdrówka i spełnienia marzeń

Gość • Czwartek [13.06.2019, 19:48:20] • [IP: 83.11.85.***]

Świetnie. Nieważne miejsce. Pasja. Powodzenia

Gość • Czwartek [13.06.2019, 19:38:15] • [IP: 5.173.136.***]

Dawaj Jagoda !

Gość • Czwartek [13.06.2019, 19:16:53] • [IP: 188.146.192.***]

Brawo Jagódka, trzymam za ciebie mocno kciuki!!

Gość • Czwartek [13.06.2019, 18:46:12] • [IP: 83.11.91.***]

Jestem Twoją fanka!!

Oglądasz 1-25 z 29
■ Fundacja Logos wynajmie od 01.09.2019r. lokal użytkowy (dawna Karpatka) z przeznaczeniem na bufet szkolny – sklepik. Informacje w sprawie wynajmu – tel. 91 – 321 23 66 – dyrektor Małgorzata Gołębiowska ■
■ 90-latek wypadł z balkonu. Sąsiedzi podczas snu usłyszeli wołanie o pomoc dochodzące od strony podwórka przy ulicy Marynarzy 7. Jak się okazuje, starszy mężczyzna wypadł z balkonu. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni i policjanci ■ Niedawno pisaliśmy, że lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tym których zwolnił z podatków. Dziś głos w sprawie zabrał sam Janusz Żmurkiewicz ■ Lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tą o firmach, które prezydent Świnoujścia zwolnił z podatku od nieruchomości i nie tylko – zauważa jeden z naszych Czytelników. Inni mieszkańcy zwracają uwagę na relacje prezydenta z właścicielami firm zwolnionych z podatku ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■