POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [13.06.2019, 17:31:00] • Świnoujście

Powrót na bieżnie Jagody Delugi

Powrót na bieżnie Jagody Delugi

fot. Organizator

Po półtorarocznych walkach z własnymi słabościami do sportu wyczynowego stara się wrócić Jagoda Deluga. Dwukrotna medalistka Mistrzostwa Polski do lat 16 i Halowych Mistrzostw Polski do lat 18 po ciężkiej kontuzji (zerwane więzadła krzyżowe w kolanie) uparcie walczy o to, co kocha. Wynikiem jej starań jest 10 miejsce na Mistrzostwach Polski w siedmioboju do lat 20, które w ostatni weekend (8-9.06.2019) odbyły się w Krakowie.

Czy jest to sukces? Dla mnie jest to sukces sukcesów. Dla Jagody jest to zachęta do dalszej pracy. W tym momencie należą się podziękowania dla fachowców od uzdrawiania: Pani Bożeny Cz., Agnieszki R. i Pana Aleksandra P. (nazwiska po złożeniu RODO). Wielkie podziękowania również dla Pana Roberta Wysockiego, naszego sponsora na którego możemy liczyć. Nieco słabsze wyniki w pchnięciu kulą i skoku wzwyż to też jednak (co uparcie wytykam) niedoskonałości technicznych naszego pięknego stadionu. - Jerzy Łapiński - trener

Powrót na bieżnie Jagody Delugi

fot. Organizator

Od siebie powiem tylko tyle, że to wielkie szczęście mieć tak pomocnych ludzi obok siebie. Z trenerem współpracuje już ponad 7 lat, zawsze mnie mocno wspierał, a w tym najtrudniejszym okresie to on zadbał o mój stan psychiczny. Myślę, że najtrudniejsze jest już za nami, teraz trenerze idziemy tylko do przodu.
Jagoda Deluga

Powrót na bieżnie Jagody Delugi

fot. Organizator


komentarzy: 29, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 29

Gość • Piątek [14.06.2019, 16:24:47] • [IP: 31.11.128.**]

Zdolna i ładna, czekamy na sukcesy Jagódka.

Gość • Piątek [14.06.2019, 14:09:03] • [IP: 213.155.163.**]

Brawo!Trzymamy kciuki! Szczecin

Gość • Piątek [14.06.2019, 11:23:58] • [IP: 178.238.253.***]

Napiszcie coś o Nawoju #kitersurfingsezonjuzniedlugo

Gość • Piątek [14.06.2019, 10:07:26] • [IP: 185.210.38.**]

Wspaniała dziewczyna! Naturalna, łagodna, miła i przede wszystkim - z pasją!!

Gość • Piątek [14.06.2019, 07:46:16] • [IP: 176.221.123.**]

nie chodz boso po szpitalnej podlodze

Gość • Piątek [14.06.2019, 07:06:46] • [IP: 94.254.225.**]

Jagodko życzę dalszych sukcesów!!😊ps.nie przejmuj się głupimi komentarzami.Ludzie są straszni i zawistni w tych czasach.Pasozytem jest ta osoba, która tak o Tobie napisała.

Gość • Piątek [14.06.2019, 06:57:29] • [IP: 37.47.139.**]

Wracaj dziewczyno do gry, będzie dobrze. Powodzenia!!

Gość • Piątek [14.06.2019, 00:49:30] • [IP: 37.47.186.***]

Sport to mord.Nie trzeba z niczym przesadzac

Gość • Piątek [14.06.2019, 00:01:17] • [IP: 176.221.122.***]

Wielkie gratulacje i życzenia powodzenia w przyszłości! :)

Gość • Czwartek [13.06.2019, 22:43:46] • [IP: 185.210.39.***]

Jagoda, trzymam kciuki za Twój powrót do formy i życzę Ci sukcesów i szczęścia nie tylko w sporcie. tak po prostu na co dzień :)

Gość • Czwartek [13.06.2019, 22:06:10] • [IP: 176.221.122.**]

Napiszcie o tych co naprawdę cos osiągnęli.

Gość • Czwartek [13.06.2019, 21:54:30] • [IP: 80.245.188.**]

dasz rade to tylko więzadło dorosniesz zrozumiesz ze sa rzeczy o wiele trudniejsze do zrobienia. jedziesz malenka

Gość • Czwartek [13.06.2019, 21:39:16] • [IP: 80.245.188.***]

Stadion winny słabszym wynikom ?

Gość • Czwartek [13.06.2019, 21:35:01] • [IP: 80.245.188.***]

10 miejsce na ilu zawodników

Gość • Czwartek [13.06.2019, 21:08:48] • [IP: 178.235.146.***]

Daj sobie spokój po takiej kontuzji

Gość • Czwartek [13.06.2019, 20:39:23] • [IP: 176.221.123.**]

Jagoda jesteś najlepsza!!

Gość • Czwartek [13.06.2019, 20:31:27] • [IP: 178.235.146.***]

jagoda deluga biega jak wieloryb beluga pozdro600 zawsze z fartem

Gość • Czwartek [13.06.2019, 20:14:21] • [IP: 185.13.106.***]

Niech biega za swoje i zapracuje na siebie a nie jak pasożyt.

Gość • Czwartek [13.06.2019, 20:10:14] • [IP: 77.252.46.**]

Zdrowiej Perełeczko :-***

Gość • Czwartek [13.06.2019, 20:03:06] • [IP: 31.11.130.**]

DLACZEGO PISZECIE TYLKO O JEDNEJ ZAWODNICZCE.W TYM KLUBIE JEST RÓWNIEŻ BARDZO DOBRA ZAWODNICZKA ASIA ZAJĄC, KTÓRA RÓWNIEŻ MA WIELKIE OSIĄGNIĘCIA DLA KLUBY MARATON A O NIEJ SIĘ NIE PISZE.

Gość • Czwartek [13.06.2019, 19:59:32] • [IP: 62.69.231.***]

wyglądasz na miłą i sympatyczną dziewczynę życzę Ci dużo zdrówka i spełnienia marzeń

Gość • Czwartek [13.06.2019, 19:48:20] • [IP: 83.11.85.***]

Świetnie. Nieważne miejsce. Pasja. Powodzenia

Gość • Czwartek [13.06.2019, 19:38:15] • [IP: 5.173.136.***]

Dawaj Jagoda !

Gość • Czwartek [13.06.2019, 19:16:53] • [IP: 188.146.192.***]

Brawo Jagódka, trzymam za ciebie mocno kciuki!!

Gość • Czwartek [13.06.2019, 18:46:12] • [IP: 83.11.91.***]

Jestem Twoją fanka!!

Oglądasz 1-25 z 29
■ Dziś rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Certyfikat przyznawany jest tylko na jeden sezon. Otrzymują go kąpieliska, które spełniają wyśrubowane wymogi czystości środowiska. Ocena jest 3-etapowa – od aplikacji, przez weryfikację po losową międzynarodową kontrolę. Sprawdzane są głównie kryteria czystości i bezpieczeństwa. Kąpielisko musi być strzeżone a także wyposażone w środki pierwszej pomocy. Brany jest również pod uwagę klimat i przyjazność infrastruktury – podjazdy dla niepełnosprawnych czy tablice informacyjne. Ostatecznie o przyznaniu Błękitnej Flagi decyduje krajowe i międzynarodowe jury. Już od jutra od godziny 10, na kąpielisku pojawią się ratownicy by strzec Państwa bezpieczeństwa ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? ■ Huśtawka dla dzieci niepełnosprawnych może być zagrożeniem dla innych użytkowników? Nawet zabawa na bezpiecznym placu może skończyć się wypadkiem. Przekonała się o tym dziewczynka, która postanowiła pohuśtać się na urządzeniu przeznaczonym dla dzieci niepełnosprawnych. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe ■ Agresja rowerzysty - uderzoną kobietę zabrało pogotowie. Zajście z udziałem czterech młodych rowerzystów i właścicieli posesji przy ulicy Rycerskiej miało bardzo nieoczekiwany przebieg. Najpierw jadący na rowerach nie chcieli ustąpić drogi samochodowi, potem jeden z nich wykazał się niepojętą agresją, w wyniku czego kobieta trafiła do szpitala ■ Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu ustalili i zatrzymali podejrzanego o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu kobiety idącej promenadą. Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania obrażeń ciała u pokrzywdzonej w wyniku rzucenia kamieniem oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, tj. o czyn z art. 160 § 1 i art. 157 § 2 kk. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 3 ■ Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA zaprasza mieszkańców Świnoujścia na spotkania podczas, których przedstawi koncepcję budowy Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego. Po prezentacjach eksperci będą odpowiadać na pytania zainteresowanych. Spotkania odbędą się: 9 czerwca, godzina 12.00 w Sali Teatralnej MDK przy ul. Matejki, 16 czerwca, godzina 12.00 w filii MDK na Warszowie przy ul. Sosnowej 18. Pierwsze spotkanie już w najbliższą niedzielę ■ Bez głosów sprzeciwu przy pięciu wstrzymujących się radni przyjęli uchwałę w sprawie metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki tej opłaty ■ Rada Miasta uchwaliła nowe zasady przyznawania Bonu Seniora. Odtąd miejski Bon Seniora ma być wypłacany w formie świadczenia pieniężnego ■ 2 miliony 200 tysięcy złotych na projekty inwestycyjne oraz 200 tysięcy na tzw. projekty miękkie to kwoty zapisane w uchwale w sprawie ustalenia wysokości środków finansowych na Budżet Obywatelski Miasta, które przyjęła dziś Rada Miasta ■