POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [09.07.2019, 08:17:01] • Świnoujście

Problemy sercowe wyprowadziły ją z równowagi?

Problemy sercowe wyprowadziły ją z równowagi?

fot. iswinoujscie.pl

Młoda, około 20-letnia kobieta, była poszukiwana przez policję, po zgłoszeniu jej przyjaciół, że może sobie coś zrobić. Stróże prawa stanęli na wysokości zadania.

Zdarzenie miało miejsce 27 czerwca. 20-latkę policjanci spotkali, kiedy szła ulicą Jachtową. Było około godziny 21.30. Wezwano pogotowie.

- Zgłoszenie dotyczyło pacjentki, która źle się czuła – informuje Paulina Targaszewska, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie. – Kobieta została przewieziona przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.

Problemy sercowe wyprowadziły ją z równowagi?

fot. iswinoujscie.pl

Jak nieoficjalnie dowiedział się nasz portal, kobieta pisała do przyjaciół niepokojące esemesy, sugerujące, że jest w złej kondycji psychicznej i może sobie zrobić krzywdę. Przyczyną psychicznego rozbicia 20-latki były prawdopodobnie problemy sercowe.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Niedziela [14.07.2019, 21:35:41] • [IP: 37.248.215.***]

Sercowe kardiologiczne czy sercowe emocjonlne? Piszecie dla cylatkow?

Gość • Środa [10.07.2019, 14:11:56] • [IP: 93.94.191.***]

czas dorosnąć 20latko

Gość • Środa [10.07.2019, 09:38:18] • [IP: 91.233.18.***]

PROBLEMY SERCOWE czyli nieszczęśliwa miłość!

Gość • Środa [10.07.2019, 01:36:59] • [IP: 216.130.39.**]

Ot i debilne komentarze. Akurat w danej chwili nikogo nie bedzie w poblizu. ... chwile przed i chwila po nic sie wydarzyc nie musi ale wlasnie ten moment jest najwazniejszy. Najwazniejsze ze sie odnalazla. ... moze i troche wstydu, no ale jak to sie ma smierci?

Gość • Środa [10.07.2019, 00:05:20] • [IP: 176.221.122.***]

Mi się wydaje, że jakby dostała ze dwa razy w pysk od prawdziwej matki to od razu by jej te problemy sercowe minęły i zaczęła by żyć normalnym życiem... ale teraz mamy, co mamy i dla załamanej dziewuchy trzeba nie wiadomo ile służb zatrudnić, bo ma problemy sercowe... koniec świata jest bliski

Gość • Wtorek [09.07.2019, 17:37:41] • [IP: 178.238.251.***]

A rodzice pewnie kasę pchają w gówniare, a ta zero obowiązkow i w główce się poje...o

Gość • Wtorek [09.07.2019, 17:02:54] • [IP: 37.248.167.***]

Ha ha ha

Gość • Wtorek [09.07.2019, 13:20:28] • [IP: 5.173.152.***]

Ja chętnie się przytulę tylko powiedz jak Cie odnaleźć :)

Gość • Wtorek [09.07.2019, 13:09:35] • [IP: 5.173.129.**]

Przecież one wszystkie były pijane

kardio • Wtorek [09.07.2019, 12:49:45] • [IP: 80.54.236.***]

Przecież wystarczyło pójść do kardiologa lub lekarza rodzinnego, skoro problemy sercowe. Z sercem i układem krążenia nie ma żartów, są leki, można żyć z takimi przypadłościami - warto też regularnie badać ciśnienie tętnicze krwi.

Gość • Wtorek [09.07.2019, 11:21:28] • [IP: 77.252.46.**]

Tak bywa. Typek po prostu jest waginosceptykiem...

Gość • Wtorek [09.07.2019, 09:06:40] • [IP: 37.248.166.**]

Bolało ją serce? może to więcówka, powinna się przebadać, (i to jest słuszna koncepcja).

Gość • Wtorek [09.07.2019, 09:05:46] • [IP: 5.173.144.**]

jakie ludzie durne, nie ten to następny będzie, widocznie nie wart był związku, proste

Gość • Wtorek [09.07.2019, 08:45:24] • [IP: 83.11.151.***]

nie sercowe ale raczej z dekielkiem

Oglądasz 1-14 z 14
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić dzieci młodsze (z klas 0 – 3) na teatralny spektakl edukacyjny, przygotowany przez aktorów scen szczecińskich, pt.: „Jesienne spotkanie z Rumcajsem”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej (ul Piłsudskiego 15) w poniedziałek, 23 września b.r. o godz. 11:00. Wstęp wolny! ■
■ We wtorek w pierwszj części dnia na północy kraju, następnie również na zachodzie oraz w centrum spodziewane są silne porywy wiatru wiejącego z północnego-zachodu i zachodu o prędkości maksymalnej do 70-80 km/h. ■ Prognozuje się wystąpienie na wybrzeżu silnego, północno-zachodniego wiatru osiągającego w porywach 70-75 km/h. ■ Postępowanie prokuratury będzie tu miało kilka płaszczyzn. Bezpośrednią przyczynę śmierci dwójki nastolatków będą badać biegli sądowi. Poza tym prokuratura wszczęła postępowanie w kierunku przyczyn wypadku drogowego w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Prowadzone są również czynności związane z przesłuchaniem w charakterze świadków osób, które mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności tego zdarzenia ■ Trwające prace poszukiwawcze nie przynosiły efektu. Dopiero zaangażowanie się prywatnej firmy zajmującej się pracami nurkowymi pozwoliło odnaleźć w Kanale Piastowskim ciała nastolatków. Na pomoc było jednak za późno. Oboje byli pod wodą około 2 godzin. Dwie godziny później, w akcję poszukiwawczą zaangażowała się prywatna firma pracepodwodne.com, która sprawdza grunt pogłębianego przez Urząd Morski w Szczecinie toru wodnego. Na Kanale pojawił się ich statek do badania dna. O godz. 20.08 pod wodę zszedł jej płetwonurek. Około pół godziny później w wodzie znaleziono dwa ciała ■ Mieszkanka przestrzega: Ktoś znęca się nad kotami! Do redakcji zwróciła się Mieszkanka Świnoujścia, która przestrzega właścicieli, bądź osoby dokarmiające koty działkowe. W liście możemy przeczytać jakich okrucieństw się ktoś dopuścił wobec tych niewinnych zwierząt ■ Radni podzieleni w sprawie sytuacji w PEC-u. Opozycja domaga się szczegółowych wyjaśnień, stronnicy prezydenta popierają jego stanowisko o koniecznym postępowaniu sądowym. W obronie zwalnianego z pracy związkowca NSZZ "Solidarność" będzie dziś demonstrować przed zakładem, na ulicach i przed Urzędem Miasta ■ Kontrowersje wokół dopuszczenia do głosu przedstawiciela "Solidarności" na sesji Rady Miasta.Po jego wystąpieniu obrady przerwano w celu spotkania przewodniczących klubów radnych z prezydium rady ■ Przewodniczący NSZZ "Solidarność" Pomorza Zachodniego do radnych Świnoujścia: "Prezes PEC-u w Świnoujściu, zwalniając przewodniczącego zakładowej "Solidarnosci" złamała kodeks pracy oraz ustawę o związkach zawodowych ■