POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [12.07.2019, 18:15:15] • Świnoujście

Czujni Czytelnicy na tropie - niemieccy goście pozbyli się swoich śmieci w miejskim lesie

Czujni Czytelnicy na tropie - niemieccy goście pozbyli się swoich śmieci w miejskim lesie

fot. Czytelnik

Coraz większa grupa mieszkańców-czytelników dowodzi, że nie jest jej obojętny porządek w naszym mieście. Dzięki nagłaśnianiu przypadków dewastacji, śmiecenia, złego parkowania, możemy na bieżąco obnażać złe zachowania. Tym razem Czytelnik zwraca uwagę na śmieci wyrzucone przez niemieckich przyjezdnych.

- W lesie za starym Intermarche leży sterta śmieci-banerów wyrzuconych prawdopodobnie przez niemieckich obywateli, którzy przyjechali do lasu, zjedli jedzenie z McDonald wyrzucając opakowania i przy okazji banery - pisze Czujny Czytelnik.

Czujni Czytelnicy na tropie - niemieccy goście pozbyli się swoich śmieci w miejskim lesie

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 27

D • Poniedziałek [15.07.2019, 08:21:50] • [IP: 80.54.236.***]

Czego się spodziewać, to tylko Niemcy.

Gość • Sobota [13.07.2019, 11:51:06] • [IP: 176.221.122.***]

tam zawsze jest pelno smieci i polacy tez wyrzucaja chodze co dzien i widze jak malolaty siedza w samochodach i zra te odpady zMC D, zostawiaja smieci, milionerzy za 1500zloty a szpanuja z malolatami co to nie oni maja samochody co do zlomowania sie nadaja

Gość • Sobota [13.07.2019, 11:39:21] • [IP: 62.69.229.***]

Aha, prawdopodobnie przez niemieckich turystów...? A może jednak nie...?

Gość • Sobota [13.07.2019, 11:09:18] • [IP: 176.221.123.***]

gdzie jest straż leśna

Gość • Sobota [13.07.2019, 10:32:36] • [IP: 176.221.123.***]

Jestem jednym z, , czujnych czytelników" który każdego dnia widzi sąsiadów syfiarzy i brudasów. Tak jest od dziesięcioleci ! Tacy co mają wszystko i wszystkich w tyle. Postępowali w ten sposób ich rodzice a teraz ich dzieci i wnuki ! Przejdżcie się na osiedle Matejki - Kościuszki, tam brud ciśnie się w oczy. Pod warunkiem, że WAM to przeszkadza ? Od lat patrzę na brud i smród w dzielnicy i zmiany na lepsze nie ma. Gdyby mieszkańcy bloków zapłacili pełną cenę za mieszkania pewnie byłoby czyściej. Brud, niechlujstwo Polacy mają zapisane w genach.

Gość • Sobota [13.07.2019, 09:41:27] • [IP: 80.245.189.***]

opatrzcie jak nasi śmiecą po ich stronie w lesie i na wydmach, wstyd mi za to.

Gość • Sobota [13.07.2019, 08:42:36] • [IP: 37.47.112.**]

Niemcy nie mają kompletnie skrupółow, tyczy się to dosłownie kazdego z tematów...

Gość • Sobota [13.07.2019, 08:40:02] • [IP: 31.0.80.**]

Zebrać i wywalić za ich granicą!Niemcy już w Polsce robią co chcą a my im na to pozwalamy...może czas coś zmienić

Gość • Sobota [13.07.2019, 08:23:46] • [IP: 158.174.122.***]

heheh taki niemiec ze sklepu champion podrzuca swoje śmieci ze sklepu gdzie popadnie. taki burak.

Gość • Sobota [13.07.2019, 07:28:02] • [IP: 2.108.164.*]

Taaak... Niemcy są niedobrzy. Polacy cudowni.

Gość • Sobota [13.07.2019, 06:56:20] • [IP: 188.146.224.***]

ROD Kotwica Ogrodzienie wzdłuż LASU...Kto wyrzuca tam Śmieci My działkowicze...może tak zaczniemy od SIEBIE

Gość • Sobota [13.07.2019, 03:43:01] • [IP: 89.72.109.**]

proponuję, aby Redakcja przesłała te zdjęcia do mediów niemieckich za miedzą, żeby one to też opublikowały. Myślę, że szybko pojawią się przeprosiny sprawcy. Pomyślcie też o FB tej firmy.

Gość • Piątek [12.07.2019, 23:26:04] • [IP: 5.173.144.**]

Codziennie chodzę po lesie niedaleko osiedla Posejdon i te sterty butelek, puszek, reklamówek foliowych, opakowań pi papierosach. Straszni ci niemieccy turysci😱

Gość • Piątek [12.07.2019, 23:17:59] • [IP: 5.173.177.**]

Na wystawki to się jeździ po graty i sprzedaje jak za nówki w mieście a jak są śmieci to siup do lasu, to pewnie ktoś kto ma domek i żeby nie płacić za swój wywóz rzuci do lasu 😑 mieszkańcy bloków wrzucają do wspólnych śmietników...

Gość • Piątek [12.07.2019, 22:55:06] • [IP: 80.245.188.***]

Nie wygląda mi to na" stertę" śmieci, tylko parę jakiś ulotek. I zwykłą prowokację mającą na celu oczernianie niemieckich turystów. Już nie raz takie sytuacje ów portal publikował, które nie miały nic wspólnego z prawdą.

Gość • Piątek [12.07.2019, 22:08:05] • [IP: 185.210.38.***]

sporo Polaków jeżdzi na tak zwane wystawki biorą co popadnie a u siebie stwierdziwszy że się nie przyda no to wyrzuca a sąsiedzi zadowoleni mają czyściej

Gość • Piątek [12.07.2019, 21:37:56] • [IP: 83.20.250.***]

Wszyscy brudzą, mój sąsiad podrzuca swoje śmieci na wioski niemieckie świnie są wszędzie.

Gość • Piątek [12.07.2019, 21:33:02] • [IP: 70.31.114.***]

Juz prawie nas maja bez wojny.

Gość • Piątek [12.07.2019, 21:26:41] • [IP: 176.221.123.***]

powinnismy to bydlo zza zachodniej granicy wpuszczac tylko z wiza

Gość • Piątek [12.07.2019, 21:25:16] • [IP: 176.221.123.**]

Widzę, germanofile już dali głos.Gdyby to był polski pracownik to najprawdopodobniej wyrzuciłby to do śmietnika przy swoim domu, a nie jechał z tym do lasu - wy proniemieckie tłuki.

Gość • Piątek [12.07.2019, 20:38:55] • [IP: 178.235.147.**]

jeszcze ich w rów cmoknijcie za te ojro

Gość • Piątek [12.07.2019, 20:18:40] • [IP: 176.221.123.***]

Wcale nie musza być to niemieccy goście tylko rodacy pracujący za granica...

Gość • Piątek [12.07.2019, 20:03:16] • [IP: 37.47.72.**]

Ścigać i duże kary dać, zrobili sobie Ogólnie w Polsce śmietnisko co robią władze ?

Gość • Piątek [12.07.2019, 19:44:39] • [IP: 5.173.144.***]

Kultura zachodu :-)

Gość • Piątek [12.07.2019, 19:10:23] • [IP: 185.13.106.***]

BRUDAS NIEMIECKI TAKI SAM JAK I POLSKI. LUMP TO LUMP.

Oglądasz 1-25 z 27
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Następna bomba na dnie Zalewu Szczecińskiego. Płetwonurkowie przerpowadzą ekspertyzę. Czekamy na więcej informacji ■ Uwaga. Przerwa w dostawie wody. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że we wtorek 23 lipca 2019r. w godz. 8-14 nastąpi przerwa w dostawie wody przy ulicach: • Wojska Polskiego ; 8A-8E; 10A-10B;12A-12B; 14(hotel Hampton by Hilton);16A-16G;18A-18D • 11 Listopada:2A-2F;3A-3E; 5(LIDL);12A-12B; 14A-14C; • Osiedle Przylesie; Osiedle Dębina • Chełmońskiego: Osiedle PLATAN ■ Po zmroku, kiedy ruch samochodowy w mieście nie jest już tak natężony, na ulice wyjeżdżają domorośli rajdowcy. Niespełnieni za dnia, wieczorami urządzają sobie wyścigi, często jadąc dwoma równoległymi pasami. Mieszkaniec, który napisał do redakcji iswinoujscie.pl, zastanawia się, gdzie w tym czasie są policjanci? ■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■