POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [09.07.2019, 11:01:14] • Świnoujście

Od wtorku do czwartku; atrakcje wakacyjnego miasta kobiet

Od wtorku do czwartku; atrakcje wakacyjnego miasta kobiet

fot. iswinoujscie.pl

Podczas gdy Międzyzdroje starają się utrzymać renomę kurortu kontynuując spotkania ze znanymi postaciami sceny i kultury w ramach Festiwalu Gwiazd, w Świnoujściu serce promenady bije w tych dniach na placu wokół Muszli Koncertowej i nieco niżej, na sąsiednim, reprezentacyjnym skwerze nadmorskiego deptaku. W miejscach gdzie kilka lat temu stawały namioty pamiętnej Karuzeli Cooltury, w tym tygodniu powstało nowe promenadowe miasteczko zwane „Miastem Kobiet". I choć, organizatorzy stworzyli je właśnie, przede wszystkim z myślą o paniach to atrakcji nie brakuje tu dla przedstawicieli obu płci. Jeszcze do czwartku, codziennie, od rana spotkania, koncerty, wystawy, namioty z poradami. Wśród gwiazd m.in.Iwona Pawlovic, Henryk Sawka, Hanna Śleszyńska, Katarzyna Skrzynecka i wielu innych.

Już od pierwszego dnia swoje podwoje dla chętnych pań otworzył namiot przemian. Tu, pod okiem specjalistów od wizażu, a także fryzjerów i stylistów panie mogą zadbać o swój wizerunek, odmienić swój wygląd, poprawić nie tylko wygląd ale i samopoczucie. Mogą również wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez specjalistów: stylistów, wizażystów i dermatologa. Codziennie od godziny 9.00, przy wejściu na teren miasta kobiet, zainteresowane panie mogą odbierać bezpłatne wejściówki na interesujące je spotkania. Namiot przemian i inne, w których można uzyskać porady jak zadbać o swój wygląd, panie odnajdą na placu przed muszlą koncertową.

Program codziennych spotkań w Wakacyjnym Mieście Kobiet przekazany przez organizatorów przedstawia ię następująco: o 10.00 startują flagowe projekty festiwalu – „KEUNE Letnie Przemiany", podczas którego kilkaset Pań ulegnie metamorfozie oraz jego konsekwencje, czyli „Jak z okładki", w którym profesjonalni fotografowie będą dokumentować rezultat pracy stylistów i wizażystów. Metamorfozy i ich utrwalanie trwać będą do godziny 13.00 i ponownie od 15.00 do 17.00. O godzinie 11.00 w namiocie warsztatowym rozpoczną się praktyczne spotkania z ekspertami z rozmaitych dziedzin.

Od wtorku do czwartku; atrakcje wakacyjnego miasta kobiet

fot. iswinoujscie.pl

Dermatolog Taras Semenyna z kliniki Spondylus przybliży temat „Dermatoskopii i zmian skórnych", później (13.00) w ramach cyklu „Metamorfozy z BSC" opowiemy Paniom jak dbać o siebie w warunkach domowych, a popołudniu (17.00) Adriana Szklarz, autorka książki „Przepis na wspaniałe życie", opowie o „Kobiecym sposobie realizacji marzeń i celów".

W jednym z namiotów, już pierwszego dnia otwarta została bardzo ciekawa wystawa fotograficzna.Przez cały czas trwania Wakacyjnego Miasta Kobiet w namiocie warsztatowym będzie można oglądać tę wystawę, zatytułowaną „Kobiety-kobietom". Wśród autorek zdjęć Ewa Łyczywek-Pałka, Danuta Piotrowska, Anna Pisula-Mandziej, oraz Marzena Pasikowska (Tak, tak! To mama słynnej aktorki! W mieście kobiet nie ma miejsca na nudę!

Od wtorku do czwartku; atrakcje wakacyjnego miasta kobiet

fot. iswinoujscie.pl

Godzinowy rozkład jazdy w mieście kobiet można znaleźć na wakacyjnemiastokobiet.pl/

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Burek • Wtorek [09.07.2019, 17:43:09] • [IP: 92.42.118.***]

Co to za brednie o spotkaniach z gwiazdami?. Jakimi" gwiazdami"?. Z wymienionych" gwiazd" w notatce gwiazdą jest Henryk Sawka, ale to akurat mężczyzna." Gwiazda" Katarzyna Skrzynecka?, no proszę. Nie chcę być złośliwy, ale zapraszanie skądeś wygrzebany (z wykopalisk) drugoplanowych i dosyć leciwych" gwiazdeczek" to chyba strata pieniędzy.

Gość • Wtorek [09.07.2019, 16:32:44] • [IP: 83.11.79.***]

a może tak miasto mężczyzn? jakieś warsztaty ze stolarki, kładzenie kafelek, hydraulika, kopanie studni na głębokość 5 metrów itp. może coś takiego a nie miasto kobiet gdzie w tle widać odciski kobiecych ust które są najlepszą bronią do walki z mężczyznami o to co kobity chcą ażeby mężczyźni zrobili. heteroseksualny, biały mężczyzna chrześcijanin jest najbardziej dyskryminowanym osobnikiem w obecnej europie. żal i niedowierzanie...

Gość • Wtorek [09.07.2019, 16:07:49] • [IP: 185.210.39.**]

Ja tu widzę Annę Grodzką :-DDDD. No miód i bajka. Lecę pogadać o tipsach i ciuchach.

Gość • Wtorek [09.07.2019, 15:42:24] • [IP: 2.108.164.*]

Te tłumy mówią jak miastu potrzebna ta impreza... skończyła się karuzela kultury, zaczęło kolejne...

Gość • Wtorek [09.07.2019, 15:04:27] • [IP: 5.173.128.**]

106, 114 wy macie obsesje na samo słowo PIS LECZYĆ SIĘ.

Gość • Wtorek [09.07.2019, 14:26:36] • [IP: 109.196.114.**]

Rodem z PiS? hehe wam juz ten Kacyński spać nie daje po nocach...wszedzie go widzicie heh.Zważając na to że TVN w tej imprezie macza palce to faktycznie PiSowska impreza.Ja się pytam gdzie jest Rusin i jej troska o zieleń i przyrodę.A no siedzi w apartamencie Radisona zuzywając dziennie kilkaset litrów wody i buja sie 5 litrowym autkiem wydlając spalin tyle co 6 przecietnych Polaczków.Jak cieli cisy na wydmach tak właśnie spedzała czas.Zrozumiałe bo tydzien wczesniej walczyła o Puszcze Białowieska heh

Gość • Wtorek [09.07.2019, 11:41:55] • [IP: 185.13.106.***]

IMPREZA RODEM Z PIS I TABUNY PUBLICZNOŚCI.

Gość • Wtorek [09.07.2019, 11:27:02] • [IP: 176.221.122.**]

Super występ :)

Oglądasz 1-8 z 8
■ Na terenie ogródków działkowych zmarł mężczyzna. 12 grudnia około godziny 8.00 policja otrzymała zgłoszenie, że na działkach, z prawej strony (jadąc w kierunku Gartz), znajduje się mężczyzna. Nie dawał oznak życia. Policjanci wezwali pogotowie. - Zespół ratownictwa nie podejmował żadnych czynności reanimacyjnych. Mężczyzna już nie żył. Był w wieku 60 lat – mówi rzecznik pogotowia Paulina Targaszewska ■ Kolejna beczka z substancją chemiczną wydobyta z dna. Na torze wodnym Szczecin - Świnoujście oprócz obiektów zawierających w sobie materiały wybuchowe znajdowane są również pojemniki ze środkami chemicznymi. Tym razem marynarze 8. Flotylli Obrony Wybrzeża wydobyli pojemnik z nieznaną zawartością, który zostanie zneutralizowany przez wyspecjalizowane pododdziały wojsk chemicznych. Operacja została przeprowadzona w piątek, 13 grudnia ■ Dorota Mikulska traci mandat radnej. Powodem jest, niedozwolone w ustawie o samorządzie łączenie pracy radnego i ławnika sądu ■ Rząd chce zabrać miliony uzdrowiskom. Protest samorządowców. Do tej pory środki z opłaty uzdrowiskowej trafiały do budżetów gmin, które mają status uzdrowiska. Dla Kołobrzegu wyrwa w finansach wyniesie 33 mln zł, w Świnoujściu to ok. 18 mln zł. Brak konsultacji krytykował również prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz – Nie wyobrażam sobie, żeby Świnoujście nie było uzdrowiskiem. Wolałbym, żebyśmy o tym dokumencie dyskutowali, kiedy był tworzony – mówił prezydent ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■