POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [11.07.2019, 18:13:25] • Świnoujście

Ludzie wpadają w dół i łamią kończyny! Nieoświetlona pułapka najeżona prętami

Ludzie wpadają w dół i łamią kończyny! Nieoświetlona pułapka najeżona prętami

fot. Czytelnik

Jeden z naszych Czytelników zaliczył bardzo nieprzyjemną przygodę wracając z dyskoteki. Wpadł do niezabezpieczonego dołu pełnego wystających prętów znajdującego się przy budowie na promenadzie. Ma złamaną jedną nogę i pękniętą drugą. Opublikował informację na FB.

- Tak się zakończył powrót do domu z Disco Piaskownica na plaży! Tam jest budowa nie oświetlona i duży dół z betonu z prętami!!!! Ja zaliczyłem ten dół . Złamana noga a druga pęknięta, ręka obita, głowa rozbita. Chłopacy wyciągali mnie z dziewczynami 45 minut. Cud od Boga, że nie zaliczyłem tych prętów, bo bym był przebity na wylot jak szaszłyk. Adwokaci już gadają z szefem budowy. Jak nie oświetlą tego dołu lub nie zabezpieczą na noc, ktoś zaliczy ten dół i będzie trup!!!!! Cud od Boga, że żyję, wpadłem tam pomiędzy pręty jak na zamówienie! Po prostu miałem szczęście i aniołów ze sobą.Frajerska budowa i kretyństwo.Drogo to ich będzie kosztować! A potem koleżanka Izabella zaliczyła ten dół - dwie złamane nogi i ręka! - opisuje poszkodowany Czytelnik.

Ludzie wpadają w dół i łamią kończyny! Nieoświetlona pułapka najeżona prętami

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 132, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 132

kumpel z klatki • Środa [31.07.2019, 19:29:33] • [IP: 188.146.47.***]

Bylismy wczoraj w Szpitalu i wiem co Pan Chirurg mowil i co jest? byl Krzysia przyjaciel i mama.A jak tanczy to niech sobie tanczy za wasze nie tanczy.Obdukcja jest i swiadkowie.Dowidzenia

szwed • Środa [31.07.2019, 17:40:44] • [IP: 176.221.122.***]

gol wam chodzi dostal odszkodowanie bo sie nalezalo jemu a tanczy za swoje i stawia innym jak tanczy.zawsze tak bylo.Do tego sac jego na tance.

Gość • Czwartek [18.07.2019, 20:47:17] • [IP: 5.173.145.**]

nogi połamane A tańczy jak baletnica

Gość • Środa [17.07.2019, 13:14:02] • [IP: 94.254.224.**]

kulturalne slowa trenera zapasów

krzysztof pencarski • Środa [17.07.2019, 09:48:31] • [IP: 176.221.123.**]

dupy pozamykac

Gość • Wtorek [16.07.2019, 13:10:52] • [IP: 94.254.224.**]

no tak zmieniłeś religię.Goje nie piją

krzysztof pencarski • Wtorek [16.07.2019, 12:30:24] • [IP: 176.97.21.**]

No i tak sobie niektorzy nasrali w majty! moj haker rozkminil narazie 3- ip i sa adresy hehe mowicie karma! ja mowie tak jest winna bedzie i kara!! tylev w temacie do zobaczenia.pozdrawiam was niektore kretyny bez jaj i harakteru konfidenci itp.

krzysztof pencarski • Wtorek [16.07.2019, 01:30:19] • [IP: 83.18.221.***]

Kalidov juz dostal moj autograf kolku hehe . ty 136 juz nie loje moja religia mi nie pozwala odkreciklem sie jak sloik zakrecony hahaha piszcie dalej bo na dniach bedzie wyj*ane dauny.wypad z baru haha hejterzy.kozak w necie pi*a w swiecie!!

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 18:14:17] • [IP: 178.235.146.***]

niedługo załatwi że kalidov mamet do niego po autograf przyjedzie. farmazony wypisuje przez niedorajdów jak on.

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 14:13:21] • [IP: 5.173.136.***]

Penci wtrzezwiej już po weekendzie

krzysztof pencarski • Poniedziałek [15.07.2019, 09:38:21] • [IP: 176.97.21.**]

HEJ Damian! dzieki brachu jak tak slawny zapasior tak pisze do mnie to znaczy ze ma racje! Koluniun to zryte berety niektore osoby w tym Swinoujsciu.Pajace nie potrafia powiedziec w twarz bo znaja efekt koncowy hahahahahahaha.Zamiast kibicowac nasze dziewczyny kadetki przed swiata to oni farmazony wypisuja.ale to nic nowego zawsze w tym miescie tak bylo.Duzo konfidentow, frajerow, parowy, cwele i pedaly bez charakteru ambicjii i respektu jednym zdaniem banda huja!!i sie trzepiaja tej Moniki jak ona nic z tym nie ma wspulnego dziewczyna.co ich obchodzi czy my sie kochamy czy nie... czy jestesmy razem czy nie... to nasza sprawa prywatna a nie sie wpierdalaja jeszcze do Moniki! frajerstwo fatalne koluniu.Niedlugom sie dopierdola ze dostalem z kolezanka plecak Euro za nasze cierpienia! a juz nie mowmy jak moja szwedzka ubespieczalnia wyplaci nam odszkodowanie za to co sie stalo! bo szwedzi sa kakretni jezeli chodzi o takie sprawy.Brazowy medalista Olimpijski! bravoooooo Damian JANIKOWSKI.SZACUN KOLUNIU!

Damian Janikowski • Niedziela [14.07.2019, 21:39:20] • [IP: 83.25.24.**]

Panie trenerze Krzysztofie, na wstępie życzę powrotu do zdrowia. Proszę się nie przejmować hejterami, oni nie rozumieją nas sportowców. My myślimy prościej - bez tego jadu i zazdrości. Jest Pan ikoną zapasów w Polsce i przykro mi, że te miernoty nie mają do Pana szacunku. Pozdrawiam z Warszawy.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 18:37:08] • [IP: 5.173.113.**]

Minie każdy zna i każdy wie o co chodzi...

krzysztofpencarski • Niedziela [14.07.2019, 18:28:07] • [IP: 5.173.169.***]

hahaha krytykujcie dalej hahha

Gość • Niedziela [14.07.2019, 01:36:54] • [IP: 37.47.147.***]

Kręci czy nie kreci, nieważne. Ale o co chodzi tej jego nowej kobiecie bo wątpię żeby się zakochała. Niby mądre spojrzenie i ładna czy ona myśli że będzie z tego jakiś zysk? Zawsze jak coś człowiek zaplanuje to wyjdzie inaczej. Szkoda życia, czasu i młodych lat

Gość • Sobota [13.07.2019, 19:48:45] • [IP: 176.221.123.***]

cieciu on nigdy nie pije za swoje.zawsze chodzi z Tobą

Gość • Sobota [13.07.2019, 18:47:53] • [IP: 88.156.133.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [13.07.2019, 16:43:26] • [IP: 23.226.237.*]

11:39:16 - Czyli kmiocie, że co? -Ci, co jemu wygarnęli, to maja ból dupy, że gość pije za swoje, a nie na krzywy ryj jak tek kołtuny obrazające tego Pana, czy o co chodzi?

Gość • Sobota [13.07.2019, 11:39:16] • [IP: 176.221.123.***]

do Ciecia.Spokojnie wygarneli nie raz się on wiecznie pijany i nie rozumie

Gość • Sobota [13.07.2019, 01:11:32] • [IP: 23.226.237.*]

Wstyd czytać komentarze. W twarz te ciecie nigdy nikomu nie wygarną. Jednym słowem p1zdy.

Gość • Piątek [12.07.2019, 22:57:18] • [IP: 91.22.15.***]

A ten Pan ze Szwecji ??o cholerka to ja jednak wole już w Polsce zostać, 5 sezon ponoć w tej samej koszulce lata po plazy, a ja Polak mały całe życie w Polsce i codziennie zakładam nowy podkoszulek czasy się zmieniają..trochę w życiu mu nie wyszło ale karma kiedyś nie wierzyłem ale jak patrzę na niego to zaczynam w to wierzyć powoli. .

Gość • Piątek [12.07.2019, 22:47:15] • [IP: 176.221.123.***]

Pencar łumyj nogi