POGODA

Reklama


Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [16.07.2019, 17:27:35] • Świnoujście

Mieszkańcy mają dość śmieci wokół budynku. Poprosili redakcję o pomoc

Mieszkańcy mają dość śmieci wokół budynku. Poprosili redakcję o pomoc

fot. Mieszkaniec

Do redakcji portalu zwrócili się mieszkańcy budynku przy ulicy Armii Krajowej 5 i 6. Chcą za naszym pośrednictwem nawiązać dialog z władzami wspólnoty, do której należą. Problemem są śmieci niewywożone od początku miesiąca, zalegające obecnie na podwórku oraz zamknięty śmietnik.

- Zwracamy się z prośbą o zapytanie za pośrednictwem redakcji iswinoujscie.pl Wspólnoty zarządzającej budynkami na ul. Armii Krajowej 5 i 6, dlaczego od początku lipca śmieci zalegają na podwórku a śmietnik nie jest udostępniony.

Mieszkańcy mają dość śmieci wokół budynku. Poprosili redakcję o pomoc

fot. Mieszkaniec

Wszystkim mieszkańcom zależy na czystości w mieście .Jaka jest to wizytówka miasta góra śmieci, która każdego dnia coraz bardziej rośnie.

Mieszkańcy mają dość śmieci wokół budynku. Poprosili redakcję o pomoc

fot. Mieszkaniec

Mieszkańcy wyrzucają nie tylko kartony, ale też śmieci i odpadki po jedzeniu. Niedługo szczury się zalegną, gdyż mają dogodny dostęp do odpadków - napisał przedstawiciel mieszkańców.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Środa [24.07.2019, 23:20:57] • [IP: 83.21.48.**]

Dalej brudno niestety

Gość • Czwartek [18.07.2019, 15:49:48] • [IP: 37.47.187.**]

Dlaczego budynek nosi numer 6 skoro już inny budynek miał taki numer Armii Krajowej 6- po starym zakładzie mięsnym wewnątrz tego kwartału? Druga sprawa dlaczego mieszkańcy siedzieli i mieszkali w tym nowym budynku gdy nie było odbioru technicznego? Co pan inwestor na to?

Gość • Czwartek [18.07.2019, 12:57:01] • [IP: 5.173.128.***]

Właściciel powinien zapłacić za wywóz. I zaopatrzyć się w śmietniki!

Gość • Środa [17.07.2019, 19:22:42] • [IP: 31.11.130.**]

wW CENTRUM MIASTA ZA SKLEPEM EKO, PIZZERII GROTA I SKLEPEM CHIŃCZYKA ZOBACZCIE CO RANO CO TU SIĘ DZIEJE Z ICH ŚMIECIAMI.WALAJĄ SIĘ PO PRAWIE CAŁYM PARKINGU, A DOKŁADAJĄ JESZCZE ŚMIECI MENELE KOCZUJĄCY TAM CAŁE DNI I NOCE.

Sasiadka • Środa [17.07.2019, 13:54:56] • [IP: 37.47.164.***]

Wstyd mi za moich sasiadow z Baltyku. Wiekszosc nawet chyba jeszcze nie pofatygowala sie odebrac klucz do smietnika od Pana Nakoniecznego. Byscie sie wstydzili bo ja musze patrzec jak podrzucacie lub wasi wykonawcy smieci pod plot! A w smietniku pojemniki na smieci staly puste. Wrzucacie kartony i inne smieci budowlane gdzie popadnie a przeciez wystarczylo by zglosic i wrzuc do worka ktory nam przysluguje nieodplatnie. Kilka osob tak zrobilo bo chcialy byc porzadne i reszta chyba pomyslala ze sie „dorzuci” do ich smieci! Wstyd mi za was! Teraz ja bede musia pewnie za to cale sprzatanie po was zaplacic. Wstyd ze jeszcze sie pokazujemy z tym syfem na portalu miejskim. Nauczcie sie sprzatac po sobie bo chce mieszkac w porzadku!

Gość • Wtorek [16.07.2019, 18:42:56] • [IP: 5.173.160.**]

Straż miejska niech da porządny mandat adminstratorowi to się nauczy sprzątać!

Oglądasz 1-6 z 6
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza w czwartek, 22 sierpnia b.r. o godz. 16:00, na spotkanie z Panią MARTĄ MATYSZCZAK, autorką komedii kryminalnej pt. „TRUP w SANATORIUM”. Akcja powieści osadzona jest w Świnoujściu, książka została niedawno wydana w popularnym autorskim cyklu: „Kryminał pod psem”. Spotkanie z aktualnie najlepszą w kraju autorką kryminałów „z przymrużeniem oka” poprowadzi Redaktor Naczelna TV „Słowianin” - Pani Mariola Żółtowska. Wszystkie osoby zainteresowane twórczością autorki „Trupa w Sanatorium” zapraszamy do Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tą o firmach, które prezydent Świnoujścia zwolnił z podatku od nieruchomości i nie tylko – zauważa jeden z naszych Czytelników. Inni mieszkańcy zwracają uwagę na relacje prezydenta z właścicielami firm zwolnionych z podatku ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■