POGODA

Reklama


Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [16.07.2019, 17:27:35] • Świnoujście

Mieszkańcy mają dość śmieci wokół budynku. Poprosili redakcję o pomoc

Mieszkańcy mają dość śmieci wokół budynku. Poprosili redakcję o pomoc

fot. Mieszkaniec

Do redakcji portalu zwrócili się mieszkańcy budynku przy ulicy Armii Krajowej 5 i 6. Chcą za naszym pośrednictwem nawiązać dialog z władzami wspólnoty, do której należą. Problemem są śmieci niewywożone od początku miesiąca, zalegające obecnie na podwórku oraz zamknięty śmietnik.

- Zwracamy się z prośbą o zapytanie za pośrednictwem redakcji iswinoujscie.pl Wspólnoty zarządzającej budynkami na ul. Armii Krajowej 5 i 6, dlaczego od początku lipca śmieci zalegają na podwórku a śmietnik nie jest udostępniony.

Mieszkańcy mają dość śmieci wokół budynku. Poprosili redakcję o pomoc

fot. Mieszkaniec

Wszystkim mieszkańcom zależy na czystości w mieście .Jaka jest to wizytówka miasta góra śmieci, która każdego dnia coraz bardziej rośnie.

Mieszkańcy mają dość śmieci wokół budynku. Poprosili redakcję o pomoc

fot. Mieszkaniec

Mieszkańcy wyrzucają nie tylko kartony, ale też śmieci i odpadki po jedzeniu. Niedługo szczury się zalegną, gdyż mają dogodny dostęp do odpadków - napisał przedstawiciel mieszkańców.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Środa [24.07.2019, 23:20:57] • [IP: 83.21.48.**]

Dalej brudno niestety

Gość • Czwartek [18.07.2019, 15:49:48] • [IP: 37.47.187.**]

Dlaczego budynek nosi numer 6 skoro już inny budynek miał taki numer Armii Krajowej 6- po starym zakładzie mięsnym wewnątrz tego kwartału? Druga sprawa dlaczego mieszkańcy siedzieli i mieszkali w tym nowym budynku gdy nie było odbioru technicznego? Co pan inwestor na to?

Gość • Czwartek [18.07.2019, 12:57:01] • [IP: 5.173.128.***]

Właściciel powinien zapłacić za wywóz. I zaopatrzyć się w śmietniki!

Gość • Środa [17.07.2019, 19:22:42] • [IP: 31.11.130.**]

wW CENTRUM MIASTA ZA SKLEPEM EKO, PIZZERII GROTA I SKLEPEM CHIŃCZYKA ZOBACZCIE CO RANO CO TU SIĘ DZIEJE Z ICH ŚMIECIAMI.WALAJĄ SIĘ PO PRAWIE CAŁYM PARKINGU, A DOKŁADAJĄ JESZCZE ŚMIECI MENELE KOCZUJĄCY TAM CAŁE DNI I NOCE.

Sasiadka • Środa [17.07.2019, 13:54:56] • [IP: 37.47.164.***]

Wstyd mi za moich sasiadow z Baltyku. Wiekszosc nawet chyba jeszcze nie pofatygowala sie odebrac klucz do smietnika od Pana Nakoniecznego. Byscie sie wstydzili bo ja musze patrzec jak podrzucacie lub wasi wykonawcy smieci pod plot! A w smietniku pojemniki na smieci staly puste. Wrzucacie kartony i inne smieci budowlane gdzie popadnie a przeciez wystarczylo by zglosic i wrzuc do worka ktory nam przysluguje nieodplatnie. Kilka osob tak zrobilo bo chcialy byc porzadne i reszta chyba pomyslala ze sie „dorzuci” do ich smieci! Wstyd mi za was! Teraz ja bede musia pewnie za to cale sprzatanie po was zaplacic. Wstyd ze jeszcze sie pokazujemy z tym syfem na portalu miejskim. Nauczcie sie sprzatac po sobie bo chce mieszkac w porzadku!

Gość • Wtorek [16.07.2019, 18:42:56] • [IP: 5.173.160.**]

Straż miejska niech da porządny mandat adminstratorowi to się nauczy sprzątać!

Oglądasz 1-6 z 6
■ Na terenie ogródków działkowych zmarł mężczyzna. 12 grudnia około godziny 8.00 policja otrzymała zgłoszenie, że na działkach, z prawej strony (jadąc w kierunku Gartz), znajduje się mężczyzna. Nie dawał oznak życia. Policjanci wezwali pogotowie. - Zespół ratownictwa nie podejmował żadnych czynności reanimacyjnych. Mężczyzna już nie żył. Był w wieku 60 lat – mówi rzecznik pogotowia Paulina Targaszewska ■ Kolejna beczka z substancją chemiczną wydobyta z dna. Na torze wodnym Szczecin - Świnoujście oprócz obiektów zawierających w sobie materiały wybuchowe znajdowane są również pojemniki ze środkami chemicznymi. Tym razem marynarze 8. Flotylli Obrony Wybrzeża wydobyli pojemnik z nieznaną zawartością, który zostanie zneutralizowany przez wyspecjalizowane pododdziały wojsk chemicznych. Operacja została przeprowadzona w piątek, 13 grudnia ■ Dorota Mikulska traci mandat radnej. Powodem jest, niedozwolone w ustawie o samorządzie łączenie pracy radnego i ławnika sądu ■ Rząd chce zabrać miliony uzdrowiskom. Protest samorządowców. Do tej pory środki z opłaty uzdrowiskowej trafiały do budżetów gmin, które mają status uzdrowiska. Dla Kołobrzegu wyrwa w finansach wyniesie 33 mln zł, w Świnoujściu to ok. 18 mln zł. Brak konsultacji krytykował również prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz – Nie wyobrażam sobie, żeby Świnoujście nie było uzdrowiskiem. Wolałbym, żebyśmy o tym dokumencie dyskutowali, kiedy był tworzony – mówił prezydent ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■