POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [18.07.2019, 15:44:25] • Świnoujście

Kłęby dymu unosiły się nad miastem. Zobacz film!

Kłęby dymu unosiły się nad miastem. Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Na wysokości ulicy Chodorowskiej około 50-100 metrów od torów kolejki UBB w lesie, wybuchł pożar.



Przy ulicy Wojska Polskiego było pełno dymu. Paliła się ściółka leśna.

Kłęby dymu unosiły się nad miastem. Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Na całe szczęście nie było mocnego wiatru, także pożar nie rozprzestrzeniał się szybko. Na miejsce przyjechali strażacy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Gość • Piątek [26.07.2019, 01:33:36] • [IP: 178.238.253.***]

A może ktoś weźmie sie za ludzików puszczających lampiony, tydzień temu na plaży wejście przy galeria promenada beztroskie ludziki puszczali lampiony, nie jest ważne że sucho nie jest ważne że niosło je w strone miasta i wysuszonych lasów a nie jak zakładali morza, ważna jest zabawa, przykro że bezmyślność ludzi może skończyć sie tragedią, wychodząc z plaży widziałam następnych idących ludzików z całym kartonikiem lampionow... Kiedy lampiony unosiły sie nad plażą policja stała na betonce przy kawiarni tuż obok bestroskich ludzików i zero reakcji. .. bardzo przykre że i im zabrakło wyobraźni bo zakładam że podejście i wytłumaczenie jakie zagrożenie mogą spowodować lamipony nie będzie skazą na ich mundurze ani nie zajmie zbyt wiele czasu.

Hassano • Sobota [20.07.2019, 12:27:47] • [IP: 217.114.169.***]

50-100. metrów? * nie roznica, tylko 50 metrow

Gość • Piątek [19.07.2019, 09:15:07] • [IP: 5.173.98.***]

W lesie przy Osiedlu Posejdon jest pare miejsc po ogniskach!Pozatym wszędzie walają butelki po alkocholu.Niektore w słońcu działają jak soczewki.

Gość • Piątek [19.07.2019, 00:30:08] • [IP: 62.97.206.**]

teren szykuja dla dewelopera :D

Gość • Czwartek [18.07.2019, 23:12:45] • [IP: 80.245.188.***]

Ktoś podpalił papierzaki, których tam pełno i stąd ten trujący dym

Gość • Czwartek [18.07.2019, 22:55:21] • [IP: 176.221.122.***]

Taki niby pożar, a to pewnie miejsce pod apartamenty wypalają w lesie

Gość • Czwartek [18.07.2019, 22:44:38] • [IP: 31.11.128.***]

Kto pozwala drukować tak prostacie komentarze.

Gość • Czwartek [18.07.2019, 21:38:09] • [IP: 151.248.62.***]

Niezły tytuł : kłęby dymu unosiły się nad miastem. Szkoda gadać

Gość • Czwartek [18.07.2019, 20:20:32] • [IP: 31.11.131.***]

Czytam te komentarze i mam pytanie=czy na tym forum są sami DEBILE ??

Gość • Czwartek [18.07.2019, 20:14:55] • [IP: 77.252.46.**]

Do condomów z 16:07:29 i 16:24:31 — Zamknąć japy huncwoty, bo gumą pogonię!!

Gość • Czwartek [18.07.2019, 20:01:10] • [IP: 62.69.251.***]

Podobny dym produkuje (oczywiście po godzinach pracy straży miejskiej) pewna pier*olnięta baba z ulicy Staffa

Gość • Czwartek [18.07.2019, 18:37:45] • [IP: 185.13.106.***]

Marychę jarają?

Gość • Czwartek [18.07.2019, 18:27:17] • [IP: 176.221.123.***]

ktoś sobie szykuje parcelę pod domek.

Gość • Czwartek [18.07.2019, 17:47:17] • [IP: 83.13.55.***]

ludzie tam chodzą z psami na spacer. Może ktoś palił papierosa i zaprószył ogień. Jest bardzo sucho. Jedna iskra wystarczy i klops.

Gość • Czwartek [18.07.2019, 17:43:36] • [IP: 185.13.106.***]

Papierza wybrali?

Gość • Czwartek [18.07.2019, 16:32:30] • [IP: 185.210.39.***]

W tamtym rejonie jest bardzo zaśmiecone.

Gość • Czwartek [18.07.2019, 16:24:31] • [IP: 178.238.246.***]

Cieszy się IdiotaA, ze zauważono jego spam!

Gość • Czwartek [18.07.2019, 16:07:29] • [IP: 164.127.29.***]

Idiota.

Gość • Czwartek [18.07.2019, 16:03:08] • [IP: 77.252.46.**]

Widziałem, to z okna... Smutna historia :-(( (—A jakby akurat tamtędy przechodziła procesja?

Oglądasz 1-19 z 19
■ Z uwagi na brak na krajowym rynku szczepionek przeciwko grypie Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, że w dniach od 17.10.2019r. do 28.10.2019r. zawiesza akcję szczepień przeciwko grypie dla mieszkańców miasta w wieku powyżej 60 roku życia ■ Agatowska i Kochan wygrały w Świnoujściu ■ Mężczyzna na wózku inwalidzkim, zaopatrzony w butelkę z łatwopalnym materiałem i zapalniczkę, został zatrzymany przez policję przed jednym z lokali gastronomicznych w Świnoujściu. Mogło dojść do tragedii ■ W czwartkowy wieczór tuż przy Kościele Chrystusa Króla rozegrała się dramatyczna walka o życie mężczyzny. Po godzinie 19:00 pod kościele zatrzymały się dwie karetki pogotowia oraz dwa wozy strażackie. Ratownicy zaczęli reanimować 67-latka, u którego nastąpiło zatrzymanie krążenia. Niestety, ponad 40-minutowa akcja reanimacyjna nie przywróciła czynności życiowych ■ Ponad 1,5 mln zł wynosi łączna kwota kar, jakie miasto naliczyło wykonawcy Promenady Zdrowia za niedotrzymanie terminu wykonania inwestycji ■