POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [18.07.2019, 15:44:25] • Świnoujście

Kłęby dymu unosiły się nad miastem. Zobacz film!

Kłęby dymu unosiły się nad miastem. Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Na wysokości ulicy Chodorowskiej około 50-100 metrów od torów kolejki UBB w lesie, wybuchł pożar.



Przy ulicy Wojska Polskiego było pełno dymu. Paliła się ściółka leśna.

Kłęby dymu unosiły się nad miastem. Zobacz film!

fot. iswinoujscie.pl

Na całe szczęście nie było mocnego wiatru, także pożar nie rozprzestrzeniał się szybko. Na miejsce przyjechali strażacy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Gość • Piątek [26.07.2019, 01:33:36] • [IP: 178.238.253.***]

A może ktoś weźmie sie za ludzików puszczających lampiony, tydzień temu na plaży wejście przy galeria promenada beztroskie ludziki puszczali lampiony, nie jest ważne że sucho nie jest ważne że niosło je w strone miasta i wysuszonych lasów a nie jak zakładali morza, ważna jest zabawa, przykro że bezmyślność ludzi może skończyć sie tragedią, wychodząc z plaży widziałam następnych idących ludzików z całym kartonikiem lampionow... Kiedy lampiony unosiły sie nad plażą policja stała na betonce przy kawiarni tuż obok bestroskich ludzików i zero reakcji. .. bardzo przykre że i im zabrakło wyobraźni bo zakładam że podejście i wytłumaczenie jakie zagrożenie mogą spowodować lamipony nie będzie skazą na ich mundurze ani nie zajmie zbyt wiele czasu.

Hassano • Sobota [20.07.2019, 12:27:47] • [IP: 217.114.169.***]

50-100. metrów? * nie roznica, tylko 50 metrow

Gość • Piątek [19.07.2019, 09:15:07] • [IP: 5.173.98.***]

W lesie przy Osiedlu Posejdon jest pare miejsc po ogniskach!Pozatym wszędzie walają butelki po alkocholu.Niektore w słońcu działają jak soczewki.

Gość • Piątek [19.07.2019, 00:30:08] • [IP: 62.97.206.**]

teren szykuja dla dewelopera :D

Gość • Czwartek [18.07.2019, 23:12:45] • [IP: 80.245.188.***]

Ktoś podpalił papierzaki, których tam pełno i stąd ten trujący dym

Gość • Czwartek [18.07.2019, 22:55:21] • [IP: 176.221.122.***]

Taki niby pożar, a to pewnie miejsce pod apartamenty wypalają w lesie

Gość • Czwartek [18.07.2019, 22:44:38] • [IP: 31.11.128.***]

Kto pozwala drukować tak prostacie komentarze.

Gość • Czwartek [18.07.2019, 21:38:09] • [IP: 151.248.62.***]

Niezły tytuł : kłęby dymu unosiły się nad miastem. Szkoda gadać

Gość • Czwartek [18.07.2019, 20:20:32] • [IP: 31.11.131.***]

Czytam te komentarze i mam pytanie=czy na tym forum są sami DEBILE ??

Gość • Czwartek [18.07.2019, 20:14:55] • [IP: 77.252.46.**]

Do condomów z 16:07:29 i 16:24:31 — Zamknąć japy huncwoty, bo gumą pogonię!!

Gość • Czwartek [18.07.2019, 20:01:10] • [IP: 62.69.251.***]

Podobny dym produkuje (oczywiście po godzinach pracy straży miejskiej) pewna pier*olnięta baba z ulicy Staffa

Gość • Czwartek [18.07.2019, 18:37:45] • [IP: 185.13.106.***]

Marychę jarają?

Gość • Czwartek [18.07.2019, 18:27:17] • [IP: 176.221.123.***]

ktoś sobie szykuje parcelę pod domek.

Gość • Czwartek [18.07.2019, 17:47:17] • [IP: 83.13.55.***]

ludzie tam chodzą z psami na spacer. Może ktoś palił papierosa i zaprószył ogień. Jest bardzo sucho. Jedna iskra wystarczy i klops.

Gość • Czwartek [18.07.2019, 17:43:36] • [IP: 185.13.106.***]

Papierza wybrali?

Gość • Czwartek [18.07.2019, 16:32:30] • [IP: 185.210.39.***]

W tamtym rejonie jest bardzo zaśmiecone.

Gość • Czwartek [18.07.2019, 16:24:31] • [IP: 178.238.246.***]

Cieszy się IdiotaA, ze zauważono jego spam!

Gość • Czwartek [18.07.2019, 16:07:29] • [IP: 164.127.29.***]

Idiota.

Gość • Czwartek [18.07.2019, 16:03:08] • [IP: 77.252.46.**]

Widziałem, to z okna... Smutna historia :-(( (—A jakby akurat tamtędy przechodziła procesja?

Oglądasz 1-19 z 19
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza w czwartek, 22 sierpnia b.r. o godz. 16:00, na spotkanie z Panią MARTĄ MATYSZCZAK, autorką komedii kryminalnej pt. „TRUP w SANATORIUM”. Akcja powieści osadzona jest w Świnoujściu, książka została niedawno wydana w popularnym autorskim cyklu: „Kryminał pod psem”. Spotkanie z aktualnie najlepszą w kraju autorką kryminałów „z przymrużeniem oka” poprowadzi Redaktor Naczelna TV „Słowianin” - Pani Mariola Żółtowska. Wszystkie osoby zainteresowane twórczością autorki „Trupa w Sanatorium” zapraszamy do Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tą o firmach, które prezydent Świnoujścia zwolnił z podatku od nieruchomości i nie tylko – zauważa jeden z naszych Czytelników. Inni mieszkańcy zwracają uwagę na relacje prezydenta z właścicielami firm zwolnionych z podatku ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■