POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [22.07.2019, 22:52:46] • Świnoujście

Dwa punkty gastronomiczne wyłączone z funkcjonowania - ktoś potraktował je cuchnącą cieczą

Dwa punkty gastronomiczne wyłączone z funkcjonowania - ktoś potraktował je cuchnącą cieczą

fot. Sławomir Ryfczyński

W dwóch punktach gastronomicznych rozlano śmierdzącą substancję. Znane są wcześniejsze przypadki rozlewania preparatów wydzielających niesamowity fetor, których używa się w celu odstraszania dzików. Czy jednak sprawcy tej śmierdzącej niespodzianki chodziło o dziki, czy może o chwilowe pozbycie się konkurencji?

Przy Wybrzeżu Władysława IV oraz ulicy Bema w dwóch lokalach gastronomicznych rozlano bardzo śmierdzącą substancję, która odstrasza potencjalnych klientów. Najprawdopodobniej jest to preparat przeciw dzikom.

Dwa punkty gastronomiczne wyłączone z funkcjonowania - ktoś potraktował je cuchnącą cieczą

fot. Sławomir Ryfczyński

Żeby pozbyć się smrodu, trzeba rozłożyć cały podest, oczyścić go i złożyć od nowa. Przez tę "akcję" lokale dzisiaj były zamknięte. To spowoduje duże straty restauratorów.

Policja powiadomiona o tym incydencie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 54, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 54

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 21:55:55] • [IP: 2.200.224.**]

Do Goscia 142- przepraszam, w jakim to jezyku napisane?

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 20:00:29] • [IP: 2.200.224.**]

Do Gosc 142- przeczytalam Twoje wypociny dwa razy i nie moge zgadnac w jakim jezyku to napisane

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 05:19:28] • [IP: 80.153.142.**]

Jakie wy chore jesteście tu. Przecież to swoje uratowali wam biznes i wy ich tak traktujecie? Przecież to ludzie z Świnoujścia. Ze macie do Niemców pretensje ? Jak to morze byc ? Niemcy więcej tu pieniędzy zostawiają że korzystanie morze normalnie i lepij tu żyć. Co wy macie na przeciwko Niemców.? Macie niemieckie firmy tu ? Macie... wyrzucają was z firm bo jesteście Polaki? Nie. .. to nie nazekajcie bo same jesteście takie same jak te Niemcy...

Gość • Piątek [26.07.2019, 10:54:21] • [IP: 5.173.145.**]

W Międzyzdrojach robi to samo.Grasuje w ten sam sposób. Myśli, że jest dzikiem ?:-)

Gość • Środa [24.07.2019, 19:52:42] • [IP: 93.242.216.***]

Typowe metody wielu Świnoujskich prywaciaży. Nie zdajecie sobie ludzie sprawy jak wielu z tych bohaterów wolnego rynku to gangsterzy i bandyci u których narkotyki to jest nic. Znane mi są przypadki pobić, usiłowań gwałtu, zastraszania i niepłacenia za pracę. Mało kto to zgłasza bo ludzie zwyczajnie się boją o siebie i swoje rodziny. Dlatego nigdy wiecej nie będę dorabiał tych bohaterów wolnego rynku.

Gość • Środa [24.07.2019, 13:38:11] • [IP: 176.221.123.***]

Biedne chłopaki z A morze las !! ale co tam reklama możne być :D znowu o nich głośno ! oby tak dalej więcej Darmowych reklam!! a na pewno takie incydenty pójdą tylko tym co zazdroszczą w pięty... a właściciele maja więcej gości auuuuu Polecam A morze Las jedzonko 1 klasa a i napić się można !! A temu co to zrobił!! Karma wraca z podwójną Siła

Gość • Środa [24.07.2019, 11:28:02] • [IP: 5.173.105.**]

szkoda, bo chcieli swoich sił sprobowac, , , ale jak widac jak sie komus kiedys zaszkodziło, , to karma wraca

Gość • Środa [24.07.2019, 11:27:20] • [IP: 77.253.132.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [24.07.2019, 09:02:31] • [IP: 5.173.250.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [24.07.2019, 08:53:38] • [IP: 176.221.123.***]

a moze tam grasowały dziki i ktos chciał je odstraszyć. ?

Gość • Środa [24.07.2019, 08:04:08] • [IP: 176.221.123.***]

kto to jest Krol S ??

Gość • Wtorek [23.07.2019, 21:49:49] • [IP: 95.40.150.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [23.07.2019, 18:54:06] • [IP: 5.173.128.***]

Prawdziwego przyjaciela poznaje się w biedzie albo...czy dobrze znosi twój sukces;)

Gość • Wtorek [23.07.2019, 17:22:01] • [IP: 5.173.136.**]

PREPARATOR Z RESTAURATOALETOWEJ Z ZESRAURACJI

Gość • Wtorek [23.07.2019, 17:06:56] • [IP: 80.245.188.**]

do ość • Wtorek [23.07.2019, 14:08:48] • [IP: 62.69.254.***] od ciebie zaczniemy

Gość • Wtorek [23.07.2019, 16:56:49] • [IP: 176.221.122.**]

Restaurator z drewnianej restauracji

Gość • Wtorek [23.07.2019, 16:25:56] • [IP: 176.221.113.**]

Tak to jest jak się nie chodzi na religię, do kościoła, tylko w tęczowych marszach lgbt się maszeruje. Potem są skutki.

Gość • Wtorek [23.07.2019, 15:47:26] • [IP: 37.47.156.***]

Po katolicku bliżni pokropił bliźniemu restauracje, żeby uchronić o nieszczęścia.

Gość • Wtorek [23.07.2019, 14:08:48] • [IP: 62.69.254.***]

ten co rozlał powinien dostać 10 lat bezwzględnej odsiadki

Gość • Wtorek [23.07.2019, 13:19:39] • [IP: 176.221.122.**]

Może były właściciel zemsty szukał na kolegach jak mi biznesy nie poszły i teraz bidę klepie

Gość • Wtorek [23.07.2019, 12:07:30] • [IP: 37.47.141.**]

Dokładnie zróbmy tak!Pyszne jedzonko, ale znajdą się Nasi biznesmeni którzy Tworzą klikę.Nie pozwólmy na to.Pamiętacie kule na plaży?Też nie pasowało.Pamiętacie tą co roczną impreze także na plaży?Znikło, bo im nic nie odpowiada tylko oni i oni.

Gość • Wtorek [23.07.2019, 11:08:35] • [IP: 93.94.191.***]

Potwierdzam. W tych lokach bardzo dobre jedzenie, nad kanałem czasem ciężko o stolik. Komuś zazdrość żyć nie daje.

i • Wtorek [23.07.2019, 11:03:08] • [IP: 80.54.236.***]

Złapać takiego gagatka, wykąpać w tej substancji i puścić na miasto. Popamiętałby raz na zawsze ;/

Gość • Wtorek [23.07.2019, 10:58:51] • [IP: 164.127.29.***]

To Czytelnicy, niech każdy komuś poleci tę firmę i punkty gastronomiczne - zróbmy coś odwrotnego, czyli reklamę tym podobno najlepszym zapiekankom!

Gość • Wtorek [23.07.2019, 10:54:05] • [IP: 178.238.251.***]

Król S to bankrut, gdyby nie tata to musiałby do roboty iść. Tylko kto go zatrudni jak to nic robić nie potrafi

Oglądasz 1-25 z 54
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza w czwartek, 22 sierpnia b.r. o godz. 16:00, na spotkanie z Panią MARTĄ MATYSZCZAK, autorką komedii kryminalnej pt. „TRUP w SANATORIUM”. Akcja powieści osadzona jest w Świnoujściu, książka została niedawno wydana w popularnym autorskim cyklu: „Kryminał pod psem”. Spotkanie z aktualnie najlepszą w kraju autorką kryminałów „z przymrużeniem oka” poprowadzi Redaktor Naczelna TV „Słowianin” - Pani Mariola Żółtowska. Wszystkie osoby zainteresowane twórczością autorki „Trupa w Sanatorium” zapraszamy do Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tą o firmach, które prezydent Świnoujścia zwolnił z podatku od nieruchomości i nie tylko – zauważa jeden z naszych Czytelników. Inni mieszkańcy zwracają uwagę na relacje prezydenta z właścicielami firm zwolnionych z podatku ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■