POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [05.08.2019, 08:39:01] • Świnoujście

Z osiedla Platan zniknął...samochód!

Z osiedla Platan zniknął...samochód!

fot. Andrzej Ryfczyński

Samochód dosłownie zniknął tydzień temu. Policja do dziś go poszukuje.

Tydzień temu w sobotę około godziny 13.00 właściciele zorientowali się, że nie ma ich samochodu. Ford mógł zniknąć w nocy, na razie nic nie wiadomo o okolicznościach. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że był na niemieckich numerach rejestracyjnych, a jego właścicielami są Niemcy.

Teraz policjanci sprawdzają zapisy z kamer i próbują ustalić jakieś ślady kradzieży.

Szkoda, że właściciele w dniu, gdy stwierdzili brak samochodu nie poinformowali mediów - może ktoś z naszych Czytelników coś widział i mógłby pomóc, przecież wiadomo że wspólnie można więcej.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

Gość • Czwartek [08.08.2019, 13:15:21] • [IP: 37.47.136.***]

a mi sie wydaje ze to bylo zaplanowane autko sie znudzilo i z ubezpieczenia bedzie nowe !! niemcy to tez dobrzy cwaniacy i zlodzieje

Gość • Wtorek [06.08.2019, 08:55:04] • [IP: 62.69.252.***]

Jestem mieszkańcem osiedla Platan. Tutaj parkują auta PREMIUM (BMW, Audi, Marcedes, Porsche). Nie było kradzieży. Aż proszę ktoś połakomił się na niemieckiego Forda. To opowieść z kręgu fantastyki turystycznej. Jedno jest pewne - zgrabna historia dla firmy ubezpieczeniowej. Auto niemieckie+Polska=kradzież=wypłata odszkodowania. TO PATENT NA SZYBKĄ SPRZEDAŻ AUTA made in germany

Gość • Wtorek [06.08.2019, 01:39:27] • [IP: 77.252.46.**]

Jaki kolor opon miał ten fort kadet? Bo ja widziałem jak jechał taki jakiś na czarnych oponach i chyba miał nawet wentyle samochodowe na sprężone powietrze. [?]

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 23:26:16] • [IP: 83.20.250.***]

Czary mary. No wziął i zniknął.

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 23:21:35] • [IP: 216.130.39.**]

Czyzby wracaly stare czasy . ... dobre czasy :) ? Autko opychamy za smiesznze pieniadze. ... dajemy dokumenty. ... pojazd spokojnie przekracza granice. ... dokumenty szybko wracaja. ... a byly juz wlasciciel dokonuje zgloszenia i ubezpieczenie wyplaca kase. Pospolity i powszechny stary numer niemiazskow z przed lat :).

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 22:57:51] • [IP: 176.221.123.***]

uchwałę Rady Miejskiej należy zaskarzyc w trybie art 101 ustawy o samorzadzie gminnym do Wojewódzkiego Sadu Adminitracyjnego w Szczecinie

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 21:29:53] • [IP: 176.221.123.***]

nieładnie tak kombinować żeby wyciągnąć kasę od ubezpieczyciela

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 19:21:55] • [IP: 176.221.123.***]

No hallo Samochod to nie rower zeby go nie odnalezc.. Panowie bez jaj., , , Monitoring podobno jest w miescie, , , zaznaczam // podobno//

Ojciec rydzyk • Poniedziałek [05.08.2019, 18:29:07] • [IP: 37.30.7.***]

Zguba do odbioru u mnie po wplacie na radio 50tys€, nawet moge przebic numery jak potrzeba

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 16:59:13] • [IP: 178.238.247.**]

A ja mysle ze stoi gdzies sobie spokojnie!! Tylko wlasciciel zapomnial!!

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 16:38:42] • [IP: 85.232.245.***]

Bezdomny oddał O. Rydzykowi.

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 16:33:44] • [IP: 5.173.18.***]

14:49 - brawo Ty.

Antybiotykobiorca • Poniedziałek [05.08.2019, 15:26:43] • [IP: 151.248.62.***]

Co nam obca przemoc wzięła szabla odbierzemy...to chyba najblizsza do zaakceptowania forma przestępstwa dla Polaków😉

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 15:23:09] • [IP: 185.210.39.***]

Dziś juz zgłosiłem 86 fordów na niemieckich numerach które mijałem. Brawo ja.

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 14:49:00] • [IP: 62.69.241.**]

[IP: 77.191.17.***]to może napisz ile polskich dzieł sztuki znajduje się w ich muzeach.

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 14:07:22] • [IP: 176.221.123.**]

Ksiądż Mateusz znalazł znalazł zgube, stoi na parkingu a nie srodzi pod oknami.

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 13:34:23] • [IP: 77.191.17.***]

Dobre sie mowi, ze jak niemiec chce jechac do Polski samochodem to bierze kolej bo samochod juz tam jest!

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 13:04:51] • [IP: 31.0.37.**]

Ten Platan to patologia !

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 11:59:35] • [IP: 176.221.123.***]

zapewne chodzi o ubezpieczenie.

moondek • Poniedziałek [05.08.2019, 11:53:57] • [IP: 37.248.161.**]

Samochód? Zniknął?? No to jaja... Dziwne, że samochód... Częściej w Świnoujściu znikają tramwaje... A teraz to chyba trzeba policję uruchomić... Rzecz niezwykła z tym zniknięciem...

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 11:35:10] • [IP: 80.245.188.***]

W połowie ulicy Zamkowej stoi porzucony samochód o nr. rej. ZS5...3. Może zainteresuje się nim Straż Miejska?

NN • Poniedziałek [05.08.2019, 10:39:39] • [IP: 80.211.250.***]

stary sposĂłb na ubezpieczenie, auto na Ukrainie z przebitymi numerami :-)

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 10:15:19] • [IP: 5.173.160.***]

Kosmici. Trójkąt bermudzki.

2 • Poniedziałek [05.08.2019, 10:01:21] • [IP: 80.54.236.***]

Oczywiste, że każdy zerka na swój samochód i choć raz dziennie go dogląda. Widocznie nie był dla nich tak cenny.

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 09:36:49] • [IP: 176.221.123.**]

Jakaś fotka auta to będę się rozgladac

Oglądasz 1-25 z 32
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza w czwartek, 22 sierpnia b.r. o godz. 16:00, na spotkanie z Panią MARTĄ MATYSZCZAK, autorką komedii kryminalnej pt. „TRUP w SANATORIUM”. Akcja powieści osadzona jest w Świnoujściu, książka została niedawno wydana w popularnym autorskim cyklu: „Kryminał pod psem”. Spotkanie z aktualnie najlepszą w kraju autorką kryminałów „z przymrużeniem oka” poprowadzi Redaktor Naczelna TV „Słowianin” - Pani Mariola Żółtowska. Wszystkie osoby zainteresowane twórczością autorki „Trupa w Sanatorium” zapraszamy do Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tą o firmach, które prezydent Świnoujścia zwolnił z podatku od nieruchomości i nie tylko – zauważa jeden z naszych Czytelników. Inni mieszkańcy zwracają uwagę na relacje prezydenta z właścicielami firm zwolnionych z podatku ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■