POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [18.08.2019, 19:42:18] • 安inouj軼ie

Bajkowo w 安inouj軼iu

Bajkowo w 安inouj軼iu

fot. S豉womir Ryfczy雟ki

Na razie samotnie przemierza 安inouj軼ie na rowerze. W niedalekiej przysz這軼i u jego boku ma pojawi si Fiona. Pan Rafa wpad na pomys, jak uatrakcyjni nasze miasto i sprawi, by wi璚ej ludzi na ulicy si u鄉iecha這. Przebra si za Shreka.

W 安inouj軼iu pojawi豉 si tym roku znana posta ze 鈍iata bajek. Chyba nikt si nie spodziewa, 瞠 w uzdrowisku spotka… Shreka. Reakcje s takie, jakich pan Rafa – autor pomys逝 – si spodziewa. Mn鏀two os鏏 robi sobie z nim zdj璚ia i macha do niego.

Jaki czas temu pan Rafa postanowi zakupi przez internet str鎩, w kt鏎ym m鏬豚y wyj嗆 na miasto do ludzi i uatrakcyjni ich pobyt w 安inouj軼iu. Nie chcia odstrasza swoim przebraniem. Kostium Shreka wpad mu w oko przypadkiem. Zakup okaza si jednak „strza貫m w dziesi徠k”.

Bajkowo w 安inouj軼iu

fot. S豉womir Ryfczy雟ki

Shrek nie jest tylko 鈍inoujsk atrakcj. Je寮zi r闚nie do Mi璠zyzdroj闚. Wszyscy robi sobie z nim zdj璚ia. Ludzie potrafi mu za to zap豉ci. Pan Rafa m闚i jednak, 瞠 przebiera si za ogra nie po to, by zarobi, ale wywo豉 u鄉iech na twarzach przechodni闚. I tak si dzieje. Dzieci na ulicy, kiedy go zauwa膨 w przebraniu, podbiegaj si do niego przytuli. Ale nawet ci, co nie podchodz, machaj do niego z oddali.

Na nadgarstku Shreka przyczepiony jest wypchany osio貫k. Pytamy wi璚, gdzie Fiona. Wszystko w swoim czasie – s造szymy w odpowiedzi od pana Rafa豉. Shrek ma w planach stworzenie swojej w豉snej bajki w 安inouj軼iu, wi璚 w niedalekiej przysz這軼i pojawi si r闚nie Fiona. Jak na razie ogr w samotno軼i przemierza przez miasto na swoim tr鎩ko這wym czerwonym rowerze.

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 37, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 37

Go嗆 • Poniedzia貫k [26.08.2019, 11:16:11] • [IP: 77.115.69.*]

jak czytam komentarze to zachowujecie gorzej ni ma逍y, nie do嗆, 瞠 banana zabierze to jeszcze w 貫b da

Go嗆 • Sobota [24.08.2019, 11:05:02] • [IP: 31.60.54.***]

Mo瞠 i uczciwy cz這wiek. No ale wiadomo, 瞠 trzeba by ostro積ym.

Go嗆 • 字oda [21.08.2019, 12:14:19] • [IP: 178.235.146.***]

jestem bardzo szczesliwa bo urodzilam dzisiaj corke eweline ktora od 8 lat jest w angl bylam w ubieglym rokku na chmielnej w warszawie bawimysieii

Go嗆 • Wtorek [20.08.2019, 15:00:22] • [IP: 94.254.224.***]

Nie widzicie 瞠 to inwalida, po prostu my郵icie skoja瞠nia 瞠 pijany i brudny po prostu pochodzi z bagien

Go嗆 • Wtorek [20.08.2019, 10:25:52] • [IP: 94.254.224.***]

Opszczany Shrek jeszcze nie wiadomo czym mo積a si zarazi...bierze pieni康ze od ludzi ?to nie jest zebranie??podatki to gdzie?!pijany si obala po ulicach!!

Go嗆 • Wtorek [20.08.2019, 10:09:45] • [IP: 31.60.24.***]

Shrek z osiedla Platan? haha

Dy簑rny Ortograf Kraju • Poniedzia貫k [19.08.2019, 21:56:15] • [IP: 164.127.31.**]

18:08:34] • [IP: 176.221.122.***] Nie" komenta瞠"- pisze si" komentarze"!! (ortografia po瘸l si Bo瞠!).

Go嗆 • Poniedzia貫k [19.08.2019, 18:08:34] • [IP: 176.221.122.***]

Co by nie by這 zawsze 磧e, co za ludzie strach si ba.Komenta瞠 po瘸l si Bo瞠

Go嗆 • Poniedzia貫k [19.08.2019, 14:45:19] • [IP: 176.221.123.**]

no i ledwo na nogach sie trzyma

Dy簑rny Ortograf Kraju • Poniedzia貫k [19.08.2019, 13:49:53] • [IP: 164.127.31.**]

10:22" Nie 瞠brze" a nie" nie 瞠bra", 6:54 po" nawet spod maski, " skre郵i przecinek, bo 幢e postawiony; Pa寮zioch 21:56:16 po" zap豉ci" wstaw przecinek; i pisz" portFelik" nie" portwelik" - Pa寮zioch, jak ty, dumny, mo瞠sz obiera sobie nick, skoro pisa po polsku nie potrafisz i nie masz podstawowych kwalifikacji, by si publicznie wypowiada. Tak ra膨ce b喚dy w pisowni ju na wst瘼ie odbieraj ci wiarygodno嗆 jako pouczaj帷emu, komu, kogo zdanie mamy wzi望 pod uwag.

Go軼inny Go嗆 • Poniedzia貫k [19.08.2019, 12:27:08] • [IP: 176.221.122.***]

dlatego je寮zi na 3 k馧kach, bo na 2 by nigdzie nie zajecha. .

Go嗆 • Poniedzia貫k [19.08.2019, 10:47:27] • [IP: 164.127.31.**]

Szkoda, 瞠 w naszym kraju nawet pod czym co wywo逝je u鄉iech dzieci, musi si kry alkohol. Ale w innych krajach te za fasad kryj si r騜ne dziwne rzeczy.

fiona • Poniedzia貫k [19.08.2019, 10:33:58] • [IP: 80.54.236.***]

A co, ten kostium nie odstrasza?

Go嗆 • Poniedzia貫k [19.08.2019, 10:22:25] • [IP: 176.221.122.***]

Pijak nie pijak ale nie siedzi i nie zebra" daj 2zl" tylko znalaz spos鏏 na zarobek paru groszy super!

Go嗆 • Poniedzia貫k [19.08.2019, 10:14:59] • [IP: 164.127.31.**]

Oj, dowiedzia貫m si z wpis闚, 瞠 jednak jest to Shrek z przesz這軼i, a nawet... tera幡iejszo軼i. Pachnie tym, co kupuje z pieni璠zy dawanych mu przez dzieci, a co mo瞠 by przekle雟twem 篡cia tych dzieci, bo one chyba jeszcze nie znaj mocy tego zwi您ku chemicznego sprzedawanego w butelkach.

zasada • Poniedzia貫k [19.08.2019, 09:16:04] • [IP: 80.211.250.***]

A prawa autorskie wykupione?

Go嗆 • Poniedzia貫k [19.08.2019, 06:54:39] • [IP: 178.238.252.**]

Pomys fajny, nikomu krzywdy nie robi, kto chce, zap豉ci ale...m鏬豚y czasem wypra ten str鎩.I niestety, nawet spod maski, wydobywa si od鏎 alkoholu.

Go嗆 • Poniedzia貫k [19.08.2019, 06:47:16] • [IP: 176.221.122.**]

Tak tak 安inouj軼ie to bajkowa kraina, szczeg鏊nie Warsz闚, mo積a tam np. spotka szlaufa deptaka warszowskiego.

Go嗆 • Poniedzia貫k [19.08.2019, 01:01:31] • [IP: 77.252.46.***]

Z tego co wiem, to On Ci p豉ci" Pa寮zioch" za zdj璚ie z Tob, bo takim wypasem jeste, co nie?

Go嗆 • Niedziela [18.08.2019, 23:30:49] • [IP: 178.238.253.***]

buahahahahahahahahah

Go嗆 • Niedziela [18.08.2019, 22:55:36] • [IP: 83.23.184.***]

Ka盥y orze jak mo瞠. Mia ch這pina pomys i dobrze

Go嗆 • Niedziela [18.08.2019, 22:42:27] • [IP: 176.221.113.**]

疾nada...

Pa寮zioch • Niedziela [18.08.2019, 21:56:16] • [IP: 83.20.250.**]

Nie ludzie potrafi mu zap豉ci tylko jest ustalone 瞠 za zdj璚ie nale篡 zap豉ci. Ma portwelik wprawdzie nie m闚i wprost ile chce ale zdj璚ia s p豉tne

Go嗆 • Niedziela [18.08.2019, 21:42:32] • [IP: 94.254.232.***]

Od fion z gdy雟kiej z daleka bo nie r璚z!!

Go嗆 • Niedziela [18.08.2019, 21:26:23] • [IP: 88.156.133.**]

Posadzi tam Marzene od pierog闚 i b璠zie Szhrek mia u boku Fione

Ogl康asz 1-25 z 37
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w 安inouj軼iu ma przyjemno嗆 zaprosi dzieci m這dsze (z klas 0 – 3) na teatralny spektakl edukacyjny, przygotowany przez aktor闚 scen szczeci雟kich, pt.: „Jesienne spotkanie z Rumcajsem”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki G堯wnej (ul Pi連udskiego 15) w poniedzia貫k, 23 wrze郾ia b.r. o godz. 11:00. Wst瘼 wolny! ■
■ Mi這 nam zaprosi do udzia逝 w III 名INOUJSKIM BIEGU WYSPIARZA. Zawody rozpoczn si w dniu 06 pa寮ziernika 2019 r. godz. 11.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki 22. ■ Post瘼owanie prokuratury b璠zie tu mia這 kilka p豉szczyzn. Bezpo鈔edni przyczyn 鄉ierci dw鎩ki nastolatk闚 b璠 bada biegli s康owi. Poza tym prokuratura wszcz窸a post瘼owanie w kierunku przyczyn wypadku drogowego w ruchu l康owym ze skutkiem 鄉iertelnym. Prowadzone s r闚nie czynno軼i zwi您ane z przes逝chaniem w charakterze 鈍iadk闚 os鏏, kt鏎e mog posiada jak彗olwiek wiedz na temat okoliczno軼i tego zdarzenia ■ Trwaj帷e prace poszukiwawcze nie przynosi造 efektu. Dopiero zaanga穎wanie si prywatnej firmy zajmuj帷ej si pracami nurkowymi pozwoli這 odnale潭 w Kanale Piastowskim cia豉 nastolatk闚. Na pomoc by這 jednak za p騧no. Oboje byli pod wod oko這 2 godzin. Dwie godziny p騧niej, w akcj poszukiwawcz zaanga穎wa豉 si prywatna firma pracepodwodne.com, kt鏎a sprawdza grunt pog喚bianego przez Urz康 Morski w Szczecinie toru wodnego. Na Kanale pojawi si ich statek do badania dna. O godz. 20.08 pod wod zszed jej p貫twonurek. Oko這 p馧 godziny p騧niej w wodzie znaleziono dwa cia豉 ■ Mieszkanka przestrzega: Kto zn璚a si nad kotami! Do redakcji zwr鏂i豉 si Mieszkanka 安inouj軼ia, kt鏎a przestrzega w豉軼icieli, b康 osoby dokarmiaj帷e koty dzia趾owe. W li軼ie mo瞠my przeczyta jakich okrucie雟tw si kto dopu軼i wobec tych niewinnych zwierz徠 ■ Radni podzieleni w sprawie sytuacji w PEC-u. Opozycja domaga si szczeg馧owych wyja郾ie, stronnicy prezydenta popieraj jego stanowisko o koniecznym post瘼owaniu s康owym. W obronie zwalnianego z pracy zwi您kowca NSZZ "Solidarno嗆" b璠zie dzi demonstrowa przed zak豉dem, na ulicach i przed Urz璠em Miasta ■ Kontrowersje wok馧 dopuszczenia do g這su przedstawiciela "Solidarno軼i" na sesji Rady Miasta.Po jego wyst徙ieniu obrady przerwano w celu spotkania przewodnicz帷ych klub闚 radnych z prezydium rady ■ Przewodnicz帷y NSZZ "Solidarno嗆" Pomorza Zachodniego do radnych 安inouj軼ia: "Prezes PEC-u w 安inouj軼iu, zwalniaj帷 przewodnicz帷ego zak豉dowej "Solidarnosci" z豉ma豉 kodeks pracy oraz ustaw o zwi您kach zawodowych ■