POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [14.08.2019, 20:16:55] • Świnoujście

Wyruszył w trasę rowerową, do dzisiaj nie ma z nim kontaktu. Zaginął Piotr Torbus

Wyruszył w trasę rowerową, do dzisiaj nie ma z nim kontaktu. Zaginął Piotr Torbus

fot. Organizator

57-letni mężczyzna wyruszył około tydzień temu ze Świnoujścia w trasę rowerową i od kilku dni nie ma z nim kontaktu.

W chwili zaginięcia mężczyzna był ubrany w czerwoną odzież sportową i poruszał się na rowerze firmy Kellys. Pan Piotr jest szczupłej postury, ma 187 cm wzrostu i nosi okulary korekcyjne.

W razie jakichkolwiek informacji na temat mężczyzny prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Bielawie, tel. 74/833-42-11 lub 997/112.


komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-10 z 10

Gość • Niedziela [25.08.2019, 23:21:56] • [IP: 185.210.39.**]

Poszukiwany przez policję 57-letni mężczyzna z Bielawy, który zaginął 9 sierpnia w Świnoujściu został odnaleziony cały i zdrowy. Policja dziękuje za wszystkie otrzymane sygnały!

Gość • Czwartek [15.08.2019, 19:36:00] • [IP: 46.169.193.***]

DO Gość • Środa [14.08.2019, 22:44:24] • [IP: 88.156.206.**]...A widziały gały co brały? Jedyny sposób to, zbudować własną aparaturę i dostarczać brymuchę własnej produkcji"skolko godno"filtrowanej przez węgiel kokosowy...🐽🐽🐽

Gość • Czwartek [15.08.2019, 16:25:47] • [IP: 37.47.159.**]

A posiada konto google? Można namierzyć.

Gość • Czwartek [15.08.2019, 14:35:04] • [IP: 176.221.122.***]

A kiedy miał wrócić ?

Gość • Czwartek [15.08.2019, 08:07:51] • [IP: 178.238.252.**]

Oby się odnalazł...

Gość • Czwartek [15.08.2019, 06:56:13] • [IP: 178.238.253.**]

Z pewnością się odnajdzie, może siadła mu komórka lub nie ma zasięgu. Trzymam kciuki.

Gość • Czwartek [15.08.2019, 00:24:59] • [IP: 178.238.253.***]

O tej porze!? Ja to w 'wyczerpiającym' lipcu wyruszam w trasy rowerowe, a nie w sierpniu, ale jak kto woli. Mam nadzieję, że facet się odnajdzie.

Gość • Środa [14.08.2019, 22:49:55] • [IP: 176.221.122.***]

Pewnie poszedł w" długą"

Gość • Środa [14.08.2019, 22:44:24] • [IP: 88.156.206.**]

sam bym też chetnie, , zniknał'' majac zone -alkoholiczke, męcze się juz kupę lat.pod wpływem alkoholu straciła zdrowie, wiec nie chcę jej zostawic na pastwe losu...ale nieraz juz myśle. ..brrr

Gość • Środa [14.08.2019, 20:54:03] • [IP: 188.146.232.**]

Fatalnie, sam tak samotniczo czasem jeżdżę i kiedyś pewna turystka na jakims polu namiotowym po wypytaniu mnie o te wyprawy na koncu zapytala jakby od niechcenia: A nie boi się pan? Po zadaniu tego pytania po raz pierwszy przez chwilę się bałem, ale niedlugo. Zawsze, jeśli to można tak nazwać, " bałem sie" tak, że maniakalnie omijałem drogi krajowe i ruchliwe wojewódzkie oraz trzeciorzędne, lecz wąskie i ruchliwe. Bać się w ten sposób to znaczy myśleć racjonalnie.-Oby ten rowerzysta odnalazł się, gdy się to stanie, prosimy o informację.

Oglądasz 1-10 z 10
■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■