POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [18.08.2019, 17:14:46] • Międzyzdroje

Babilon MMA Międzyzdroje. Relacja z walki: Eliza Kuczyńska ze Świnoujścia i Olga Michalska. Zobacz fotogalerię!

Babilon MMA Międzyzdroje. Relacja z walki: Eliza Kuczyńska ze Świnoujścia i Olga Michalska. Zobacz fotogalerię!

16.08.2019.(fot. Andrzej Ryfczyński )

Piątkowa gala w Międzyzdrojach to już dziewiąte wydarzenie spod szyldu Babilon MMA Tomasza Babilońskiego.

W Międzyzdrojach odbyła się kolejna gala organizacji Babilon MMA 9. Podczas tego wydarzenia fani obejrzeli siedem pojedynków, w tym jeden kobiecy.

Babilon MMA Międzyzdroje. Relacja z walki: Eliza Kuczyńska ze Świnoujścia i Olga Michalska. Zobacz fotogalerię!

fot. Andrzej Ryfczyński

Na otwarcie wieczoru pełnego wrażeń do ringu wyszły debiutujące w zawodowych: Eliza Kuczyńska i Olga Michalska. Eliza to mieszkanka Świnoujścia, która pracuje jako ratowniczka medyczna na plaży w Międzyzdrojach.

Babilon MMA Międzyzdroje. Relacja z walki: Eliza Kuczyńska ze Świnoujścia i Olga Michalska. Zobacz fotogalerię!

fot. Andrzej Ryfczyński

To pierwsza ich walka na ringu zawodowym w Międzyzdrojach. Eliza waży 51,8 kg, a Olga 51,7 kg. Spora różnica wieku, odpowiednio 32 i 22 lata prawdopodobnie miała też wpływ na wynik walki.

Babilon MMA Międzyzdroje. Relacja z walki: Eliza Kuczyńska ze Świnoujścia i Olga Michalska. Zobacz fotogalerię!

fot. Andrzej Ryfczyński

Eliza dobrze sobie radziła i była o krok od zwycięstwa nawet w pierwszej rundzie. Ostatecznie jednak nie wytrzymała kondycyjnie tej walki i na koniec trzeciej rundy uległa przez duszenie zza pleców.

Babilon MMA Międzyzdroje. Relacja z walki: Eliza Kuczyńska ze Świnoujścia i Olga Michalska. Zobacz fotogalerię!

fot. Andrzej Ryfczyński

Pierwsze zwycięstwo młodziutkiej Olgi Michalskiej może być początkiem jej kariery. Eliza zrobiła dobre wrażenie.

Babilon MMA Międzyzdroje. Relacja z walki: Eliza Kuczyńska ze Świnoujścia i Olga Michalska. Zobacz fotogalerię!

fot. Andrzej Ryfczyński

Transmisję prowadził Polsat i jeszcze można obejrzeć to w internecie. My natomiast podsumujmy starym powiedzeniem, „pierwsze koty za płoty". Zapraszam do fotogalerii.
Kliknij tu, aby zobaczyć fotogalerię


źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 31

Gość • Niedziela [25.08.2019, 19:55:18] • [IP: 31.0.127.***]

Eliza, głowa do góry. Te wszystkie negatywne wypowiedzi na Twój temat to nic napisane przez nic.

Gość • Czwartek [22.08.2019, 16:41:28] • [IP: 176.221.123.***]

Panie redaktorze, WIELKIE sprostowanie powinno znaleźć się w informacji na temat walki - to nie prawda że Eliza Kuczyńska nie wytrzymała kondycyjnie a została BARDZO PODDUSZONA w 1 rundzie i PRZEZ TO 2 kolejne były na tzw." beztlenówce". Ale Eliza się nie poddała i stała na ringu i walczyła DALEJ. Inny zawodnik w 2 rundzie specjalnie by tak zagrał żeby zostać pokonanym, a ona WALCZYŁA do końca i za to ma szacunek u innych zawodników.

Gość • Środa [21.08.2019, 13:10:08] • [IP: 185.210.39.**]

film reklamują :)

Gość • Wtorek [20.08.2019, 09:10:15] • [IP: 185.210.38.**]

PITBULL to sponsor, sprzedaje ciuchy i inne tam pierdoły.

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 22:13:44] • [IP: 31.60.25.***]

Dzieci rodzić i gotować zamiast głupotami się zajmować.

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 21:37:54] • [IP: 80.245.188.***]

I Jeszcze się zastanawiam co oznaczają napisy na koszulkach z zielonym tłem :" PITBULL" Czy to jest reklama : - Armando Christian Péreza: amerykański wokalista i raper - American Pit Bull Terrier : rasa psa - Pitbull : Polski film sensacyjny Bo nie wiem co Panowie i Panie reklamują? Może ktoś podpowie z wtajemniczonych w" mózgotrzepanie"

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 20:23:21] • [IP: 80.245.188.***]

Straszne te walki kobiet - 'mózgotrzepy' w wydaniu damskim. Ile to trzeba mieć inteligencji żeby dać sobie obić" ryj". Im mniejsze IQ tym wyższy poziom agresji. Kiedyś tylko M-I się" bili". Jak mówił Stuhr w Seksmisji:" Kobieta Mnie Bije" a myślałem, że to tylko fikcja filmowa.

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 17:27:48] • [IP: 178.235.147.*]

a gdzie kisiel? Boże co za żenada, kto to w ogóle ogląda

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 15:01:49] • [IP: 178.238.253.***]

08:35:01: - a wcale że nie, właśnie o mnie! 💪👍👌

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 15:01:40] • [IP: 178.238.253.***]

08:35:01: - a wcale nie, właśnie o mnie! 💪👍👌

AressWCTS • Poniedziałek [19.08.2019, 12:18:12] • [IP: 176.221.122.**]

Eliza głowa do góry, taki sport, nic nie uczy tak jak porażka, a anonimowi pseudo znawcy sportu i życia, mordy w kubeł. Nie powiedziałeś/aś w twarz, nie powiedziałeś/aś nic!!

ble • Poniedziałek [19.08.2019, 10:34:28] • [IP: 80.54.236.***]

Nie ma nic głupszego niż dwie bijące się dziewczyny.

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 09:00:35] • [IP: 157.25.141.**]

typowa wioskowa rozrywka dla motłochu

Facet • Poniedziałek [19.08.2019, 08:35:01] • [IP: 31.0.66.**]

One biły się o mnie

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 04:57:59] • [IP: 5.173.99.***]

Bo te sztuki walki to nie ulica... W UM tez jest karateka z karateczka... Ale walka z wyimaginowanym przeciwnikiem to nie to samo co wsciekly ulicznik...

Gość • Poniedziałek [19.08.2019, 00:20:12] • [IP: 176.221.122.***]

Gość • Niedziela [18.08.2019, 22:26:56] • [IP: 176.221.123.**] Jak ja bym na taką damę trafiła to w kilka sekund bym ją spacyfikowała i pytała się czy ma coś jeszcze do mojej osoby i oceniała, czy ma jeszcze dostać kila kopniaków, czy da sobie już spokój i nie jestem wojowniczką MMA a lekko wkur...ą na całokształt Polką.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 22:26:56] • [IP: 176.221.123.**]

Ale damy!! Już bardziej żałosnego widowiska nie może być od tego gdzie biją się super damy. Spuchnięte usta, wory pod oczami, opuchnięte łuki brwiowe, super 100 % kobiecości. Jaka to jest przyjemność dać w mordę innemu człowiekowi. A te damy?? zwieżęce instynkty biorą tu górę.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 20:28:28] • [IP: 37.47.147.*]

Taka pani kozak i co ?

Gość • Niedziela [18.08.2019, 20:09:16] • [IP: 178.235.146.***]

Gość • Niedziela [18.08.2019, 18:02:10] • [IP: 62.69.251.***]Takie błędy ortograficzne mamusiu to wstyd.Z czego tutaj być dumnym?Są inne dziedziny z których można czerpać dumę, na pewno nie mordobicie.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 20:06:17] • [IP: 178.235.146.***]

Eliza myślę że lepiej zajmij się Taekwondo, szkoda twojej urody na to krwawe mordobicie które pozostawi piętno na całe życie.Gra nie warta świeczki, uwierz mi.Debiut nieudany, to nie twoja bajka.Pozdrawiam.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 20:03:46] • [IP: 93.94.191.**]

dla czego nie ma tej walki na you tube

Gość • Niedziela [18.08.2019, 20:00:42] • [IP: 178.238.253.**]

W Szwecji w Kalmarze wczoraj nasza mieszkanka Aleksandra Andryszak ukończyła IRONMENA ze świetnym czasem 12:29:29 jak ktoś nie wie to jest 3.900 m pływania, 180 km jazdy na rowerze i 42.100km bieg(maraton). T0 jest wyczyn !!. Gratulacje.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 19:49:44] • [IP: 178.238.253.**]

To jest straszne.

Gość • Niedziela [18.08.2019, 19:20:12] • [IP: 93.94.191.***]

Walką bym tego nie nazwał wielka Pani Eliza dostała w czape i po sprawie może teraz trochę zejdzie na ziemię

GośćGość • Niedziela [18.08.2019, 19:11:44] • [IP: 178.235.146.**]

Najlepsza rozrywka jak się baby napierniczają, kupa uciechy.Bardzo polecam..

Oglądasz 1-25 z 31
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić dzieci młodsze (z klas 0 – 3) na teatralny spektakl edukacyjny, przygotowany przez aktorów scen szczecińskich, pt.: „Jesienne spotkanie z Rumcajsem”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej (ul Piłsudskiego 15) w poniedziałek, 23 września b.r. o godz. 11:00. Wstęp wolny! ■
■ Miło nam zaprosić do udziału w III ŚWINOUJSKIM BIEGU WYSPIARZA. Zawody rozpoczną się w dniu 06 października 2019 r. godz. 11.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki 22. ■ Postępowanie prokuratury będzie tu miało kilka płaszczyzn. Bezpośrednią przyczynę śmierci dwójki nastolatków będą badać biegli sądowi. Poza tym prokuratura wszczęła postępowanie w kierunku przyczyn wypadku drogowego w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Prowadzone są również czynności związane z przesłuchaniem w charakterze świadków osób, które mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności tego zdarzenia ■ Trwające prace poszukiwawcze nie przynosiły efektu. Dopiero zaangażowanie się prywatnej firmy zajmującej się pracami nurkowymi pozwoliło odnaleźć w Kanale Piastowskim ciała nastolatków. Na pomoc było jednak za późno. Oboje byli pod wodą około 2 godzin. Dwie godziny później, w akcję poszukiwawczą zaangażowała się prywatna firma pracepodwodne.com, która sprawdza grunt pogłębianego przez Urząd Morski w Szczecinie toru wodnego. Na Kanale pojawił się ich statek do badania dna. O godz. 20.08 pod wodę zszedł jej płetwonurek. Około pół godziny później w wodzie znaleziono dwa ciała ■ Mieszkanka przestrzega: Ktoś znęca się nad kotami! Do redakcji zwróciła się Mieszkanka Świnoujścia, która przestrzega właścicieli, bądź osoby dokarmiające koty działkowe. W liście możemy przeczytać jakich okrucieństw się ktoś dopuścił wobec tych niewinnych zwierząt ■ Radni podzieleni w sprawie sytuacji w PEC-u. Opozycja domaga się szczegółowych wyjaśnień, stronnicy prezydenta popierają jego stanowisko o koniecznym postępowaniu sądowym. W obronie zwalnianego z pracy związkowca NSZZ "Solidarność" będzie dziś demonstrować przed zakładem, na ulicach i przed Urzędem Miasta ■ Kontrowersje wokół dopuszczenia do głosu przedstawiciela "Solidarności" na sesji Rady Miasta.Po jego wystąpieniu obrady przerwano w celu spotkania przewodniczących klubów radnych z prezydium rady ■ Przewodniczący NSZZ "Solidarność" Pomorza Zachodniego do radnych Świnoujścia: "Prezes PEC-u w Świnoujściu, zwalniając przewodniczącego zakładowej "Solidarnosci" złamała kodeks pracy oraz ustawę o związkach zawodowych ■