░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje 2 kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [21.08.2019, 08:20:42] • Heringsdorf

W nadmorskim kurorcie odbył się 7. Heringsdorfer Bodypainting Festival 2019. Zobacz film!

W nadmorskim kurorcie odbył się 7. Heringsdorfer Bodypainting Festival 2019. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

W muszli koncertowej obok mola w Heringsdorfie został zorganizowany po raz 7. festiwal malowania ciała. Jak co roku artyści malowali ciała kobiet. Spośród dziewięciu uczestniczek, trzy stanęły na podium.



W sobotę w nadmorskim kurorcie, w Herringsdorfie rywalizowało ze sobą kilkunastu najlepszych malarzy ludzkiego ciała. Na scenie muszli koncertowej każdy z autorów opowiadał o swoim dziele. Wcześniej mogliśmy obejrzeć kilkugodzinne tworzenie dzieł w namiotach.

W nadmorskim kurorcie odbył się 7. Heringsdorfer Bodypainting Festival 2019. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Festiwal jak co roku wzbudza wielkie zainteresowanie. Mnóstwo ludzi oczekujących na finał mogło również skosztować potraw przyrządzonych przez Fisch-Domke oraz w ogródku letnim spożyć zimne napoje.

W nadmorskim kurorcie odbył się 7. Heringsdorfer Bodypainting Festival 2019. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Podczas całego przygotowania, Andre Domke oprowadzał nową burmistrz Heringsdorfu Laurę Isabelle Marisken, która w czerwcu wygrała wybory samorządowe i zastąpiła Larsa Petersena. Pani burmistrz towarzyszył Sekretarz Stanu – Stefan Rudolph. Natomiast prowadzącym festiwal był Jürgen Kraft.

W nadmorskim kurorcie odbył się 7. Heringsdorfer Bodypainting Festival 2019. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Najlepsze prace prezentujemy na głównym zdjęciu. Wszystkie miały morski klimat. Autorka malarstwa Gesine Marwedel po raz kolejny wygrała swoją sztuką, a pierwsze miejsce zajęła modelka Anna Steube.

W nadmorskim kurorcie odbył się 7. Heringsdorfer Bodypainting Festival 2019. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Praca, która zdobyła drugie miejsce, stworzona przez malarkę Katrin Rausch była prezentowana przez modelkę Sarah przy muzyce Syrenki Ariel z filmu Disney'a.

W nadmorskim kurorcie odbył się 7. Heringsdorfer Bodypainting Festival 2019. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Natomiast trzecie miejsce zajęła Karoline Winter, która zrobiła spektakularne przedstawienie używając przy tym świecy dymnej.


źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Środa [21.08.2019, 13:33:51]

komentarzy: 41, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 41

Gość • Poniedziałek [26.08.2019, 11:07:01] • [IP: 91.233.18.***]

Malunki malunkami, ale panie prawie gołe, a tam rodzice z dziećmi... smacznego

Gość • Sobota [24.08.2019, 16:15:18] • [IP: 176.221.122.***]

Ale impreza wywołała burze wśród katozjebów.

Gość • Czwartek [22.08.2019, 23:51:07] • [IP: 185.210.39.**]

Heh/22.08.2019, 13:07:16/" nadmiernej napinki intelektualnej" ?? A czacha ci paruje jak słuchasz muzy:)))) Straszne

Miejscowy • Czwartek [22.08.2019, 13:07:16] • [IP: 62.69.252.***]

Fajna zabawa. Idealna na kolorowe wakacje. Warto przenieść ten luz do Nas aby wakacyjna muza była bez nadmiernej napinki intelektualnej. Brawo !

jPo • Czwartek [22.08.2019, 08:24:45] • [IP: 83.11.171.**]

Moje typy: pierwsze zdjęcie, pierwsza i druga od lewej. ...jak Reksio boczek.

Gość • Czwartek [22.08.2019, 01:01:10] • [IP: 176.221.123.***]

Blee... Ale lewacki shit.. Kiczzzz jak z ręczników

Gość • Środa [21.08.2019, 20:43:58] • [IP: 31.183.217.***]

Do : 17:41:43]  [IP: 188.147.36.***] Jednym słowem nie przyrównałem dzieł dawnych mistrzów do" body painting". Więc wsadź swoje świętoszkowe oburzenie tam gdzie chcesz. Pisałem o goliźnie starożytnej Grecji i Rzymu oraz o goliźnie w dziełach zamawianyc przez Watykan. Takiej detalicznej, ze szczegółami. Twoja cywilizacja chrześcijańska zrobiła z czasem z nagości temat TABU. Seks tylko po ciemku, pod kołdrą. Inaczej to grzech. Kobieta w chrześcijaństwie z natury jest grzeszna. Dzieło szatana i kusicielka. Tacy jesteście szurnięci i pruderyjni. Polska to zakompleksiony zaścianek świata.

Gość Paweł Czyk • Środa [21.08.2019, 19:22:55] • [IP: 77.111.245.***]

malunki wpożo estetydżne tylko te niem ry bżytkie jak kupy kto ich zaprosił na Fame sie pytam sie

Gość • Środa [21.08.2019, 17:41:43] • [IP: 188.147.36.***]

16:05. ..195 - Otrzeźwiej, nie przyrównuj wspaniałego malarstwa Michała Anioła (pełnego biblijnych kontekstów, w wysokoartystycznym stylu) z pstrym grafitti na ciałach kobiet w muszli w Heringsdorfie. No i coś się chyba stało między starożytnością Rzymu i Grecji a nawrotem pogaństwa ery tatuaży i piercingu, wybiegów dla" miss", itd.? Stała sie wielka cywilizacja chrześcijańska. Nie stroniàca od aktów -ale znamy artystyczne akty i te zgoła odmienne, komercyjne.

Gość • Środa [21.08.2019, 17:17:55] • [IP: 31.0.64.***]

Niektóre to niezłe" płótna :-)

Gość • Środa [21.08.2019, 17:15:33] • [IP: 164.127.31.**]

Tylko skoryguję cytowanego internautę: Winno być:" ubóstwiają".

Gość • Środa [21.08.2019, 17:13:35] • [IP: 164.127.31.**]

Warto powtórzyć fragment pierwszego wpisu na tym forum, wyrażający i moje odczucia: 21.08.2019, 09:08 • 109.196.114.** "Ciało kobiety powinno być ubustwiane i podziwiane ale przez jednego mezczyzne ktory to opiekuje sie ta kobieta i daje jej milosc, Wystawianie ciala kobiet na pokaz, ocenę i podziw dla wielu jest pewna forma zboczenia, ktora ma sluzyc.. .no wlasnie.Czemu sluzyc? Reklamy, filmy, bajki, okladki gazet pelne sa seksu i traktuja kobiety i ich ciala jak zabawke.Tu wlasnie zasadnicza roznica pomiedzy konserwatystami a całą ideologią GENDER.Cialo ludzkie, milosc, pozadanie, sex sa sprawami intymnymi ktore potrzebuja szacunku i uczucia. (...)"---- A jeśli ktoś pisze, że to po prostu ładne malunki, to niech wybierze sobie blejtram i płótno - te są świetnym sprawdzianem malarskich umiejętności. (Swoją drogą tak jaskrawe barwy nie są ładne, malarstwo europejskie wyrobilo w nas inny gust. Nie przypadkiem nazywamy takie kolory JARMARCZNYMI).

Gość • Środa [21.08.2019, 17:05:30] • [IP: 164.127.31.**]

16:34...195.187.133.** Wygląd WYZYWAJĄCY wyraża brak dojrzałosci i mądrości tych kobiet. Kobieta może recytować naukę Jana Pawła II o miłości, ale gdy zrobi to ubrana wyzywająco, to na nic moje nawet najlepsze patrzenie matrymonialne i słuchanie błogich nauk. Podobnie jest z wielkimi dekoltami, nie na plaży. Nawet firmy, instytucje w końcu dalekie od kwestii moralnych, zobowiązują do dress-kodu. Każdy KULTURALNY człowiek wie, jak się ubrac i zachowywać stosownie, kulturalnie. Na szkoleniach uczy się rozumienia mowy ciała. Mową cialą jest styl noszenia się, wybierane imprezy, aktywności. Sluszny jest wpis pierwszy, dopowiada to, co napisałem - szanujaca się kobieta czyni się piękną przed kochającym ją JEDNYM mężczyzną. Jeśli tak nie jest, to nie dziwmy się, że malżeństwa na Zachodzie tak łatwo się rozpadają (jest tam o ok.30% więcej rozwodów niż w Polsce - najbardziej cierpią na tym dzieci). A wyzywające pokazy i tatuaże idą z Zachodu. A jeśli ty mówisz"pruderyjność" to ja o twoim stylu: libertyński, niesmaczny

Gość • Środa [21.08.2019, 17:04:00] • [IP: 78.10.206.**]

"Gość • Środa [21.08.2019, 09:08:27] • [IP: 109.196.114.**]Ty...fanatyk na garnuszku ziobry czy rydzyka??" Niekoniecznie trzeba być fanatykiem żeby coś takiego skrytykować. Wymaluj sobie JAJA na Wielkanoc! Nie dziwił bym się ….dzieciom ale dorośli mnie szokują idiotyzmem.

Gość • Środa [21.08.2019, 17:00:50] • [IP: 78.10.206.**]

To jest po prostu...idiotyczne. Kiedy konkurs malowania męskich jaj na Wielkanoc?

Gość • Środa [21.08.2019, 16:35:48] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Środa [21.08.2019, 12:36:25] • [IP: 164.127.31.**] Po raz kolejny tylko udowadniasz ze tylko de...jestes.

Gość • Środa [21.08.2019, 16:34:45] • [IP: 195.187.133.**]

Kapitalne. Z jednej strony czytelnik twierdzi że patrzenie na kobiete w kategoriach matrymonaialnych to " patrzenie najbardziej głębokie, poważne, szukające w nich wartości" a chwilę później rzuca kuriozalne " tyle że tu wygląd wyraża to, co w środku. (...) eksponowanie swojego ciała w ten sposób wyraża brak dojrzałosci i mądrości tych kobiet". Nie mój drogi. Niczego takiego wygląd tu nie wyraża. Nie znasz tych kobiet, zobaczyłeś kilka ich zdjęć i śmiesz twierdzić że cokolwiek o nich wiesz. Ograniczyłeś ich charakter, osobowość i intelekt do tego co W TWOIM WYOBRAŻENIU mówi o tym tych kilka zdjęć. Zdjęć które TOBIE, jako proderyjnemu, patriarchalnie wychowanemu mężczyźnie wydają się określać te kobiety. Pomyśl o tym. To nie one się" degradują". To Ty to robisz. Swoim płytkim, powierzchownym osądem odbierasz im prawo do bycia ludźmi w pełnym wymiarze tego słowa. Do decydowania o sobie. A do tego próbujesz ubrać ten sposób myślenia w filozoficzno ideowe szaty. Dzwonił XIX w. Pytał gdzie Cię zgubił?

Gość • Środa [21.08.2019, 16:08:21] • [IP: 176.221.123.***]

Aż miło popatrzeć. Żal mi tylko gości zacietrzewionych, szukających, , u nich wartości" jako kandydatki na żonę ? Zamiast popatrzeć, zachwycać się twórczością malarza, jego talentem, czepiają się ideologicznych pierdół !A ci, szukający kandydatki na żonę, powinni dogadać się z Kaczyńskim i Rydzykiem i skorzystać z ich rad, wybierając sobie za żonę moherowy beret /i do tego zryty /.

Gość • Środa [21.08.2019, 16:05:31] • [IP: 185.135.195.*]

Widzę, że dyskusja rozwija się w kierunku pruderyjno-matrymonialnym z absurdalnym argumentem, że kobieta która zgodziła się pokazać pomalowane cycki niegodna jest zostać żoną porządnego faceta. Chciałem zaznaczyć, że spuścizna kulturalna starożytnej Grecji i Rzymu to festiwal przepięknej golizny, która eksponowana jest nawet w Watykanie. Obrazy mistrzów malarstwa z pasją pokazują gołe ciało ludzkie tak kobiece jak i męskie. Odczepcie się więc od golizny bo znacznie gorsze od niej są Wasze robaczywe myśli.

Gość • Środa [21.08.2019, 15:08:49] • [IP: 62.69.251.***]

Fajna zabawa, po ch.. mieszać do tego ideologię?

producentszarakówh12zł/h • Środa [21.08.2019, 14:58:41] • [IP: 80.245.188.**]

do Gość • Środa [21.08.2019, 10:49:04] • [IP: 164.127.31.**] haha gościu a kogo ty i twoje żale intersują?? płacz sobie w poduszke a nie sie tutaj żalisz, kazdy ma inne gusta a o gustach sie nie dyskutuje... slyzales o takim powiedzeniu?

Gość • Środa [21.08.2019, 14:56:16] • [IP: 80.245.188.**]

buHHAHAHAH juz pomijajc te komentarze zalosne starych grubych bab niemajacych pomysl na zycie na 3 zdjeciu domke na srodku sobie siedzi a burmistrz gdzies z boku xD pewnie starego burmistrza by postawili na srodku a baba stoi z boku i nie wie co ma zrobic beuheueuehee

Gość • Środa [21.08.2019, 14:38:01] • [IP: 176.221.123.***]

Są komentarze dla ludzi prostych, gorszego sortu, lepszego sortu i... brak komentarza.

Gość • Środa [21.08.2019, 13:30:37] • [IP: 164.127.31.**]

12:42 • 195.187.133.** O, typowy przyklad nieumiejętnego czytania, skupienia się na rzeczy drugorzędnej, a nieuchwycenia pierwszorzednej:1) jak można pomyśleć, że ja pisałem to do kobiet, i to w dodatku do niemieckojęzycznych?! 2) jak można skupić się na zupełnie podrzędnie potraktowanym przez mnie watku matrymonialnym, bo to służylo za przykład, jak patrzy się na tego typu niestosowne zabawy kobiet, że to urąga godności kobiety, a więc kojarzy się mężczyźnie z czymś wstrętnym. To forum toleruje skrótowe formy, proste, by nawet prości ludzie zrozumieli tekst, więc najlepszym przykladem dla wyrażenia odczuć jest przykład, co by było gdyby patrzeć na te kobiety jako kandydatki na żony, a jest to patrzenie najbardziej głębokie, poważne, szukające w nich wartości, unoszące się nawet ponad zewnętrzny wygląd. Tyle że tu wygląd wyraża to, co w środku. I to jest problem! To, że eksponowanie swojego ciała w ten sposób wyraża brak dojrzałosci i mądrości tych kobiet