POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [09.09.2019, 18:39:40] • Świnoujście

Czytelnik: To jeszcze fontanna czy już publiczna łaźnia? Zobacz film!

Czytelnik: To jeszcze fontanna czy już publiczna łaźnia? Zobacz film!

fot. Czytelnik

Jeden z naszych Czytelników, przecierał oczy ze zdumienia gdy zobaczył co dzieje się w środku miasta. Jak się okazuje, widoczny na zdjęciu mężczyzna postanowił zażyć kąpieli nie gdzie indziej jak w jednej ze świnoujskich fontann. Z informacji przesłanych na kontakt@iswinoujscie.pl wynika, że mężczyzna był dobrze przygotowany do porannej kąpieli. - Dzisiaj podczas spaceru trafiłem na scenę kąpieli "kloszarda". Po nagraniu tego krótkiego filmiku zaczął jeszcze namydlać ręce i tors - opisuje Czytelnik.



Mężczyzna postanowił skorzystać z kąpieli w fontannie w Parku Zdrojowym.

- Żona się dziwi, że dzieciom nie pozwalam dotykać wody w fontannach - dodaje mieszkaniec.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 45, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 45

Gość • Wtorek [10.09.2019, 20:00:09] • [IP: 178.238.249.***]

Fontanna to obieg zamknięty. Te bakterie co wprowadził znów wypłyną. A feee

Gość • Wtorek [10.09.2019, 16:56:26] • [IP: 31.60.13.***]

no to trzeba było interweniować a nie nagrywać.

Gość • Wtorek [10.09.2019, 16:29:58] • [IP: 62.69.251.***]

Ty Franuś, wesoły eurokomuszku, może zacznij zapraszać lumpów do WŁASNEJ fontanny

Gość • Wtorek [10.09.2019, 16:24:49] • [IP: 81.204.98.**]

Obrzydliwe...brak kamer, brak reakcji sluzb porzadkowych...tylko pozostal odruch wymiotny...

Gość • Wtorek [10.09.2019, 16:20:54] • [IP: 188.147.108.*]

Przestańcie pisać głupoty bo jest w mieście noclegowni i dom dla bezdomnych. Trzeba tylko ruszyć dup.. o i tam się umyć i przebrać.

Gość • Wtorek [10.09.2019, 15:42:57] • [IP: 176.221.123.**]

U nas powinna być jakaś publiczna łaźnia !!lepiej że się myje tylko nie tam! Niektórzy wchodzą do sklepu to trzeba NOS zatykać!

Gość • Wtorek [10.09.2019, 15:36:55] • [IP: 176.221.123.**]

No proszę zgorszenie i sensacja. Jak byłam młoda i wracałam z towarzystwem rano z Parkowej z towarzystwem to zawsze moczyliśmy nogi. To były czasy? I nilomu to nie przeszkadzało, ludzie byli milsi, i nie było czytelnika - kapusia.

Franek Kimono • Wtorek [10.09.2019, 15:15:34] • [IP: 37.47.145.**]

Ludzie...nie ładnie...musicie dokonać wyboru...wolicie by kloszardzi mijający Was na ulicy śmierdzieli czy nie. Łatwo jest UMYĆ RĘCE od pomagania innym i tylko narzekać gdy ktoś próbuje mimo swojej ciężkiej sytuacji zadbać o siebie. DO KLOSZARDA: Myj się chłopie w tej fontannie ile chcesz, aż do czasu kiedy miasto nie zadba o to by Ty i Twoi koledzy mieli gdzie się umyć.

Gość MARYNARZ • Wtorek [10.09.2019, 15:08:04] • [IP: 88.156.206.***]

TO ZNACZY ZE DBA O HIGIENE OSOBISTA I JEST EKOLOGICZNY I NIE SMIERDZI!!

Gość • Wtorek [10.09.2019, 15:03:56] • [IP: 94.254.225.**]

A te setki dzieci kapiacych sie w fontannie na placu wolnosci sa ok?

Gość • Wtorek [10.09.2019, 13:57:37] • [IP: 178.238.253.**]

Tak bogate miasto może wybudowałoby ŁAŻNIE PUBLICZNĄ. A czy są noclegownie ? czy bezdomni mogą korzystać z ciepłej wody oby się umyć ? i dostać czyste rzeczy ? to pytania do Pań które zajmują się DOBROCZYNNOŚCIĄ. Jeżdzi jakiś człowiek w kapeluszu kowbojskim i co on robi. Trudno udostępnić raz w tygodniu PRYSZNIC dla bezdomnych w schronisku dla bezdomnych. i ich poinformować przez jeżdżącego w kapeluszu gdzie i kiedy mogą się umyć. i dostać czyste rzeczy. Może Pan Huszcza ma tyle odzieży zorganizował by. Miasto ma wydział od SPRAW SOCJALNYCH ?

Gość • Wtorek [10.09.2019, 11:00:28] • [IP: 91.188.7.***]

Ten się myje w fontannie a betonowy Jan polewą się szampanem pod urzędem miasta i pije w miejscu publicznym można

Gość • Wtorek [10.09.2019, 10:30:33] • [IP: 185.13.106.***]

Woda poświęcona przez biskupa? Pewno pielgrzym.

Gość • Wtorek [10.09.2019, 10:14:40] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Wtorek [10.09.2019, 09:20:17] • [IP: 176.221.123.**] albo lepiej, a gdyby w fontannie myla sie pielgrzymka?!

Gość • Wtorek [10.09.2019, 09:53:55] • [IP: 176.221.123.***]

Jest też najwyższy odsetek wczesniactwa, umieralności noworodków, absencji szkolnej itd.

Gość • Wtorek [10.09.2019, 09:20:17] • [IP: 176.221.123.**]

A czy byłby jakiś rozgłos jakby to była kobietą ? No taka do 30 stki a do tego jak pierworodna Ewa ?

Gość • Wtorek [10.09.2019, 08:29:48] • [IP: 5.173.129.***]

Foczka Syrenka, piekny ten park w tym Tęczu

Gość • Wtorek [10.09.2019, 08:13:17] • [IP: 164.127.86.***]

22:56 • 31.11.128.** Źle sobie określiłeś adresatów tej odezwy, woj. zachodniopomorskie ma najmniej chrześcijan w Polsce. Opierając się na kilku danych można takj stwierdzic: najpierw procent mieszkańców praktykujących: ok.25%, kiedy na pd.-wsch. Polski 70%. Inne dane: przestępczość większa od reszty kraju, ale ta jest taka na całych" Ziemiach Odzyskanych", gdzie zawsze wygrywały partie PO, SLD, Nowośmieszna, gdzie jest ludność wykorzeniona, rozbita tożsamościowo. Inne dane: to w naszym województwie jest najwięcej związków konkubinackich i dzieci w takich związkach. Piszesz zatem raczej do 75% nie-chrześcijan, ludzi tylko obyczajowo, w ograniczonym sensie mających związek z chrześcijaństwem (bo kupują choinkę, raz w roku idą do koscioła z święconką).

Gość • Wtorek [10.09.2019, 07:04:25] • [IP: 178.238.252.**]

Nikomu tym krzywdy, nie robił...nie widzę problemu.Niektórzy nie powinni mieć telefonów z aparatami.

Gość • Wtorek [10.09.2019, 06:48:59] • [IP: 5.173.153.*]

TYFUS

Miet • Wtorek [10.09.2019, 06:36:31] • [IP: 93.94.187.***]

Toć to rusałek o poranku zażywa orzeźwiającej kąpieli przy rurze wyrzucającej wodę do góry nazwanej przez miejscowych fontanną co chyba raczej nie wygląda jak np di Trevi.Więc dajcie mu spokojnie umyć dupe w tym naszym „kultowym” miejscu.

Gość • Wtorek [10.09.2019, 06:24:14] • [IP: 37.30.52.***]

Do wszystkich wyrozumialych: Jak zaczniecie chorować od bakterii i wirusów jakie taki osobnik rozsiewa, to przestaniecie widzieć w nim człowieka, takiego jak większość.

Gość • Wtorek [10.09.2019, 05:58:45] • [IP: 185.13.106.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [10.09.2019, 00:23:22] • [IP: 176.221.123.**]

Czy to, , miasto" ma choć jedno wlasne miejsce dla osoby chcacej zadbać o swoja higienę poza plaża i dzika plaża przy kanale mogła z niego skorzystać? NIE. Czytelniku bądź samarytaninem, zaproś go do siebie i wystaw rachunek dla, , urzędu" i nie piszcz, że, , smierdzi" ci od kogoś w kolejce lub w autobusie.

Gość • Poniedziałek [09.09.2019, 23:25:16] • [IP: 37.47.153.***]

Dobrze, że się umył

Oglądasz 1-25 z 45
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić dzieci młodsze (z klas 0 – 3) na teatralny spektakl edukacyjny, przygotowany przez aktorów scen szczecińskich, pt.: „Jesienne spotkanie z Rumcajsem”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej (ul Piłsudskiego 15) w poniedziałek, 23 września b.r. o godz. 11:00. Wstęp wolny! ■
■ Miło nam zaprosić do udziału w III ŚWINOUJSKIM BIEGU WYSPIARZA. Zawody rozpoczną się w dniu 06 października 2019 r. godz. 11.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki 22. ■ Postępowanie prokuratury będzie tu miało kilka płaszczyzn. Bezpośrednią przyczynę śmierci dwójki nastolatków będą badać biegli sądowi. Poza tym prokuratura wszczęła postępowanie w kierunku przyczyn wypadku drogowego w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Prowadzone są również czynności związane z przesłuchaniem w charakterze świadków osób, które mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności tego zdarzenia ■ Trwające prace poszukiwawcze nie przynosiły efektu. Dopiero zaangażowanie się prywatnej firmy zajmującej się pracami nurkowymi pozwoliło odnaleźć w Kanale Piastowskim ciała nastolatków. Na pomoc było jednak za późno. Oboje byli pod wodą około 2 godzin. Dwie godziny później, w akcję poszukiwawczą zaangażowała się prywatna firma pracepodwodne.com, która sprawdza grunt pogłębianego przez Urząd Morski w Szczecinie toru wodnego. Na Kanale pojawił się ich statek do badania dna. O godz. 20.08 pod wodę zszedł jej płetwonurek. Około pół godziny później w wodzie znaleziono dwa ciała ■ Mieszkanka przestrzega: Ktoś znęca się nad kotami! Do redakcji zwróciła się Mieszkanka Świnoujścia, która przestrzega właścicieli, bądź osoby dokarmiające koty działkowe. W liście możemy przeczytać jakich okrucieństw się ktoś dopuścił wobec tych niewinnych zwierząt ■ Radni podzieleni w sprawie sytuacji w PEC-u. Opozycja domaga się szczegółowych wyjaśnień, stronnicy prezydenta popierają jego stanowisko o koniecznym postępowaniu sądowym. W obronie zwalnianego z pracy związkowca NSZZ "Solidarność" będzie dziś demonstrować przed zakładem, na ulicach i przed Urzędem Miasta ■ Kontrowersje wokół dopuszczenia do głosu przedstawiciela "Solidarności" na sesji Rady Miasta.Po jego wystąpieniu obrady przerwano w celu spotkania przewodniczących klubów radnych z prezydium rady ■ Przewodniczący NSZZ "Solidarność" Pomorza Zachodniego do radnych Świnoujścia: "Prezes PEC-u w Świnoujściu, zwalniając przewodniczącego zakładowej "Solidarnosci" złamała kodeks pracy oraz ustawę o związkach zawodowych ■