POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [19.09.2019, 12:42:03] • Świnoujście

Czytelnik: Na Słowackiego prawie jak na sawannie

Czytelnik: Na Słowackiego prawie jak na sawannie

fot. iswinoujscie.pl

Wysokie trawy ozdobne przy ulicy Słowackiego wyraźnie utrudniają kierowcom widoczność. Na problem zwrócił uwagę jeden z naszych Czytelników. - Wyjazd z ulicy Powstańców Śląskich na Słowackiego to jakiś koszmar. Zastanawiam się, czy musi dojść tam o tragedii, żeby cokolwiek zrobiono w tej sprawie – pisze Czytelnik.

Mieszkaniec pyta wprost, czy ważniejsze są kwestie wizualne, czy życie i zdrowie mieszkańców?

- Przez wysoką trawę prawie nie widać nadjeżdżających samochodów – dodaje.

Jak się okazuje, problemów dotyczących ulicy Słowackiego jest więcej.

Przypomnijmy, że całkiem niedawno na łamach portalu iswinoujscie.pl poruszaliśmy temat autobusów, które zatrzymując się na ulicy wstrzymują ruch.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Stachu • Poniedziałek [23.09.2019, 11:32:52] • [IP: 178.238.246.***]

Widac jacy ludzie zyja w swinoujsciu 1, wyciac kilka drzew problem pytam tychl ludzi czy ma byc tak jak bylo drogi z budami smierdzoncym olejem Czeba pojechac na Rrancuska Rivere, , Hispanska zeby nauczyc sie kultury. Po wiadomo ile lat jestesmy cofnienci od tej kultury nie ze Wschodu. Brawo wladzom Swinoujscia robicie dobrze itak dalej. ...

Gość • Niedziela [22.09.2019, 16:52:19] • [IP: 188.147.37.***]

Trawa jak trawa ale o donicach przed pasami przy promach nikt nie wspomina

Gość • Czwartek [19.09.2019, 23:17:32] • [IP: 178.238.253.***]

Wiekszy problem stwarza kierowca który zrobił sobie parking z kawałka ulicy i stawia lawete raz pustą raz załadowaną innym autem na ulicy Krzywej, zasłania widoczność od strony Grunwaldzkiej, nie widać stojących ludzi przed przejściem, nadjeżający rowerzyści też są kiepsko widoczni. Tylko czekać na potrącenie.

Gość • Czwartek [19.09.2019, 23:13:07] • [IP: 37.47.166.***]

DO ANALFABETY: Gość • Czwartek [19.09.2019, 16:37:43] • [IP:178.235.147.***] Cytelniku, cy ty muzyn ?.Witaj muzynku, nie boj sie w tej trawie lwow nie ma.A jak ladnie wygladaja. ZANIM ZACZNIESZ COŚ BAZGRAĆ, SPOJRZYJ DO SŁOWNIKA... POZA TYM RACJA, ŻE TAKIE WYSOKIE TRAWY NIE POWINNY BYĆ BLISKO SKRZYŻOWAŃ! JAKI PAN (PREZYDENT), TAKI KRAM!

Gość • Czwartek [19.09.2019, 20:59:06] • [IP: 176.221.122.**]

A bubel fontanna ze znikającymi od wody napisami na 250 lecie praw miejskich za 250 tys. już w ogóle nie interesuje odpowiedzialnych.

Gość • Czwartek [19.09.2019, 20:34:00] • [IP: 77.252.46.**]

PROSZE NIE KRYTYKOWAC TAK ZAGRAZA NIE BEZPIECZNIE NIE TRZEBA BYC SLEPYM I STARYM UDA SIE ALE DOJDZIE DO STLUCZKI STARCZY PRZYCIAC TRAWE I BEDZIE DOBRZE ZBEDNE GLUPIE KOMENTARZE

Gość • Czwartek [19.09.2019, 19:41:54] • [IP: 80.245.189.***]

Po prostu wolniej jechac a moze czytelnik stary i slepy jak yen co ostatnio expresowka pod prad jechal??65 lat skonczone...co rok badania lekarskie stwierdzajace mozliwosc prowadzenia samochodu.

Gość • Czwartek [19.09.2019, 18:21:00] • [IP: 185.210.39.**]

czytelnik pewnie jakiś neurotyczny frustrat. Jak tam stał duży betonowy słup ogłoszeniowy to mu nie przeszkadzało, teraz trawa- to wyciąć. Może mu zrobić sygnalizację albo rondo?

Gość • Czwartek [19.09.2019, 16:37:43] • [IP: 178.235.147.***]

Cytelniku, cy ty muzyn ?.Witaj muzynku, nie boj sie w tej trawie lwow nie ma.A jak ladnie wygladaja.

Gość • Czwartek [19.09.2019, 16:23:56] • [IP: 80.245.189.***]

fajnie ale widoczność ograniczona o jakieś 40 %

Kodorasta • Czwartek [19.09.2019, 16:19:02] • [IP: 178.235.147.***]

Mi przeszkadza kolor liści nasadzonych drzewek jest zbyt jaskrawy oślepia kierowców szczególnie w nocy tylko szary beton jest rozwiązaniem problemu !!

Gość • Czwartek [19.09.2019, 16:10:56] • [IP: 178.238.253.***]

Mam wielki apel do redakcji: nie publikujcie od dziś już takich badziewii bo już rzygać się chce co drugie to źle jedno to źle czas skończyć z wiecznym narzekaniem i malkontenctwem!! Wystarczy szeroko spojrzeć na miasto jak pięknie pięknieje z dnia na dzień!! A Wam jak zawsze polecam wyprowadzkę i wiązankę w Bieszczady! 👉👉🖐️✋

Gość • Czwartek [19.09.2019, 15:58:33] • [IP: 37.8.231.**]

[19.09.2019, 15:35:40] • [IP: 188.147.104.** 100% racja. .ciagle zle a co ten czytelnik robi chyba nic w zyciu nie osiagnal i nie osiagnie menda spoleczna...tylko krytykuje...

Gość • Czwartek [19.09.2019, 15:51:09] • [IP: 178.238.246.**]

wieczny malkontent, nic mu nie pasuje, niech sie przeniesie do krainy betonow moze mu bedzie lepiej

Gość • Czwartek [19.09.2019, 15:35:40] • [IP: 188.147.104.**]

Beton-źle.Zieleń-źle.Popieprzony ten naród

Gość niedzielny • Czwartek [19.09.2019, 15:10:43] • [IP: 188.146.34.**]

Maruda

Gość • Czwartek [19.09.2019, 15:01:00] • [IP: 2.28.78.***]

Betonu za duzo, zieleni za malo, zieleni za duzo. ...ludzie!!

Gość • Czwartek [19.09.2019, 14:49:45] • [IP: 176.221.123.***]

czytelniku, a moze po prostu jazda samochodem cie przerasta i czas oddac prawko do wydzialu komunikacji? czy najpierw musi dojsc do tragedii ?

Gość • Czwartek [19.09.2019, 14:28:06] • [IP: 109.70.100.**]

Zgłoście to metresie Cygana. Zaleje betonem i po sprawie.

Gość • Czwartek [19.09.2019, 14:21:28] • [IP: 2.108.164.*]

Czy ktoś w tym mieście myśli planując nasadzenia? W centrum miasta było podobnie z trawami.

Gość • Czwartek [19.09.2019, 13:39:08] • [IP: 37.47.173.***]

Kjeeeeeeeee*rwa czy tym „czytelnikom” ktoś kiedyś dogodzi? Jest zielono kolorowo zle, brak zieleni lub zaniedbana oczywiście też zle... Z pozycji przejścia dla pieszych nie widzi pojazdów nadjeżdżających? Jakoś na wysokości znaku stop widoczność jest wystarczająca...! Pozdrawiam „czytelników”

Gość • Czwartek [19.09.2019, 13:35:08] • [IP: 5.173.153.***]

ja pierdole, aleś ty głupi jest, juz niedobrze od tych najazdów na UM. sam wystartuj w wyborach i pokaż, że lepiej potrafisz

Gość • Czwartek [19.09.2019, 13:34:43] • [IP: 31.0.83.***]

"Czytelniku" życzliwy nie możesz jeździć samochodem jak jesteś niedojda

Gość • Czwartek [19.09.2019, 13:15:47] • [IP: 83.30.240.***]

ale tylko nie widać wyjeżdzając z parkingu rusałki, a wizualnie jest spoko, bez przesady.

Gość • Czwartek [19.09.2019, 12:56:37] • [IP: 178.238.246.**]

Zawsze będzie wam zle nic wam nie pasuje Co za ludzie tu mieszkają ?

Oglądasz 1-25 z 25
■ Zmarł ksiądz Andrzej Kamiński. Posługiwał w parafii Chrystusa Króla ■ Tir jechał prosto na Mercedesa Vana. W niedzielę 31 maja kwadrans przed godziną dziewiątą w miejscowości Rzeczyn koło Wolina na DK 3 tir ze Słowacji nagle zjechał na czołówkę na mercedesa ze Świnoujścia. W ułamkach sekundy kierowca mercedesa z żoną przeżył horror ■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■