POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [14.09.2019, 10:44:26] • Łunowo

Wycieczka z przygodami

Wycieczka z przygodami

fot. Andrzej Ryfczyński

W sobotę o 7:45 w odległości 100 metrów przed rondem w Łunowie doszło do kolizji. Na autokar wycieczkowy najechał samochód dostawczy.

Oba pojazdy są uszkodzone, ale nikomu nic się nie stało. Z autokaru zaczęły wypływać płyny. Oba pojazdy nie nadają się do dalszej jazdy.

Wycieczka z przygodami

fot. Andrzej Ryfczyński

Autokarem jechali dendrolodzy wracający z pięciodniowej wycieczki do Szwecji.

Wycieczka z przygodami

fot. Andrzej Ryfczyński

Uczestnicy to członkowie Polskiego Towarzystwa Dendrologicznego.

Wycieczka z przygodami

fot. Andrzej Ryfczyński

Wszyscy cierpliwie czekali na poboczu. Do momentu podstawienia nowego autokaru pewnie zejdzie trochę czasu.

Wycieczka z przygodami

fot. Andrzej Ryfczyński

W rozmowie z naszym reporterem chętnie dzielili się z dobrymi wrażeniami z wycieczki do Szwecji.

Wycieczka z przygodami

fot. Andrzej Ryfczyński

Andrzej Ryfczyński


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

GośćBohater • Niedziela [15.09.2019, 17:37:27] • [IP: 37.248.166.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [15.09.2019, 12:21:28] • [IP: 176.221.123.***]

Jazda na" dupie" to nie plaga, to powszechny wschodnioeuropejski styl jazdy. Burak jest swojakiem.

Gość • Niedziela [15.09.2019, 11:32:55] • [IP: 176.221.122.***]

21:25:10 oczywiście że kierowca jest debilem ale porównywanie go do kurierów czy dostawców, tylko dlatego że ma podobne wyglądem auto, jak ktoś poniżej to zrobił jest absurdem. Nie zrozumiałeś widać mojego wpisu, no ale jeśli ktoś jeszcze żyje w epoce RWPG i ówczesnych pieśni...

Gość • Niedziela [15.09.2019, 11:30:50] • [IP: 176.221.122.***]

21:25:10 oczywiście że kierowca jest debilem ale porównywanie go do kurierów czy dostawców, jak ktoś poniżej to zrobił jest absurdem. Nie zrozumiałeś widać mojego wpisu, no ale jeśli ktoś jeszcze żyje w epoce RWPG i ówczesnych pieśni...

Gość • Sobota [14.09.2019, 22:03:15] • [IP: 83.23.243.**]

W artykule opisane dwa razy kto jechał autokarem, gdzie byli i ich wrażenia że Szwecji. Jakby artykuł był o wypadku, o tym jak do niego doszło to wtedy byłby interesujący.

Gość • Sobota [14.09.2019, 21:25:10] • [IP: 77.1.222.**]

Do 176, 221, 122. międzynarodówkę to możesz sobie solo odśpiewać, tak czy siak to i tak ten furman według prawa jest debilem. Ja widziałem jak rolnik takim dostawczakiem gnój na pole wywoził.

Gość • Sobota [14.09.2019, 21:20:49] • [IP: 178.235.147.**]

bo tak wlasnei pajace jezdza na doooopie siedza i wystarczy przychamowac i cyk !! boom !! siedzenie na dooopie powinno byc slono karane !! mam nadzieje ze kierowca dostawczaka dostanie sroga kare bo ci sie nalezy ośle !!

Gość • Sobota [14.09.2019, 18:04:39] • [IP: 176.221.122.***]

Gdzie wy tu widzicie dostawczaka (w rozumieniu auto rozwożące towar po mieście, kurier itp) to jest typowa miedzynarodówka nie mająca nic wspólnego z dostawcami.

Gość 500 + • Sobota [14.09.2019, 18:04:16] • [IP: 5.60.166.***]

A to tępy dzban, pewnie trzymał odległość ze 4 metry od autokaru...Takich tępych szoferów jest masa na drogach, a później ma pretensje " bo hamował bez powodu"i przez to doszło do najechania...😜😜😜

Gość • Sobota [14.09.2019, 17:52:53] • [IP: 185.220.101.**]

Muszę uciec ze Świnoujścia. Kierowcy stanowią tu śmiertelne zagrożenie.

Jazz • Sobota [14.09.2019, 17:46:04] • [IP: 37.47.139.***]

Pozytywne chłopy z tych dendrologów.

Wiedźma • Sobota [14.09.2019, 14:01:59] • [IP: 176.10.99.***]

Klątwa!

Gość • Sobota [14.09.2019, 11:47:57] • [IP: 2.247.244.***]

I to jest pozytywne nastawienie!

Gość • Sobota [14.09.2019, 11:41:58] • [IP: 176.221.122.**]

żydzi tym jechali? co to za gwiazdy dawida:)

Gość • Sobota [14.09.2019, 11:29:44] • [IP: 176.221.123.**]

Jakoś mnie to nie dziwi. Sposób jazdy i miejsca gdzie sie zatrzymują (czyli gdzie i jak popadnie) pojazdów zaopatrzeniowych tak zwanych dostawczaków i kurierów pozostawiają wiele do życzenia, często pod tym względem przebijają taryfiarzy.

Gość • Sobota [14.09.2019, 11:16:11] • [IP: 77.1.222.**]

Z dostawczego samochody, to nie kierowca to snopek słomy w dodatku debil, aż się prosi o solidne ukaranie za jazdę poprzedzającemu na dupie.

Gość • Sobota [14.09.2019, 11:12:31] • [IP: 62.69.253.***]

Zdjęcia robił Andrzej Ryfczyński? No heloł

Gość • Sobota [14.09.2019, 10:55:52] • [IP: 87.78.246.***]

Kierowca dostawczego przykimal albo oczy mial gdzies gleboko w tyle. I takie buractwo po drogach sie porusza?

Oglądasz 1-18 z 18
■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■