POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Pi徠ek [20.09.2019, 16:30:03] • 安inouj軼ie

Komunikat Kapitana Portu w 安inouj軼iu. Zobacz film!

Komunikat Kapitana Portu w 安inouj軼iu. Zobacz film!

fot. S豉womir Ryfczy雟ki

W zwi您ku z kolejnym znaleziskiem na torze wodnym 安inouj軼ie - Szczecin, zlokalizowanym w pobli簑 przeprawy promowej "Centrum" (popularne Karsibory), Kapitan Portu w 安inouj軼iu zamyka dla 瞠glugi jednostek sportowo-rekreacyjnych akwen o promieniu 50 m od pozycji obiektu, oznakowanej p豉w specjaln. Czytaj wi璚ej.



Jednocze郾ie wszystkie inne jednostki poruszaj帷e si torem wodnym 安inouj軼ie – Szczecin s zobowi您ane do stosowania si do warunk闚 okre郵onych w ostrze瞠niu nawigacyjnym, opublikowanym w zak豉dce "Bezpiecze雟two morskie - Warunki 瞠glugi - Aktualne ostrze瞠nia nawigacyjne - 安inouj軼ie - SE_ON_32_2019" i przekazanym do Biura Hydrograficznego Marynarki Wojennej.

Komunikat Kapitana Portu w 安inouj軼iu. Zobacz film!

fot. S豉womir Ryfczy雟ki

Pe軟a tre嗆 komunikatu TUTAJ: www.swinoujscie.pl/uploads/files/Komunikat%20nr%2012.pdf

Urz康 Morski Szczecin


komentarzy: 46, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 46

Pa寮zioch • Czwartek [26.09.2019, 09:17:08] • [IP: 83.20.250.**]

Mydlenie oczu Bomby na torze tunelu i nic nie zostanie zbudowane Trzeba pogada przed wyborami o tunelu 瞠by by造 g這sy A pfuu

Go嗆 • Niedziela [22.09.2019, 17:55:48] • [IP: 37.47.142.***]

Taka taka sexi bomba...

Go嗆 • Niedziela [22.09.2019, 13:20:51] • [IP: 37.47.179.**]

byczek na rybach...??¿

Go嗆 • Niedziela [22.09.2019, 12:06:21] • [IP: 5.172.255.***]

畝dnej ewakuacji ca貫go 安inouj軼ia nie b璠zie, bez przesady! zapewne okoliczna cz窷 i ju.

cytaty Tacyta • Niedziela [22.09.2019, 02:07:03] • [IP: 176.221.123.***]

"安inouj軼ie zagrozone pieciotonow bomb!"." Waga dw鏂h zdetonowanych 豉dunk闚 陰cznie wynosi豉 ponad p馧 tony". Panie Prezydencie, co si sta這 z reszt tej bomby, dok豉dnie 4500 kg ?!!

Go嗆 • Sobota [21.09.2019, 16:17:09] • [IP: 62.69.203.***]

Ale debile tu pisz.

Go嗆 • Sobota [21.09.2019, 14:18:44] • [IP: 5.173.128.***]

Chc ewakuacji miasta ale strefa bezpieczna na wodzie to 50 metr闚 co kto bez m霩gu

Go嗆 • Sobota [21.09.2019, 13:09:16] • [IP: 93.94.190.***]

Teraz postawcie si na miejscu pracownik闚 pog喚biarek - wcze郾iejsze pokolenia pog喚biarzy mia造 luksus pracy po przeszukaniu dna przez MW - ci wsp馧cze郾i kopi g喚biej i to ju nie jest etap torped, zwyk造ch min p造waj帷ych czy prostych bomb lotniczych, to ju Wysocy Ch這pcy, pancerni nurkowie, mocno wbijaj帷y si w ziemi, w dno, ca貫 metry pod dno - je郵i nast瘼ni pog喚biarze pog喚bi gleb do kolejnego Tallboya, to szybko p鎩d zg喚bia... 砰cie Wieczne.

Go嗆 • Sobota [21.09.2019, 12:38:37] • [IP: 83.8.116.**]

W ramach szkolenia woskowego angielscy saperzy znaj帷y tego typu bomby powinni rozbroi to cude鎥o z polskim wojskiem.1/2 koszt闚 zostanie w kraju.

Go嗆 • Sobota [21.09.2019, 10:31:39] • [IP: 93.94.190.***]

50 metr闚 tylko? To nie zablokuje prywatnej inicjatywy. Powinno si kas natrzepa na tym, np.organizowa specjalne rejsy dla Niemek" Wodna rozkosz z Tallboyem".

Go嗆 • Sobota [21.09.2019, 09:45:04] • [IP: 188.147.102.***]

Id tam dzi z magnesem neodymowym i i wyci庵n tego kapiszona

Go嗆 • Sobota [21.09.2019, 09:41:11] • [IP: 188.147.102.***]

Go軼iu pisze 瞠 marwoj ten tra這wa 40 lat, dobre, tra這wanie na kanale. We kasztanie id ju do biedry po tego vipa i zamilcz

Go嗆 • Sobota [21.09.2019, 09:06:49] • [IP: 93.105.41.**]

Zdj璚ie w璠karza, kt鏎y ma na to wyjebane powinno zosta fotografi roku.:)

Go嗆 • Sobota [21.09.2019, 08:27:47] • [IP: 95.129.225.**]

Le瘸豉 sobie ta bomba przez 80 lat p造wa造 nad ni statki i le瘸豉by dalej gdyby jej nie odkryto. A teraz akcja bo nagle wybuchnie?

Go嗆 • Sobota [21.09.2019, 07:39:18] • [IP: 37.7.164.**]

A co z Gazoportem i zbiornikami z gazem ?

Go嗆 • Sobota [21.09.2019, 07:06:16] • [IP: 37.47.171.***]

Co to za cymba造 w tym 安inouj軼iu pisz te komentarze ?

Go嗆 • Pi徠ek [20.09.2019, 22:48:58] • [IP: 178.238.252.**]

Czy to w tym miejscu wpad do wody samoch鏚 z m這dzie膨?

Marek z Mi璠zyzdroj闚. • Pi徠ek [20.09.2019, 22:34:58] • [IP: 80.245.177.**]

Jako mieszka鎍a Mi璠zyzdroj闚 interesowa豉 mnie informacja o przeprawie promowej. Czy promy na Warszowie b璠 obs逝giwa wszystkich, ale widocznie nie ma takiej potrzeby. Wszelkie 鈔odki ostro積o軼i przyjmuj z pe軟ym zrozumieniem.

Go嗆 • Pi徠ek [20.09.2019, 22:27:29] • [IP: 31.11.131.**]

這 znale磧i?. przecie nasz dzielny marwoj tra這wa tam co najmniej 40豉t i nic tam nie by這??

Go嗆 • Pi徠ek [20.09.2019, 22:05:54] • [IP: 176.221.123.**]

I tak was wszystkich nienawidz !

Go嗆 • Pi徠ek [20.09.2019, 21:45:16] • [IP: 37.47.158.***]

A mewy mog lata nad Kaiserhaft?

Go嗆 • Pi徠ek [20.09.2019, 21:41:20] • [IP: 176.221.122.***]

Zaiste dziwny komunikat Kapitana Portu. Kajakiem, 堯dk nie wolno ale bunkierki, tankowce i inne statki mog.

Go嗆 • Pi徠ek [20.09.2019, 21:21:40] • [IP: 176.221.122.***]

Detonowa na miejscu, b璠zie tunel!

Go嗆 • Pi徠ek [20.09.2019, 21:17:13] • [IP: 62.69.252.**]

Ltzow mia farta 瞠 nie dosta od 瘸dnej z 12 sztuk bezpo鈔edniego trafienia, co wida na filmie. W przeciwnym razie owy ch這pak przebi by go przez wszystkie pok豉dy na wylot a sam kr捫ownik rozpad by si na kawa貫czki, mimo to 瞠 ch這pak trafi jedynie w nabrze瞠 zgin窸o kilkadziesi徠 os鏏 z Ltzowa.

Go嗆 • Pi徠ek [20.09.2019, 21:08:26] • [IP: 109.173.132.**]

A mo瞠 by tak elaborowa i jako eksponat... ?

Ogl康asz 1-25 z 46
■ Rada Miasta zdecydowa豉 o kontynuacji w roku 2020 programu bezp豉tnych szczepie przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowa豉 projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony l康u. Projekty maj zwi您ek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Pa雟twowej Stra篡 Po瘸rnej w 安inouj軼iu st.bryg. mgr in. Andrzej Lipi雟ki ko鎍zy s逝瘺. Uroczyste po瞠gnanie komendanta w zwi您ku z przej軼iem na emerytur odb璠zie si dzi. 28 maja. W po瞠gnaniu wezm udzia w豉dze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ogranicze 安inouj軼ie dysponuje obecnie du膨 rezerw miejsc dla dzieci, zar闚no w 興obku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpocz窸y si obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa si w trybie zdalnym ■ M篹czyzna jad帷y na rowerze uderzy w bok jad帷ego samochodu. W tym czasie nie by這 瘸dnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przylecia 鄉ig這wiec LPR. Do gro幡ego wypadku dosz這 oko這 godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysoko軼i dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. ka盥e przedszkole w miesi帷ach wakacyjnych pe軟i b璠zie dy簑r letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji plac闚ki sw鎩 dy簑r pe軟i b璠zie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze wzgl璠u na obostrzenia G堯wnego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczeg馧owych informacji udzielaj dyrektorzy plac闚ek. Informacje te zosta造 r闚nie zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: B璠zie mo積a prowadzi zaj璚ia opieku鎍zo-wychowawcze w klasach 1-3 szko造 podstawowej, B璠zie mo積a prowadzi konsultacj z nauczycielami w szko豉ch dla maturzyst闚 i uczni闚 8 klas przede wszystkim z przedmiot闚 zdawanych na egzaminach ■