POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [04.10.2019, 17:46:15] • Świnoujście

Samochód pick-up wpadł do kanału. Trwają poszukiwania

Samochód  pick-up wpadł do kanału. Trwają poszukiwania

fot. Sławomir Ryfczyński

Samochód, należący do firmy zajmującej się remontem ostróg na środkowym falochronie, wpadł do kanału. Teraz szukają auta.

Pick-up stojący na brzegu zsunął się do wody, na szczęście nie było w nim ludzi. Wezwana została firma płetwonurków, jednostka sondażowa wciąż krąży w miejscu zdarzenia, żeby namierzyć zatopiony pojazd. Głębokość wody w tym miejscu wynosi nawet 17 metrów. Ruch na torze wodnym odbywa się bez zakłóceń, jedynie między 2-3 ostrogą statki muszą zwolnić.

Samochód  pick-up wpadł do kanału. Trwają poszukiwania

fot. Sławomir Ryfczyński

Prawdopodobnie niezaciągnięcie hamulca ręcznego było powodem, że auto zjechało z falochronu i wpadło do wody.

Koszt akcji wydobycia poniesie firma remontująca falochron, do której należy Pick-up.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 46, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 46

. • Poniedziałek [07.10.2019, 08:32:21] • [IP: 10.0.2.***]

Kierowca zapłaci, straci pracę to się nauczy, jak się obchodzi z samochodami.

Gość • Sobota [05.10.2019, 18:08:29] • [IP: 37.47.184.***]

" [05.10.2019, 13:32:12] • [IP: 185.13.106.***] Ta biało niebieska bandera to czyja? Pikap taka miał?" Oznacza że nurek w wodzie.

Gość • Sobota [05.10.2019, 15:23:04] • [IP: 176.221.122.**]

] • [IP: 178.238.249.** czytasz artykuły czy tylko temat artykułu ?

Maria • Sobota [05.10.2019, 15:11:10] • [IP: 79.175.204.***]

Przepraszam nie da się Was czytać brzuch boli. Obiecuje nie przeczytam już nic.Fachowcy w cholerę puknij się w głowę zamiast w klawiaturę

Maria • Sobota [05.10.2019, 15:06:31] • [IP: 79.175.204.***]

Ludzie po co wypisujcie te Wasze złote myśli.Przyjmiesz odpowiedzialność za słowa którymi ranisz kogoś. Mądrości życzę wszystkim od JADU

Gość • Sobota [05.10.2019, 13:32:12] • [IP: 185.13.106.***]

Ta biało niebieska bandera to czyja? Pikap taka miał?

Gość • Sobota [05.10.2019, 13:02:03] • [IP: 176.221.123.***]

• Sobota [05.10.2019, 08:27:11] • [IP: 188.146.101.***] Dziekujemy za wyklad z fizyki, pani ktora cie uczyla w podstawowce pewnie jest teraz dumna. Drgania falochronu spowodowane fala na kanale doprowadzily do tego, ze auto wpadlo do wody. Po prostu szacun. Nie to, ze falochron jest krzywy i tego dnia wiatr wial w taki spoosb, ze mogl zepchnac auto wprost do wody. NIE. TO DRGANIA FALOCHRONU.

Gość • Sobota [05.10.2019, 12:52:34] • [IP: 176.221.123.***]

, 08:27:11 Mniejszy Powietrzu czy fala ma promień? A czy jednostka przepływająca nie na silniku tworzy drgania i co to są drgania? Ocierasz się o Nobla czy sięgasz poza horyzont zdarzeń?

Gość • Sobota [05.10.2019, 10:36:29] • [IP: 83.23.252.***]

po co umieszczac takie debilne wpisy, wiecej kultury, mniej chamstwa

Gość • Sobota [05.10.2019, 09:18:50] • [IP: 77.252.63.***]

Po to człowiek ma rozum, aby przewidywał skutki swoich działań. Chyba w takim miejscu można przewidzieć zagrożenie. Nawet nie ma co gdybać. Albo chwila roztargnienia, albo lekkomyślność.

Arivederczi Roma • Sobota [05.10.2019, 09:11:25] • [IP: 77.252.46.**]

Plum...

Gość • Sobota [05.10.2019, 08:54:15] • [IP: 5.186.125.***]

No i kanapki na drugie śniadanie przepadły!

Gość • Sobota [05.10.2019, 08:36:03] • [IP: 178.238.250.***]

Wystarczy jedno słowo-ciule.

• Sobota [05.10.2019, 08:27:11] • [IP: 188.146.101.***]

Drodzy internauci, Wasza znajomość praw fizyki mnie ogłupia, w stosunku do Was, szlachetni fachowcy. Jeśli hamulec ręczny nie był zaciągnięty, to nawet przy mniejszym powietrzu w kole tworzy się przechył pojazdu. Natomiast jednostki przepływające na silniku tworzą drgania i pojazd może się sam zsunąć do kanału. A z czego drgania? Jednostka wytwarza falę wodną. A co to jest fala wodna? Nic innego jak przemieszczanie się energii, bez przemieszczania masy. I to energia może doprowadzić do drgań falochronu i w tym przypadku tak mogło być. Teraz, drodzy internauci, może zrozumiecie, nie tyle promień rażenia" bombki", co promień " FALI " uderzeniowej może być groźny. Kawalarzy i niedouczonych wysyłam do wieczorówki, KIEDYŚ CO TAKIEGO BYŁO. Żegnam GŁUPOLI, komentujących nasze spokojne, i pewne, życie w zachodniopomorskiem.

Gość • Sobota [05.10.2019, 08:25:59] • [IP: 178.238.249.**]

Obciążyć kosztami wyciągnięcia firmę lub kierowcę

Gość • Sobota [05.10.2019, 08:21:32] • [IP: 2.108.164.*]

Ciekawe kto temu kierowcy dał prawo jazdy... Zostawić samochód bez zaciągniętego hamulca?? Szok!!

Gość • Sobota [05.10.2019, 07:29:22] • [IP: 2.243.61.**]

zasyfia cala wode tym paliwem i olejem ktury jest w samochodzie kto zato zaplaci.

Gość • Sobota [05.10.2019, 00:32:56] • [IP: 37.47.166.***]

ZAPEWNE KIEROWCA BYŁ PIJANY...

Małolat • Sobota [05.10.2019, 00:10:30] • [IP: 176.221.123.***]

[IP: 176.221.123.***] Według mnie on trzyma linę którą nurek ma przy specjalnym pasie na biodrach przy którym również ma ciężarki z ołowiu, po to aby prąd i kierunek wody na GŁĘBOKOŚĆI 17 metró go nie zniósł w głąb morze bądź w przeciwnym kierunku. Fachowcu pełną gębą ;)

Gość • Piątek [04.10.2019, 23:50:48] • [IP: 37.47.205.***]

firma wynajela poto uzdrowiskowa do roboty wiec widzimy efekty najarany gosc zostawia car

Gość fikoł • Piątek [04.10.2019, 22:55:34] • [IP: 31.2.90.**]

A nie lepiej i taniej było pojechać na myjnię, pożałował 5 zł, wolał umyć w kanale a tak właściwie to ten samochód wykąpał...Pewnie nie był poświęcony i nie miał świadectwa pokropu od czarnego w długiej czarnej sukni...

Gość • Piątek [04.10.2019, 22:48:15] • [IP: 176.221.123.***]

Ten w środku na zdjęciu próbuje wyłowić pikapa na wędkę tylko zapomniał, że pikapy nie biorą na robaki... Fachowcy pełną gębą!

Gość • Piątek [04.10.2019, 22:31:54] • [IP: 88.156.234.***]

Jakie są kryteria wyboru firm w Swinoujściu? Tylko kasa? Tylko tyle władza wymaga?

Gość • Piątek [04.10.2019, 22:16:43] • [IP: 178.238.253.***]

IP: 87.78.246.***] - POPIERAM! NIEDORAJDY I NIEUDACZNICY, DO ROBOTY!

Gość • Piątek [04.10.2019, 21:53:28] • [IP: 83.25.30.***]

co za patałachy

Oglądasz 1-25 z 46
■ Z uwagi na brak na krajowym rynku szczepionek przeciwko grypie Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, że w dniach od 17.10.2019r. do 28.10.2019r. zawiesza akcję szczepień przeciwko grypie dla mieszkańców miasta w wieku powyżej 60 roku życia ■ Agatowska i Kochan wygrały w Świnoujściu ■ Mężczyzna na wózku inwalidzkim, zaopatrzony w butelkę z łatwopalnym materiałem i zapalniczkę, został zatrzymany przez policję przed jednym z lokali gastronomicznych w Świnoujściu. Mogło dojść do tragedii ■ W czwartkowy wieczór tuż przy Kościele Chrystusa Króla rozegrała się dramatyczna walka o życie mężczyzny. Po godzinie 19:00 pod kościele zatrzymały się dwie karetki pogotowia oraz dwa wozy strażackie. Ratownicy zaczęli reanimować 67-latka, u którego nastąpiło zatrzymanie krążenia. Niestety, ponad 40-minutowa akcja reanimacyjna nie przywróciła czynności życiowych ■ Ponad 1,5 mln zł wynosi łączna kwota kar, jakie miasto naliczyło wykonawcy Promenady Zdrowia za niedotrzymanie terminu wykonania inwestycji ■