POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [11.10.2019, 21:39:03] • Świnoujście

Areszt dla podpalacza

Areszt dla podpalacza

fot. Policja

Mężczyzna, który we wrześniu dokonał podpalenia obiektu handlowo-usługowego, został ustalony i zatrzymany przez świnoujskich policjantów. Wobec 31-latka zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia o możliwym podpaleniu obiektu przy ulicy Żeromskiego, natychmiast podjęli działania mające na celu ustalenie, kim jest podpalacz. Sprawcą podpalenia okazał się 31-letni mężczyzna, który w trakcie przeprowadzanych czynności przyznał się do podpalenia obiektu.

Sąd Rejonowy w Świnoujściu na wniosek Prokuratury Rejonowej w Świnoujściu zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Teraz 31-latek za swój czyn odpowie przed Sądem.

st. post. Kamil Zwierzchowski


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Sobota [12.10.2019, 21:28:39] • [IP: 178.238.252.**]

brawo nasi j

Gość • Sobota [12.10.2019, 19:06:59] • [IP: 93.94.187.***]

Wysłać drania z powrotem na Ukrainę niech spędzi resztę życia ni siebie niestety statystki i życie pokazuje ze Ukraińcy nie potrafią żyć w kulturze zachodu to zreszta nie pierwszy Ukrainiec który Polskie prawo ma za nic

Gość • Sobota [12.10.2019, 11:45:30] • [IP: 188.146.100.***]

Oczywiście" trzeba" chronić twarz łotra, nazwisko. Trafi do więzienia, tam pobierze nauki od kryminalistów, a sąd zakazuje publikacji pyska w intencji jego" dóbr osobistych"(przeczytajcie to -jakoś zanika" r" i pozostaje" dup")-więc na zdjęciach są fotografie dup osobistych bandytów, od pasa w dół.

Gość • Sobota [12.10.2019, 10:26:41] • [IP: 185.210.39.***]

SAM NA TO WPADŁ ??

Gość • Sobota [12.10.2019, 09:58:01] • [IP: 89.72.109.**]

na takich jest tylko jeden sposób: praca na w więzieniu rzecz poszkodowanego aż do odrobienia jego strat. Rodzaj pracy: kamieniołomy, budowa dróg, wywóz nieczystości, itd. Po kilku takich wyrokach szybko pozbędziemy się naśladowców albo zleceniodawców.

Gość • Sobota [12.10.2019, 09:04:24] • [IP: 37.47.141.***]

Ale artykuł.. nic nie wiadomo, ani gdzie podpalił ani co dokładnie! Chwalenie się na odwal przez tego rzecznika.

Gość • Sobota [12.10.2019, 08:58:24] • [IP: 188.146.99.***]

Brawo Policja.

Gość • Sobota [12.10.2019, 08:35:48] • [IP: 176.221.123.***]

Na pomarańczowo?

Gość • Sobota [12.10.2019, 07:27:44] • [IP: 176.221.123.**]

Ukrainiec

Gość • Sobota [12.10.2019, 07:25:10] • [IP: 37.30.28.**]

Niech zapłaci za wszystko co zostało spalone, i kara jak największa żeby innch podpalaczy odstraszyć niech sądy nie litują się nad takimi osobnikami

Gość • Piątek [11.10.2019, 23:22:59] • [IP: 5.173.136.***]

KTO ZLECIŁ PODPALENIE ??

Gość • Piątek [11.10.2019, 22:58:01] • [IP: 176.221.122.***]

Jaki chudy śmieć.

Gość • Piątek [11.10.2019, 21:59:43] • [IP: 62.69.254.***]

To sympatyk Judaszowego plemienia

Gość • Piątek [11.10.2019, 21:57:17] • [IP: 5.173.146.***]

Brawo Policja!! !! !!

Oglądasz 1-14 z 14
■ Z uwagi na brak na krajowym rynku szczepionek przeciwko grypie Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, że w dniach od 17.10.2019r. do 28.10.2019r. zawiesza akcję szczepień przeciwko grypie dla mieszkańców miasta w wieku powyżej 60 roku życia ■ Agatowska i Kochan wygrały w Świnoujściu ■ Mężczyzna na wózku inwalidzkim, zaopatrzony w butelkę z łatwopalnym materiałem i zapalniczkę, został zatrzymany przez policję przed jednym z lokali gastronomicznych w Świnoujściu. Mogło dojść do tragedii ■ W czwartkowy wieczór tuż przy Kościele Chrystusa Króla rozegrała się dramatyczna walka o życie mężczyzny. Po godzinie 19:00 pod kościele zatrzymały się dwie karetki pogotowia oraz dwa wozy strażackie. Ratownicy zaczęli reanimować 67-latka, u którego nastąpiło zatrzymanie krążenia. Niestety, ponad 40-minutowa akcja reanimacyjna nie przywróciła czynności życiowych ■ Ponad 1,5 mln zł wynosi łączna kwota kar, jakie miasto naliczyło wykonawcy Promenady Zdrowia za niedotrzymanie terminu wykonania inwestycji ■